Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

MARCOS

Totalny wariat. Ma manie klawiatury, i dlatego pisze jak krążownik. Dobry forumowicz, nie widziałem by spamował. Ma równierz postać Speedraida. Nie wiem dlaczego ma dwa posty, ale pewni lubi mieć "awaryjne" wyjście! ;] Przestrzega zasad, lubi samochody. W podpisie ma także opis parametrów swojego kompa. Nieźle ja mam gorszego. :-] Miły, da się czytać, jest zasadniczo niezawodny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 21:30, MARCOS napisał:

Lol, tyle pisałem i zapomniałem poprawic błędy :/ przepraszam bardzo, oczywiście chodziło mi o liceum. RX-8 uczęszcza do liceum, zrozumiano?!?!? no dobra, żeby mi nikt nei pisał, że do gimnazjum, bo to pomyłka :/

vauxhall
Dosyć fajny forumowicz. Nie spamuje, a na forum dosyć długo. Jest miły i cierpliwy. Uwielbia markę Opel, lecz miszka w Anglii a tam to się mnazywa Vauxhall. Strzlił mi ładny komplement ''''Totalny wariat''''. No dziwne ale spoko :P Tylko wkradł mu sę błą, zamiast post powinno być konto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vauxhall
przodownik. Widzew go któryś raz na forum. Chyba dzisiaj dostastał awans, ale moge się mylić. Podaje gg to znaczy że jest otwarty na nowe znajomości. Jego gg to 9385083. W podpisie podaje link jakiejś styrony. Na razie nie mam do niego zastrzeżenień. Pisze długie posty. Ma fajnego avka. Spoko gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

speedraid

Speedraid jest bardzo fajnym delegatem i przodownikiem w jednym - jako MARCOS... Zrobił kiepski błąd opisując RX-8... Nie wiem jak to robi, ale chyba co chwila się wylogowuje i zalogowuje... Bardzo lubi samochodówki i inne gry z samochodami... Często można go spotkać w forumowych grach.... Fajny gość! Avka z TEST DRIVE zrobił sam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolos12

A to barwna postać! Widywałem go zawsze i pisze do rzeczy! Na jego avatarze jest jakiś monsterstrach, zapewne własnej roboty. ;-] Lubi wciskać kropki, przestrzega regulaminu każdego wątku, ma 12 lat, więc jest nieco młodszy ode mnie (może się myle). Tajemniczy, nie ma podpisu. I jest przodownikiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vauxhall

Bardzo fajny forumowicz, widywałem go nieraz na forum... Ma bardzo fajny avatar, podaje swoje gg i link na YouTube... Jest przodownikiem, który pisze z sensem i nie spamuje, podobno jest nieco starszy ode mnie, ale ja mam więcej lat niż 12 :D
Ogólnie spoko forumowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolos12

Sczerze przyznam że widuje go często na forum i nie mam o nim dobrego zdania chba dlatego że jego avatar wyglada tak jakby go zrobił w paincie. Jego nick (kolos12) wskazuje na to że ma manie wyższości <joke>. Posty pisze niezbyt długe i czasami niezbyt zrozumiałe, widuje go w tematach które się dublują (oj nie ładnie, przodwonik powiniene wiedzieć co wolno a co nie. Nie wiem w co gra, nie wiem prawie nic o nim. Ogólnie, moje zdanie nie o nim nie jest zbyt dobre, ale może zostać dobrym forumowiczem i tego my szczerze życzę.

PS. Pierwszy raz negatywnie kogoś opisałem, dziwne chyba jestem coraz bardziej zfrustrowanym człowiekiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

speedraid vel. MARCOS- ma manię na punkcie tego, że go nie opisują. Jak dla mnie to bardzo często czepia się niepotrzebnie, gdyż może da długi opis, ale nie opisze często akurat poprzednika. Już kiedyś pisałem, że pisanie z drugiego konta tylko dla pokaźnej średniej znaków jest po prostu dla mnie wielką głupotą. Wygląda na to, że znajduje się w trochę mniejszej grupie fanów statystyk zwracających głównie uwagę na średnią znaków na post. Rzecz jasna większą ilość stanowią osoby, które patrzą na ilość postów. Dobre i tak, że się do tej grupy nie kwalifikuję. Jego ulubionym gatunkiem gier są wyścigi za którymi ja generalnie nie przepadam. Przyznam szczerzę, że kiedyś bardzo denerwował mnie jak spamował, jednak to mu już na szczęście przeszło. Odmienne zainteresowania w grach sprawiły, że mam okazję widywać go jedynie w tym temacie oraz Rankingu na Ulubionego forumowicza.

PAPISHON- jeszcze nieopierzony Andergrandowiec. Możliwe, że coraz częstsze odwiedzanie nas sprawiło, że zaczął pisać negatywne opisy. Uległ sile Andergrandu i teraz już nie ma dla niego ratunku. Jego mottem życiowym stało się "Andergrand uczy życia". :P Wielki fan Hitmana. Na pewno chciałby się kiedyś z nim spotkać lub nawet być nim. ;) Ma na forum rodzeństwo- Goyaka. Przyznam szczerzę, że również jak w przypadku speedraida jego zainteresowanie co do ulubionych gier również nie zgadzają się z moimi co sprawia, że widuję go jedynie w tym temacie oraz w podziemiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kukowsky

User legenda. Przewodniczący. Każdy go na forum zna. Wręcz idealny user, pisze dosyć długie, sensowne posty, nigdy nie wyraża się źle o drugiej osobie (albo po prostu nie widziałem, żeby tak było). Lubi Coca-Colę, ma w opisie jeden ze sloganów reklamowych C-C, tylko nieco zmieniony ten slogan jest. Ma w opisie podane GG oraz AQQ, czyli chyba lubi przeprowadzać rozmowy między innymi ludźmi. Nie spamuje, chociaż dwa degrady trochę o czymśjuż świadczą. Z przodownika na bumelanta?? Coś ty zrobił Kuk... :) Współczucia. Teraz jednak Przewodniczący, życzę mu awansu do Sekretarza, to już chyba blisko... Tak mi się wydaje :) Lubi forumową grę "Forumowa Mafia" oraz grę "Daję Słowo- Gra " :) Jeszcze kilka dni, i stuknie mu rok z gram.pl :) A mi to co... :D Dopiero brygadzista i prawie 300 dni na forum... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vytrix
Ostatnio nie widizałem go na forum, może dlatego, że ja jestem dosyć rzadko. Pisze dość krótkie posty(podobnie jak ja). Zamieścił bardzo dużo zdjęć na forum, pewno były to awatary w temacie"Najlepszy Avatar. Założył dużo tematów na forum, jego ulubionym tematem jest "Słowna zabawa". Chyba lubi Fable, i pewno w to gra(nie grałem, nie miałem kasy na kupno, inne wydatki:P). Nie widziałem, żeby spamował, nie dostał degrada. Jest lalką barbi, w jej świecie. Zyje w plastiku, można mu uczesać włosy, ubrać w cokolwiek(w takim wieku lalkami się bawić??, wiesz co:P:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 23:29, Kukowsky napisał:

Już kiedyś pisałem, że pisanie z drugiego konta tylko dla pokaźnej średniej znaków jest po
prostu dla mnie wielką głupotą. Wygląda na to, że znajduje się w trochę mniejszej grupie fanów
statystyk zwracających głównie uwagę na średnią znaków na post. Rzecz jasna większą ilość stanowią
osoby, które patrzą na ilość postów.

Lol, kolego...wytłumaczę czemu ta jest:
Jako MARCOS piszę wielkie i pokaźne posty, gdyż ma to być ograniczenie do pisania postów przez niego. MARCOS to konto drugie, które znalazłem nic o nim nie wiedząc. Dlatego chcę również na nim pisać aby podnieść status, a jak juz pisałrm duża ilość znaków mnie ogranicza do małej ich ilości, aby całą resztę wypowiedzieć z siebie jako Speedraid. Gdyby nie to to bym nie wiedział z którego pisać, a tak to mam łatwy podział...

Opisywać Lis899

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 ---> jeden z niewielu użytkowników częściej udzielający się tutaj niż ja :P Również podobnie jak ja zaniedbał trochę ten temat i zniknął z niego, ale być może (również jak ja) powróci :D Z tego co udało mi się o nim dowiedzieć ma 16 lat i liczne rodzeństwo. O tym, że jest maniakiem Gothica pisać nie trzeba bo każdy to wie ;] Doświadczony forumowicz ze sporym stażem, który może oczekiwać awansu (czego mu życzę) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89

Często się udziela w tym temacie ale jak sam powiedział troche go zaniedbał. W stu porcentach się z tym zgodzę ;P. Ma rangę delegata na , którą naprawdę zasłużył. Piszę z głową , często się udziela . Kolejną ciekawostką o Nim jest to , że został redaktorem naczelnym GameArena. Kto wie może w przyszłości zostanie redaktorem CDA i będzie teroryzował swoich podwładnych :)). Niestety zmienił avatara . Sądze , że Ridick był o wiele lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deih
jest tu od niedawna ale moje przeczucie mowi mi ze trohe tu posiedzi i ma swietlana przyszlosc na tym forum
moze dlatego ze jego posty zawsze sa przemyslane i ciekawe:)niewiem dokladnie co ma na avatarku ale i tak mi sie to podoba:)pozdrawiam i zycze awansow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozkosz

Bardzo dobry user. Nie mogę powiedzieć o nim nic złego, nie miał ani jednego degrada, pisze dużo i chyba z sensem :) Lubi bardzo forumową "Historyjkę" oraz "Fallout -forumowa gra RPG"... Nie pogardzi również słowną zabawą ani różnymi innymi forumowymi zabawami. Rzadko go widuję, nie pisze w tych tematach co ja, a szkoda, bo wtedy może mógłbym napisać o nim więcej... :) A wogóle ma bardzo fajny nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vytrix

Ostatnio zacząłem go widywać na forum. Pisze na temat, co jest dobre:P Jest Brygadzistą, więc z forum ma na pewno trochę do czynienia. Po avatarze sądzę, że lubi mangę, ponieważ ta postać z avatara mi to nasuwa na myśl. Po opisie widzę, że lubi piosenkę "Barbie girl", bo dał w nimjej cały refren:D Mam nadzieję, że niedługop awnasuje, ponieważ podobają mi się jego posty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweldomar1 ---> ktoś kogo już gdzieś widziałem, ale nie wiem gdzie :P Ukrywa się (o czym świadczy jego podpis), ale jednocześnie jako tajemnicza postać lubi nawiązywać nowe znajomości - podejrzane... Kibicuje, a może nawet pochodzi OKS Otwockowi (wiecie: prawie jak Wąchock...). Nie znam go, ale wydaje się być przyjaźnie nastawionym userem. Zobaczymy co z niego będzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 13:38, Markus89 napisał:

Kibicuje, a może nawet pochodzi OKS Otwockowi (wiecie: prawie jak Wąchock...).


Ehh miało być: Kibicuje OKS Otwockowi, a może nawet pochodzi z Otwocka (wiecie: prawie jak Wąchock...)

Sorki za pomyłkę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89

Delegat, w pełni zasłużony tytuł. Na tym statusie napisał już ponad 1000 postów. Na gram.pl od 29.04.2006. Pewnie niedługo zostanie awansowany na Przewodniczącego, czego mu życzę. Udziela się czesto nie spamuje, jest wporządku wobec innych gramowiczów. Nie rozumiem dlaczego zmienił avatar. Ridick był 100% lepszy, wg mnie bardziej do niego pasował. Mail i GG w podpisie = towarzyski, lubi zawierać nowe znajomości. Jest redaktorem prowadzącym w Game Arena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować