Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Wasizi - brygadzista, więc jakby trochę szef, bo mam niższy stopień, przed chwilą ( to chyba zmęczenie ) przez przypadek przeczytałem jego nick jako Zdzisław ( naprawdę nie wiem skąd mi się ro wzięło ) . Jest fanem Morrowinda , pisuje do wątku o nim ( tym Morrowindzie ) . Niestety nie znam genezy jego ksywki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tread71 - przodownik już dość długo, na forum często lubi zabawy i nie tylko...:Djego nick mi nic nie mówi...kojarzy mi się (dzięki rymowaniu) z słowem:"dres"...może nosi dresy z nr. 71?:D(zart oczywiście):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tread71 - pierwszy raz widze go na forum, chyba już troche na nim jest, o czym świadczy status przodownika

Wasizi ---> tak napisałem, nie miałem co napisać, zauważyłem w podpisie busy( z tego co pamiętam, znaczy to być zajętym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 - sprytny brygadzista, 208 day, lubi gry forumowe, dużo pisze o Gothicu 3 . Tyle . Odsyłam do moich poprzednich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liqid - Przodownik. Lubi wodę mineralną niskosodową czy jaką tam :). Lubi oglądać walki robortów, to jest coś jak hazard. Z tego ma kasę na gry. Lubi ludzi odsyłać na poprzednie storny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat. Zawsze dowiesz sie czegos nowego o sobie.
Wasizi, przesadza z domysłami, jak już pisałem naraził się Wasi .
Brygadzista, 0 tematów, 0 obrazków, dużo pisze w grach forumowych, ale w Historyjce mniej ode mnie :).
Walczy w Morrowindzie. Jaka jest jego klasa? Barbarian ? Inkwizytor? Bard? Zapewne specjalizacja wojownika. SŁOWO na dziś dla niego: Wasabi. Lekko wschodni nick. Sam jest nieco tajemniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liqid-przede wszystkim nie zna samego siebiebi (patrz post powyrzej) lubi kurczaka z rożna z frytkami, a na deser ciasteczka petitki z koktajlem do popicia...ma 35 lat i ma 10 dzieci :P
jak widzicie wiem o nim więcej niż on sam:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweln - szef międzynarodowej podziemnej organizacji szmuglującej lód na Syberię i piasek do Afryki . Ma własny samolot ,nowy model Ferrari a jego posty są pisane i wysyłanie bezpośrednio przez jego mózg ,a nie przez komputer . Potrafi widzieć przez ściany i latać . - Joke :D

Tak na serio to przed chwilą widziałem w wątku o domach i blokach , to on jest założycielem tamtego tematu .
Robotnik ,więc w końcu znalazł się ktoś kto jest niże ode mnie - hurra ! ( next joke :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

offtop a owszem zostałem jestem niżej zpowodu degrada... wszystkich ciekawych zapraszam na temat kAcik zdegradowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziki Marczak - lubi dżunglę i jej mieszkańców.Przodownik, który znajduje się na mojej liście ulubionych forumowiczów. W szkole nauczyli Go, że suma 2+2 to ta sama suma co 2x2, czyli 8 :D. Fajny uźier (che, che). Chyba nie wie, że offtopowców się nie opisuje. :D. Powinien być częściej na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i znów on...;d przed chwilą zadziwił mnie bardzo swoimi kilkoma pstami i rozśmieszył...okropnie:Dlubiany brygadzista, ale szybko zbiera na delegata, pisze z sensem i co powtarzam jest spokrewniony z Matyldą i Leonem Zawodowcem (Reno Jean):Dwasabi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroj - Przodownik. Znajdzie się na mojej liście ulubionych forumowiczów, za te pare słów. Podziwiam Go za to, że wytrwał i powrócił jako nowa, odrodzona osoba. Brawa dla gieroja i xywki1 :) Lubi Morka. W tej chwili jest gdzie indziej, bo u mnie zielona lampka się nie świeci. Fajny uszer ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi - jak również gieroj, znajdują się na liście moich ulubionych forumowiczów. Zapewne jest fanem Morka(wole Gothica), na pewno chcę być wcześniej delegatem niż ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 22:53, lis899 napisał:

Wasizi - jak również gieroj, znajdują się na liście moich ulubionych forumowiczów. Zapewne
jest fanem Morka(wole Gothica), na pewno chcę być wcześniej delegatem niż ja:)


Mój poprzednik jest pewnie przebiegły i sprytny. Może ma rude włosy... :P Nie wiem czemu ale jak przeczytałem jego podpis, szczególnie to vulpes vulpes to mi się jakoś z pokemonami skojażyło... :/ Piewszy raz go widze na forum więc nie mam żadnego o nim zdania. Ale chyba często tu przebywa. Jest chętny do rozmowy...ale czy na wszystkie tematy ? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grizzly. forumowicz który niedawno został delegatem, z czego się zapewne cieszy, oprócz tego udziela się na forum nie mając dostępu do internetu... jak on to robi? też tak bym chciał... co dziwne nie ma podpisu, widocznie chce się wyróżniać innych od innych forumowiczów ;) w ksywce na jej końcu ma kropkę, a z tego co pamiętam to na starym forum chyba miał jakąś liczbę tam wpisaną, nie pamiętam jaką, tak mi się przynajmniej wydaje, że miał tam liczbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cinus`- Zapalony wizytówkarz. Podziwiam go za ten czas przy projektowaniu wizytówek. Pewnie to jego hobby. Kolejnym jego hobby jest hodowla ślimaków. Lubi wychodzić z Nimi na spacerki tak jak inni wychodzą z psami. :) Delegat chyba gdzieś od tygodnia lub trochę więcej. W pełni zasłużony. Po prostu Go lubię. :) Może lubi angielski po na końcu nicka ma apostrof.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 23:33, cinus` napisał:

Grizzly. forumowicz który niedawno został delegatem, z czego się zapewne cieszy, oprócz
tego udziela się na forum nie mając dostępu do internetu... jak on to robi? też tak bym chciał...
co dziwne nie ma podpisu, widocznie chce się wyróżniać innych od innych forumowiczów ;) w ksywce
na jej końcu ma kropkę, a z tego co pamiętam to na starym forum chyba miał jakąś liczbę tam
wpisaną, nie pamiętam jaką, tak mi się przynajmniej wydaje, że miał tam liczbę.


Wow, dzięki, nie wiedziałem że jeszcze mnie ktoś tak pamięta :) Na starym forum mialem grizzly36. Potem chciałem się pozbyć cyferki i mieć Grizzly, ale było zajęte więc zostało Grizzly. A jeśli chodzi o internet to jak jestem u kogoś to sobie wpadne na gram.pl . Podpisu nie mam bo skasowalem i zapomniałem wpisać coś nowego :)

o cinusie kiedyś już napisałem w tym temacie, więc... pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kukowsky
Poznałem go dopiero na nowym forum - Delegat.
Grał w mojej edycji forumowej mafii.
Kibic Juventusu Turyn (za to go lubię), ogólnie spoko forumowicz. Chodzi do 3 klasy gimnazuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar - mój ostatni kompan z mafii. Generalnie ok. Lubi przepisy... i też trochę lubi je obchodzić czasami ;P Czasami też się dąsa albo daje upust złości bez większego powodu, ale to można zrzucić na młodość, która musi się wyszumieć :D Pisze szalenie dużo postów - jeśli je i śpi, to znaczy, że to są jedyne dwie czynności, które robi poza pisaniem postów, bo nie wyobrażam sobie, żeby poza tym miał jeszcze na coś czas ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować