Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Bardzo fajna zabawa zapożyczona z innego forum.

Chodzi o to, że następna osoba opisuje swojego poprzednika. Wystarczy napisać kilka znań na jego temat, co się o nim myśli itp....

Zapraszam do opisywania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobre jest. :P
No więc o moim poprzedniku nie wiem NIC. Jest on przodownikiem więc już trochę na tym forum siedzi a ja go nie widziałem. Podoba mi się jego pseudonim a w szczególności jego drugi człon.
Mam o nim (o poprzedniku) raczej pozytywne zdanie, gdyż założył ten ciekawy temat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niezabardzo znam swojego poprzednika, ale nie zalazł mi za skóre więc myśle, że jest równy, może jeszcze będe miał okazje go poznać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik ma fajny nick po wielkim techno-dj''eju, jest Przodownikiem co oznacza że raczej nie śmieci . Jego nick określa równiez jego zabawową nature . Pozatym nic nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim poprzednikiem jest kolejny przodownik który wiele do powiedzenia na temat swojego poprzednika nie ma . W jego nicku zawieruszyła się czwórka , o której nam on opowie w kolejnym swoim poście w tym temacie . Ostatni post w tym temacie napisał 29 stycznia 2006 - w niedzielę o godz. 14:27 . Z nicku można odczytać że to chyba nie jaki Bartek :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

B4rtez - Nie znam go dokładnie, ale jego posty są ciekawe i na temat! Jeszcze nie dał mi powodu, abym go nie lubiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 14:39, pieknykot napisał:

Wszyszcy napisaliśmy o tym samym poprzedniku ? :)

Heh... na to wyglada :) To opisujcie LUMBAGO, bo jako pierwszy opisał B4rteza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mój poprzednik ma xsywe nieadekwatną do podpisu. Zestawienie słów WorldWar i "jestem grzeczny" brzmi dziwnie. Ale jest patiotom - PL w xsywie. Doświadczoiny na forum i jak doszedł do Brygadzisty to znaczy że nie SPAMuje a to sie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik jest mi bliżej nieznany, chociaż kilkukrotnie widywałem jego posty w różnych tematach. Nie SPAMI, jest spokojny - wróżę mu szybki awans na gram.pl ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie opisac wszystkich:
Niektorzy sa przodownikami, delegatami itp. twierdza, ze nie spamia i to ich wlasnie laczy, plawienie sie we wszelkiej masci spamie ;p Nie znam wszystkich, chociaz niektorych widywalem, niektorzy lubia sie podlizywac, a uzytkownik o nicku "pieknykot" ma charakter rustykalny jego egzystencjalizm nawiazuje do empirycznego przedstawienie zwierzat w starozytnosci. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam mojego poprzednika, ale wiem o nim że jest Przodownikiem czyli już od jakiegoś czasu jest na forum, ma bardzo ciekawy nick :D, mam o nim opinie pozytywną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować