Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

hunter22 - delegat, zna fajne słówka :D i robi dobre tematy choćby takie jak "co jest na zdjęciu gra dla wszystkich. Ma fajny podpis, zgapiony z wlepy do Wisły:D A to znaczy że chyba jej kibicuje i że lubi "Sąsiadów":D a lat ma 22 +22 = 44:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77 - Przodownik :-). Jest na mojej/moim liście/rankingu ulubionego forumowicza. Wytrwała osoba. Ma jakieś zwierzę, którym się opiekuje. ALe to nie jest pewne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lisie889 wysil się czasem i napisz coś więcej, na pewno stać Cię na to! :-) Jest na moim rankingu, a jak nie to będzie, więc nie ma co się martwić. Ma dom w lesie. Zarządza lasem. Zbudował w nim ostatnio domek dla ptaszków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie będe pisał w kółko to samo:), już dużo razy Cię opisywałem, i nie ma co nowego napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899- osoba ktura dużo razy opisywała poprzednika, jest robotnikiem i ma ksywke lis tylko niewiem co znaczą te liczby 899 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lovi - pierwszy raz go widzę, chyba nie zauważył, żejestem brygadzistą, a nie robotnikiem, chyba na forum nie jest długo, bo jest robotnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 16:44, lis899 napisał:

Lovi - pierwszy raz go widzę, chyba nie zauważył, żejestem brygadzistą, a nie robotnikiem,
chyba na forum nie jest długo, bo jest robotnikiem.


A sorry nie zauwazyłem muj błond brygadzisto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ortograficzne błędy tęz robisz dość niezłe(bez obrazy). Postaraj się z tym poprawić, ja już zdążyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 16:50, lis899 napisał:

Ortograficzne błędy tęz robisz dość niezłe(bez obrazy). Postaraj się z tym poprawić, ja już
zdążyłem



Ja juz kiedys prubowałem sie poprawic ale mi to nie idze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 16:50, lis899 napisał:

Ortograficzne błędy tęz robisz dość niezłe(bez obrazy). Postaraj się z tym poprawić, ja już
zdążyłem

Jak np "tęz" :-> ??
Nasz forumowy lis noszy kryptonim kodowy 899, gdy się przedstawia "Jestem vulpes... Vulpes vulpes" i zamawia Martiniego zmieszanego, jednak nie wstrząśniętego. Poza tym uwielbia dyskutować z tego powodu wrzucił swój numer gg do podpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, raz zachciałem, to już pisałem. Choc na początku troche o tym zapominałem, ale się już przyzwycziłem(kilka dni mi to zajeło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To "tęż" było całkiem prze przypadek:), przytrzymałem ALT, a wiele osób specjalnie pisze błędy.

Hubi Koshi - doświadczony delegat, często piszę w takich tematach, jak: Baldurs Gate 2 i o Bogu, znany forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899-od Wasiziego wiem, że ma numer komórki zaczynający się od 899. Często tu pisze, ale muszę mu uświadomić, że nie mam na imię Marek, jeśli chce wiedzieć, jak powstała moja xywka, niech poczyta temat o xywkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziki Marczak - udaje, że nie jest dziki, jednak kiedy jest sam szaleje do woli. Biega po lesie, bawi się z berka z zwierzętami w lesie. Zawsze Przoduje w biegach. Jest mistrzem biegania przez naturalne przeszkody, czyli biegania w lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi- nie wiedziec czemu kojarzy mi się z wasabi ;). Często go widzę, brygadzista, spoko forumowicz.Blablablabla więcej nic nie wiem. Zdaje się że jest maniakiem Starszych Zwoji -TES.
Wasabi- superostry japoński chrzan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AbeFruga - To on produkuje te soki o nazwie Frugo. Przodownik, parę razy Go widziałem, ale mało. Nic o mnie nie wie, ale powiem, że jesstem tu często. Rzadko odwiedza ten temat. Grał w Warhammera 4000 :D co widać po podpisie. Dobra gierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi - już Go opisywałem, więc dodam tylko jedno - za tym ''wieczny'' wstaw Brygadzista :) Bo wiecznego Delegata już mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować