Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2006 o 17:59, pawn77 napisał:

Markus89 nazywa się Damian? urodził sie w 1989? jest delegatem i tak jak pisze (chyba) Redaktorem
prowadzącym Gamearena



pawn77


Brygadzista,a nie umie zastosować się do regulaminu.Musisz napisać conajmniej 3 linijki.Brygadzistą jest,nigdy i nigdzie go nie widziałem.Widocznie pisał w innych tematach niż ja.Hmm...używa szyfru jako podpisu?Chyba urodził się w 77 roku,co znaczy,że jest już w wieku 29 lat.Nieźle;)Niedługo 30;)Życzę mu stosować się do regulaminu i awansu na Delegata w Święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 17:59, pawn77 napisał:

Markus89 nazywa się Damian? urodził sie w 1989? jest delegatem i tak jak pisze (chyba) Redaktorem
prowadzącym Gamearena

Pawn77
Hmmm....Co tu by napisać ;d
Jest To Brygadzista już od ponad 8 miesięcy pisze bardzo długie posty i myslę że przestrzega regulaminu , i nie spamuje...Zaliczył już dobrych kilka degradów bowiem na forum jest już od ponad roku czasu...
ma troche dziwną nazwę użytkownika no ale cóż....;p A avatarka nie posiada wogóle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

offtop:
Mihaelu Masz coś do mojego nicku??:D:D


Nyga Mily Paweł N to piersza litera mojego nazwiska a 77 to że urodziłem sie 7 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NyGgA MiLy

Gramowicz, który obecnie jest brygadzistą, choć miał juz delegata, niestety po drodze zaliczył spory spadek aż na przodownika. Jednak juz się pozbierał ;) Nick zapisał w mojej baaardzo nie lubianej konwencji czyli jedna litera duża kolejna mała, następna znów duza. Bardzo mnie taki zapis rozprasza, ale co tam. Gramowicz lubi samochody, jest fanem serii gier N4S. Avatar wskazuję na jego fascynację samochodami. Jego muzyczne zamiłowania? "Rap O.G. for life homie" ;) Chyba coś związanego z Hip-hopem ja się raczej na tyym nie znam ;)Co do gier w podpisie wymienia: Flatout2, Mafia, N4S Series, Crashday, DS2, Diablo 2, Codename panzers. Podaje też GG by pogadać sobie z kimś o samochodach tudzież o innych zainteresowaniach. Gramowicz napisał już ponad 2000 postów. Nie mam do niego jakiś zastrzerzeń. Miał degrada, ale to już raczej przeszłość. Myślę, że do świąt powróci do statusu delegat czego mu życzę i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerszeń45

Jadowity forumowicz. ;] Od dawna ma niezmienny avatar, w podpisie ma tekst po angielsku. Lubi niemiecki, gdyż biernie pracuje w temacie "Ostatnie literka - po niemiecku". Ma 45 lat. Jest już zasłużony i nagrodzony medalem zasługi delegata. Przestrzega zasad w tematach, osobiście widuje go sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vauxhall

Widac, ze jest nowy na forum, gdyż jest obywatelem. Zrobił na mnie pozytywne wrażenie piszac posta w forumowej grze S.W.A.T. .Żeyczę mu awansów i wiem, że nie bedzie miał z tym problemów. Lubi Sido, gdyż ma jego twarz jako awatara. Podaje gg czyli lubi nawiązywać nowe znajomosci. Podsumowując : wydaje sie fajnym forumowiczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moras1990

Delegat, więc brawo! Ma chyba 16 lat, o czym świadczy jego nick. Na avatarze ma cś...jak dla mnuie bliżej nieokreślonego, może to ja jestem już całkiem ślepy... Podaje swoje gg, i stronę na której jest newsmakerem i recenzentem. Brawo! Jego nick kojarzy mi się z Moralesem z Kilerów Dwóch. życzliwy człowiek..

P.S. Nie jestem tu nowy, sprawdź w statystykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 18:23, pawn77 napisał:

Nyga Mily Paweł N to piersza litera mojego nazwiska a 77 to że urodziłem sie 7 lipca


Weź zobacz na pierwszy post w tym wątku


........................................................


Nic nie dostrzegłeś to przeczytaj:
Post opisujacy poprzednika MUSI skladac sie z, co najmniej!, kilku zdan - oczywiscie mowimy o bardziej rozbudowanych zdaniach od ''Fajny jest'' czy tez ''Nie lubie go''. Trzy linijki w okienku ''Dodaj Nowy Post'' to absolutne MINIMUM! Jesli to sie nie zmieni to temat dostanie po prostu klodke i skonczy sie zabawa. Zrozumiano?? Poprawa zachowania ma byc widoczna OD ZARAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 18:23, pawn77 napisał:

offtop:
Mihaelu Masz coś do mojego nicku??:D:D


Nyga Mily Paweł N to piersza litera mojego nazwiska a 77 to że urodziłem sie 7 lipca


Zupełnie cię nie rozumiem....Nie mam zastrzeżeń do twojego nicku i po pierwsze napisałem: ma troche dziwną nazwę użytkownika...To ciekawe skąd miałem wiedzieć że Pa = Paweł N= pierwsza litera twego nazwiska i ciekawe skąd miałem się domyślić że jesteś z 7 Lipca...
Chyba Mamy Opisywać użytkowników więc cię opisałem i napisałem że masz dziwny Nick bo nie wiedziałem że to twoja część Imiona itd...!!

A więc weź mnie od razu nie oskarżaj Ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 19:09, Markus89 napisał:

> Nyga Mily Paweł N to piersza litera mojego nazwiska a 77 to że urodziłem sie 7 lipca

Weź zobacz na pierwszy post w tym wątku


........................................................


Nic nie dostrzegłeś to przeczytaj:
Post opisujacy poprzednika MUSI skladac sie z, co najmniej!, kilku zdan - oczywiscie mowimy
o bardziej rozbudowanych zdaniach od ''Fajny jest'' czy tez ''Nie lubie go''. Trzy linijki
w okienku ''Dodaj Nowy Post'' to absolutne MINIMUM! Jesli to sie nie zmieni to temat dostanie
po prostu klodke i skonczy sie zabawa. Zrozumiano?? Poprawa zachowania ma byc widoczna OD ZARAZ


OffTop:
A Z tobą Markus Się całkowicie zgadzam...
Ale to dotyczy także wszystkich wypowiadających się w tym temacie...

PS. Zanim Się Będziecie Wypowiadać w Jakimkolwiek temacie Radze Przeczytać Uważnie REGULAMIN Zabawy.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michael11

Od niedawna na forum przynajmniej od niedawna się udziela :). Jest przodownikiem. Często udziela się w tym temacie chyba naprawdę mu się spodobał. Nie pisze dugich postów bo poco się męczyć , nie?! Widać , że jest wielkim fanem FC Liverpool. Zapewne czerwony to też Jego ulubiony kolor :P. Podaje swoje GG więc jest/chcę poznawać nowe osoby z forum. Uwaga teraz zgaduje ma na imię Michał ( ładne imię :) ) i ma 11 lat , czyli stosunkowo młody forumowicz . Przynajmniej młodszy ode mnie ;). Narazie niczym nie podpadł i oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doczekał się i przez to daje nadzieję innym, a sobie...(znany tekst)! Na jego awatarze widać mroczną alternatywną twarz Deih''a zabójcy, do dziś słynnego Brygadzisty...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Dog -----> Brygadzista a nie czyta zasad panujących w tym temacie. Nie wiem jak w innych ale raczej czegoś nadzwyczajnego spodziewać się nie warto. Znam go z tematu "Gildia Łowców Smoków". Kieruje jedyną kobietą w drużynie, która lubi se chlapnąć bełta od czasu do czasu. Miał kiedyś w avatarze czarnego psa, chyba Rottweiler''a, ale pewien nie jestem co do rasy. Obecnie ma jakąś dziewuchę, chyba z jakiejś gry. Nieraz zdarzy mu się zaspamić. Jak do tej pory zachowuje czyste konto. Nick i podpis mają związek z psami. Generalnie rzadko go widuję, jedynie w temacie wymienionym wyżej. Ogólnie nie mam zastrzerzeń ale mogło by być lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>Vormulac<<<
Jest To Wspaniały User na tym forum bowiem nie widziałem żeby spamował...Pisze średnio długie posty...Bardzo często widuje go w temacie "Znajdź Mi Brykę - Zabawa " , Oraz "Ostatnia Literka". Po Jego nazwie nie można się domyślić jak ma na imię podobnie jak po avatarze ( Który jest naprawdę spoko ) Ale to i to pasuje do siebie ( avatar i Nazwa oczywiście...Na Forum jest już od ponad Siedmiu ( 7 ) Miesięcy...I Jak dotąd nie zaliczył żadnego Degrada ( Gratulację oby tak dalej ) i nie miał z tego co pamiętam żadnych wpadek...W Tym to forum umieszcza bardzo dużo obrazków bo już ponad Dwa Tysiące ( 2000 ! ) A szczególnie w temacie "Ostatnia Literka" i tak jak wspominałem "Znajdź Mi Bryke"...Jest Delegatem i na tej randze napisał już ponad 1500 Postów...Wszystko podsumowując jest to "Wzorowy" Forumowicz..."Żeby taki każdy był ;P "

PS. Jak ktoś mnie będzie opisywał to ja jak już to się nazywam Maciek A Nazwa użytkownika Michael11 Bo Jakoś to imię pdło mi do głowy a cyfra 11 oznacza że mam 11 Lat...;-)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac
Który to już raz opisuje tego forumowicza?? Sam nie wiem, bo już dużo razy to było. I sam nie wiem co nowego bym mógł o nim napisać, wszystko sie wyczerpało, więc w skrócie: jest to doświadczony forumowicz, najczęściej odwiedza gry forumowe, najczęściej w nich pisze. Nadal nie odszyfrowałem jego avatara, życze mu szybkiego awansu na przewodniczącego(tylko oczywiście po mnie:P:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 14:16, lis899 napisał:

Vormulac
Który to już raz opisuje tego forumowicza?? Sam nie wiem, bo już dużo razy to było. I sam nie
wiem co nowego bym mógł o nim napisać, wszystko sie wyczerpało, więc w skrócie: jest to doświadczony
forumowicz, najczęściej odwiedza gry forumowe, najczęściej w nich pisze. Nadal nie odszyfrowałem
jego avatara, życze mu szybkiego awansu na przewodniczącego(tylko oczywiście po mnie:P:D)

Chyba mnie miałeś odpisywać no nie ? ja już usera Vormulac Opisałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899
Pisze dużo w tym temacie, lubi Gothica według tego co napisał w podpisie grałby w trójke gdyby miał więcej Ramu, ma na avatarze postać z Dragon Balla (nie wiem jaką), jest lubianym forumiczem, farciarz nie dostał jeszcze degrada, pisze całkiem sporo. Zapewne jest chytry do 899 potęgi (pewnie dlatego nie dostał degrada).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 14:24, azur64 napisał:

lis899
Pisze dużo w tym temacie, lubi Gothica według tego co napisał w podpisie grałby w trójke gdyby
miał więcej Ramu, ma na avatarze postać z Dragon Balla (nie wiem jaką), jest lubianym forumiczem,
farciarz nie dostał jeszcze degrada, pisze całkiem sporo. Zapewne jest chytry do 899 potęgi
(pewnie dlatego nie dostał degrada).

Azur64
jest To Robotnik od wczoraj bowiem był już kiedyś przodownikiem ale dostał kilka degradów niestety...
często wypowiada sie w temacie piękne kobiety pisze BAAAAAARDZo Bardzo bardzo krótkie posty...
Myśle że na Robotniku jeszcze z 2 miechy posiedzi...Ale życzę mu awans na Przodownika do Świąt...:-)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest To Robotnik od wczoraj bowiem był już kiedyś przodownikiem ale dostał kilka degradów niestety
Nie kilka tylko jeden i to według mnie nie zasłużony.
... pisze BAAAAAARDZo Bardzo bardzo krótkie posty...
Nawet nie 2 razy krótsze od Ciebie.

Dnia 14.11.2006 o 14:28, Michael11 napisał:

Myśle że na Robotniku jeszcze z 2 miechy posiedzi

Pożyjemy, zobaczymy.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 14:33, azur64 napisał:

jest To Robotnik od wczoraj bowiem był już kiedyś przodownikiem ale dostał kilka degradów
niestety
Nie kilka tylko jeden i to według mnie nie zasłużony.
... pisze BAAAAAARDZo Bardzo bardzo krótkie posty...
Nawet nie 2 razy krótsze od Ciebie.
> Myśle że na Robotniku jeszcze z 2 miechy posiedzi
Pożyjemy, zobaczymy.
Pozdrawiam.

OffTop:
Chyba nie ciebie Opisywałem...Więc się nie wtrącaj !!
Jeżeli Vormulac Stwierdzi że coś źle napisałem w tamtym poście to niech napisze A nie ty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować