Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Ludzie, koniec tego spamerstwa. Jeszcze róbcie tak dalej a azur64 nigdy nie doczeka się przodownika, a Michael11 to szkoda gadac. Nie znacie zasad, to nie jest miejsce dla was! Tutaj panuje ład i porządek, a moderatorzy nie pozwolą wam tego zrobić :D

azur64
Spamuje, nie zna zasad, robi bałagan z tematu. Nie pomaga nam, gdyż zaśmieca forum bezsensownymi sprzeczakmi. Moja opinia o nim jest bardzo niska. Myślałem, że będzie fajny a tu okazuje się, ze coraz gorszy. Daltego też go nei bronię, nie podoba m isię jego zachowanie. Jest fanem Obliviona i nie urodził się w ''64 roku. Jego ulunionym gatunkiem jest m.in. strategia :/

Michael11
Spamuje, nie zna zasad, robi bałagan z tematu. Psuje klimat tej sympatycznej zabawy na forum. Jest fanem FC Liverpool. Lubi symulatory kolei, a jego ulubionym gatunkiem gier jest piłka nożna. Podaje adres gg, ale jeżeli będzie się zachowywał na forum tak jak dotyczczas to nikt do niego nie zagada, a jeżeli sam zacznei rozmowe to nie będziemy chcieli z nim rozmawiać.

P.S. Mam nadzieję, że moich uwag moderatorzy nie uznają za robotę w moderatora:) Zwyczajne pouczenie..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Speedraid
Ma juz delegata, mimo, ze siedzi na forum krocej niz ja - aktywny user:) lubi bawic sie w moderatora, co moze przyniesc mu degrada, a wlasciwie juz przynioslo. i to kilka, jak widze. lubi gry forumowe, a takze wszelkie samochodowki(lubi o nich dyskutwac). ma niezlego kompa, ktorym chwali sie w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 15:05, MarneusPL napisał:

lubi bawic sie w moderatora,

Ja sie nie bawię w moderatora. Ehh:/ Załamałeś mnie, nie widzisz, że koledzy spamują jak najeci?? Chyba trzeba było to przerwac :D

Opisywać MarneusPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 15:08, speedraid napisał:

> lubi bawic sie w moderatora,
Ja sie nie bawię w moderatora. Ehh:/ Załamałeś mnie, nie widzisz, że koledzy spamują jak najeci??
Chyba trzeba było to przerwac :D

od tego wlasnie sa moderatorzy:) ale koniec ot, bo jeszcze zaliczymy po degradzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 15:05, MarneusPL napisał:

Speedraid
Ma juz delegata, mimo, ze siedzi na forum krocej niz ja - aktywny user:) lubi bawic sie w moderatora,
co moze przyniesc mu degrada, a wlasciwie juz przynioslo. i to kilka, jak widze. lubi gry forumowe,
a takze wszelkie samochodowki(lubi o nich dyskutwac). ma niezlego kompa, ktorym chwali sie
w podpisie.

MarneusPL
Jest to Brygadzista....Jest na forum już ponad 200 dni , pisze bardzo długie posty nie spamuje i myślę że jak tak dalej mu pójdzie to awansuje na Delegata ( Czego mu bardzo życze )...Widywałem już go nieraz wt temacie "Far Cry - Temat ogólny" Oraz "Gothic 3 duże wymagania sprzętowe " z tego co pmiętam napisał tam kilkanaści postów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michael11

Pierwszy raz widzę na forum tego usera. Jest przodownikiem, co oznacza, że spędził na nim już trochę czasu. Najprawdopodobniej lubimy się wypowiadać w innych tematach. Jego posty charakteryzują się średnią długością, są treściwe i wyczerpujące. Jest zadeklarowanym fanem FC Liverpool ("The Reds"). Kocha ten zespół i twierdzi, że jest najlepszym piłkarskim klubem na świecie. W opisie podaje swoje gg, co oznacza, że jest kontaktową osobą, która lubi nawiązywać nowe znajomości. Zapewne ma na imię Michał. Na razie to tyle - nie znam go, więc nie mam ukształtowanego zdania na jego temat. Liczę jednak, że już wkrótce będzie mi dane poznać go nieco lepiej. Życzę mu miłego pisania i wymieniania się poglądami na naszym forum.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cossack777

Ten brygadzista jest na forum gram.pl od czerwca 2006 roku. Najwiecej przesiaduje zdaje się w forumowych grach co potwierdzają jego statystyki ;) Jest co tu dużo kryć, KOZAKIEM ;) I to nie takim zwykłym ... jest 777 Kozakiem :) Jego poprzedni avek był z Gordonem Fremanem z HL2 i jego nickiem, obecnie posiada tego pieknego ptaka. Jest zdecydowanym przeciwnikiem pisania krótkich postów. Co do gier? Na pewno lubi RPG, a zwłaszcza Gothic Series. Z pewnością lubi poznawać innych ludzi o czym świadczy GG podane w podpisie. Tego gramowicza widzę nie raz to tu, to tam. Nie spotkałem, żeby spamował tudzież w inny sposób łamał regulamin to też nie otrzymał żadnego degrada. Myślę, że za jakiś czas (miesiąc?) awansuje na delegata. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerszeń45

Heh, tego usera kojarzę z wątku typowania wyników meczy ligii polskiej, polskiej reprezentacji i polskich drużyn grających w europejskich pucharach.
Dobrze Go kojarzę, ponieważ stosuje się do regulaminu wątku co mnie cieszy. Delegat, na forum zatem jest od jakiegoś bliżej mi nieznanego czasu, chociaż wydaje mi się, że w okolicach wakacji do nas zawitał. Jego ksywka jak i avatar kojarzą mi się z szerszeniem (nieprawdopodobne, co ?). Ogólnie nic do gościa nie mam, opis po angielsku, może lubi ten język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar

Kilka razy z NIm rozmawiałem a akurat dzisiaj przeprowadziliśmy kolejną rozmowę. Jest przewodniczącym , na którego napewno zasłużył i dumnie go pręzętuje ;P. Umieściłem Tego Forumowicza na mojej liście ulubionych ale to nie znaczy , że muszę pisać o Nim w samych superlatywach. Jego wadą jest to iż chce podnieść obniżenie statusu na - 3. Nie podoba mi się to ale widać , że lubi trzymać się swoich zasad. Napewno uczy(ł) się wiele lat języka niemieckiego i właśnie jego podpis jest w tym języku :P. Niestety nie umiem się odczytać , ponieważ uczę się go dopiero od 3 miesięcy :). Na avatarze ma gościa z cygarem. Być możę jest jakimś gangsterem. Od niedawna zacząłem Go lubić widocznie zasłużył sobię na to :PP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar

Jak juz wielokrotnie pisałam - prawdziwy gentelman. Szalenie inteligentny facet. Uwielbia wszelkie dyskusje, twardo stoi na straży swojego zdania. Nie jest Go łatwo przekonać - a czy wogóle daje się przekonać ? Chyba nie, walczy jak lew o swoje racje.Ma bardzo poważne podejście do życia (w tak mlodym wieku ). Wszędzie Go pełno, bardzo kulturalny, pisze poprawnie ( niewielu to potrafi). Lubie z Nim prowadzic dyskusje, zawsze owocne !:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nulinka ---> jedna z nielicznych kobiet (ew. facet z bardzo dziwną ksywką) na forum ;] Słyszałem, że jest bardzo aktywna (potwierdza to ranga) oraz lubiana - jak tutaj nie lubić forumowej mniejszości? Pisze bardzo dobrze i często aczkolwiek, nie widuję jej zbyt często. W tym temacie spędziła chyba bardzo mało czasu. W avatarku ma serduszko ;] Życzę awansu i miłego wieczorka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89

Zasłużony w bojach na gram.pl, otrzymał medal delegata. Markus89 jest z nami od kwietnia 2006 roku. Jako delegat napisał już ponad 1000 postów. W swej karierze na gram.pl nie otrzymał degrada, zresztą ja go też nigdy nie przyłapałem na spamowaniu czy też innej formie łamania regulaminu forum. Lubi opisywać innych gramowiczów. Lubi gry tanie i dobre. Extra klasyka CDP baaardzo mu "styka" ;). Na pewno lubi Riddicka. Miał go kiedyś w avatarze, ale teraz zmienił. Nie wiem dlaczego to zrobił, Riddick jakoś bardziej do jego nicka pasował. Tak mi się przynajmniej zdaje. ;) Gramowicz jest też redaktorem prowadzącym na GameArena. Podaje GG & mail czyli otwarty jest na nowe znajomości. Jego login mówi, że ma pewnie imię Damian, choć z nicku bardziej spodziewałbym się że ma Marek ;) Ogólnie nie mam do niego zastrzerzeń. Spoko delegat, pozdrwaim i życzę awansu na Przewodniczącego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89
Markus... moj szef:) wiec jak sie o nim wypowiadac, jesli nie w samych superlatywach?;) dzieki swojej aktywnosci na forum zalapal sie na stanowisko redaktora prowadzacego game areny. spedza na forum sporo czasu - jest juz delegatem. czesto zmienia avatary, najczesciej sa to jakies dziewuszki:) fajnie sie z nim gada na gg:) w GA pelni tez funkcje recenzenta gier, z ktorej sie bardzo dobrze wywiazuje:) to zazwyczaj jego recenzje maja najwiecej komentarzy i najlepsze oceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MarneusPL ---> znany w redakcji oraz na forum PCA jako Toudi, lub Wojciech B. Jak można wnioskować z avatara jest tajemniczy, lub przynajmniej nie chce pokazywać swojej twarzy :P W redakcji GA już jakiś czas ;] Miał już doświadczenie więc bez większych problemów załapał się do redakcji i radzi sobie bardzo dobrze. Jako do pracownika nie mam do niego zastrzeżeń, jako usera forum - mało kiedy go widuję :P W podpisie udostępnia swój numer gg - można zagadać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89
Tego forumowica chyba przedstawaić nie musze:P. Jest on bardzo doświadczony, napewno znajdzie się na mojej liście ulubuonych forumowiczów(kiedy będzie to nie wiem, nie chce mi się przypominać nicków:P). Jest redaktorem prowadzącym GameArena, podaje gg i email, więc lubi zawierać nowe kontakty. Co tu dużo pisać: można z niego brać przykład, może niedługo awansuje, czego mu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MaraneusPL
Widzę go pierwszy raz (tak sądzę) ale na tym forum oczywiście. Jest Brygadzistą więc jednak trochę tu siedzi. Znany jest też jako Toudi. Pisze dobre recenzje, najczęściej nie mozna ani jego recenzjom ani jemu nic zarzucić ;) Sądząc po awku jest bardzo tajemniczy albo nie lubi pokazywać swojej twarzy (lub tak właśnie wygląda ;P)

Markus89
Delegat, redaktor naczelny świetnego portalu GameArena ;) Bardzo lubi grać w różnego rodzaju ścigałki, ostatnio grał w Need for Speed: Carbon. Ma 17 lat więc już niedługo będzie jego osiemnastka a wtedy... balanga! ;) Fan Riddicka (mam nadzieję że dobrze napisałem ;P), wcześniej miał go na każdym awatarze jednak przerzucił się na laski. Bardzo lubiany przez wszystkich forumowicz.

lis899
Prawdziwy z niego spryciarz, fan Dragon Balla. Tym razem w awku ma Brolly''ego - legendarnego Saya-jin''a. Z tego co słyszałem ma 899 ogonów lub zabił 899 owiec i chce się tym pochwalić ;) Delegat, na forum widuję go coraz rzadziej, jedynie w tym wątku. Ogólnie nie mam do niego zastrzeżeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rick90

Jest na forum od listopada 2005, czyli juz ponad rok z nami. Widać to wyraźnie, że status delegata sobie wypracował. W swojej karierze na gram.pl nie otrzymał degrada, czyli nie podpada mordkom ;) Często widuję go w różnych forumowych grach. Pamietam, że wjego poprzednim avatarze był Ojciec Chrzestny, aktualnie ma oko, chyba jakiegoś gada, aligatora czy jakiejś innej przerośniętej jaszczurki ;P. Kolejny z Redaktorów GAME Arena. Jego ulubiona gra/książka/film to Ojciec Chrzestny. Pewnie urodził się w 1990 roku albo 90 to jego ulubiona liczba. Mam o gramowiczu dobre zdanie. Pozdrwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerszeń45 - nie będę korzystał z dobrodziejstw statystyk postaram się Ciebie opisać z pamięci. Kiedyś posiadałeś podpis, że Twoja ulubiona liczba to 45 bo niektórzy sądzili iż Twój wiek właśnie tyle sobie liczy. Widziałem Ciebie i Twoje posty w tematach o jakże cudownej grze Gothic (wiesz co dobre :D). Na Twoim avatarze widzę zacnego szerszenia mam nadzieję, że jak przejadę po nim kursorem to mnie nie użądli. Opis masz jak widze w jakimś niepolskim języku dlatego daruje sobie wszelkie tłumaczenie bo pewnie coś przekręcę. Uważam Cię za porządnego forumowicza. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajuj

Tego gramowicza pamietam, zwłaszcza z powodu jego avatara. :) Jest po prostu taki oryginalny i ... nie standartowy ;) BTW ciekawa promocja :) Może się skuszę i zdrpię avka? Eee... status i tak mi kiedyś tam wskoczy, a wPLN się przydadzą :):):) Bajuj jest przewodniczącym, czyli jest aktywnym użytkownikiem forum. Nie przypominam sobie by dostał degrada. Pisze zgodnie z regulaminem forum i nie spamuje. Dlatego dorboił się juz takiego statusu. Ma oryginalne poczucie humoru ;) No i oczywiście też lubi Gothica :D Pozdrawiam :)

PS. mój szerszeń nastawiony jest wyłącznie na żądlenie siostry, chyba, że go będziesz naprawdę wnerwiał tym kursorem to nie ręczę za niego ;-) Ale pogłaskać go możesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować