Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie


Wasizi - chciałby być bohaterem w morrowind, biegać po świecie, zażynać małe potworki i zbierać expa żeby miał lepsze życie. Pozatym chciałby żeby wypadało z nich dużo cashu, żeby mógł sobie zafundować 3 piętrową wille z basenem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bobek89 - jeśli mnie pamięć nie myli to mieszkaniec Grodziska Mazowieckiego, czyli po sąsiedzku, bo ja z Milanówka :D Może kiedyś będę miał okazję spotkać... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grucha91 - zapewne z rocznika 91 (mam brata w tym wieku). Widać sredeczny sąsiad bo z milanówka gdzie odbywają się mistrzostwa polski w dircie :) Lubi miłsone piosenki...chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubi miłsone piosenki...chyba :P
Hehehe, to nie jest miłosna piosenka :D Ale z tym, że ogólnie lubię miłosne piosenki to prawda... :) Mam brata ciotecznego mieszkającego w Grodzisku 3 lata starszego od Ciebie, więc tu podobna zależność ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grucha91 - Czasem gidziałem tego usera, być może lubi gruszki, a 91 znaczy rok urodzenia?? Też jestem z 91, zdaje mi się, że nie dawno był awans. Mam racje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 17:36, lis899 napisał:

Też jestem z 91, zdaje mi się, że nie dawno był awans. Mam racje??

Masz rację :] Lis899 - często widuję go w zabawie "Co jest na zdjęciu?". Zapewne dobry z geografii, ponieważ często odgaduje zagadki. Awans chyba coś ok. tydzień przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grucha91 - pierwszy raz widzę tego użytkownika lecz po statusie widać ,że jest aktywny o czym świadczy status Brygadzisty. Jego Nick może oznaczać, że lubi gruszki lub ma na nazwisko Gruszka :). Cyfry przy jego Nicku oznaczają, że urodził się w 1991 roku lub ,że jest to jego ulubiona liczba :).Lubi wypowiadać się w tematach takich jak : "Co jest na zdjęciu?? - gra dla wszystkich " oraz "Toca Race driver 3- Temat ogólny. ".Spoko Brygadzista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpułkownik - Delegat - bardzo aktywny na forum (najwidoczniej piszemy w innych tematach, bo rzadko go widuję). Po niku mogę wywnioskować, że był/jest/chce być w wojsku. Lubi gry forumowe, a jego ulubiona to właśnie ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dante Dy''nei - gratki za ksywkę. Z Jego ksywky wnioskuję, że lubi dynie (po prostu Mu się literki poprzestawiały :)). Twierdzi, że nic nie wie. Do szkoły chłopie, a nie na forum siedzisz! :) Jeśli się nie mylę to ma fajne miecze w domu (ale tego nie jestem pewny, bo mogłem Go z kimś pomylić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adham - teraz obecny na forum. W podpisie GG i dwie myśli czy coś tam :D. Na imie ma Adam (prawdopodobnie). Brygadzista, ale chyba od niedawna. Mieszka na Hawajach i ma kont bankowe w Szwajcarii z 5mln gotówki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi-Już go opisywałem.Brygadzista fajny user lubi gre Morowind wypowiada się w zabawach forumowych i Historyjce tak jak ja ;) na forum baardzo długo często wymieniany jako ulubiony forumowicz na razie spoko:) I TAK DALEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wasizi-BRYGADZISTA A ODKĄD ON JEST BRYGADZISTĄ TO CORAZ CZĘŚCIEJ PISZE...LUBIO ZABAWY JEST REKORDZISTĄ NA TYM TEMACIE SAM STWORZYŁ DOBRY CHOĆ NA NIM NIE JESTEM:Dzna jeana reno bo jadł wasabi jest wasizi zawodowiec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za capslocka...adanielbr-przodownik, lubi zabawy forumowe, ma na imie daniel nazwisko brodaty jak zawsze...lubiany i aktywny piosze na temat z sensem i nie takie cos ze :"lubie" czy cos takigo. sporzo forumowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroj-Przodownik na imię ma Tomek i ma 12 lat wypowiada się często w grach forumowych na forum jakiś mieśiąc ale jest juz przodownikiem co świadczy o jego aktywności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

danielbr -> coś mi mówi, że ma na imię Daniel. Czemu ? A nie wiem :/ Przodownik, nie karany (czytaj brak degradów), często tu opisuje forumowiczów. Gra w różne zabawy tu na forum, lubi pogadać przez gg, więc jest komunikatywny. W zasadzie to go nie znam, nie wymieniałem z nim zdań, dlatego nic więcej nie napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz - mój guru na ty forum. Pamietam jak dawał mi porady na gg czego nie robic a co tak.
Jest długo na forum i ma na imie Paweł . Zawsze sie licze z jego słowem.
Uważam go za najlepszego forumowicza za to Zółwik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77 - Przodownik. Rozpoznamy Go poprzez tic-tac. Zna Chucka Norrisa, albo tylko Jego klawiatura Go zna. Miała z nim bardzo bliski kontakt. Olki77 lubi wkładać palce do kontaktów, jest to dla Niego nowym odświadczeniem. W wolnym czasie biega po mieście ze strzelbą i gania ludzi, którzy brzydko się ubierają jak dal Niego. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajety? W jakim znaczeniu? Rozwiń mi to :)


lis889 - Brygadzista. Ciągle goni status :D. Lubi zwierzęta, a szczególnie te chytre, drapieżne. Lubi krótko, zwięźle opisywać poprzedników, ale oczywiście na temat.

PS: O dziwo niegdy na końcu posta nie napisałem słowa "Pozdrawiam", che, che...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować