Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

fanfilmu.pl napewno jest fanem filmów...zan wszystkie filmy polskie jak i zagranicznie, wie w jakim roku powstały itp. ...Jest oczytany bo madrze pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 20:27, Moras1990 napisał:

fanfilmu.pl napewno jest fanem filmów...zan wszystkie filmy polskie jak i zagranicznie, wie
w jakim roku powstały itp. ...Jest oczytany bo madrze pisze :)

hmmm, ta nazwa za dużo mi nie mówi. tyle że urodził się w 1990 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 20:29, FireSniper napisał:

hmmm, ta nazwa za dużo mi nie mówi. tyle że urodził się w 1990 r

FireSpiner załorzył fajny temat :konkurs na zamek w homm 5 i tyle tylko o nim wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy nick. Opisze go na "ślepo" bez patrzenia w staty. No więc. Fajny nick. Pewnie nowy nabytek forum, skoro Przodownik :) Ale nie zgodze się z podpisem. Ale to moja sprawa, ze HoMM V mi sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 20:32, Arar napisał:

Ciekawy nick. Opisze go na "ślepo" bez patrzenia w staty. No więc. Fajny nick. Pewnie nowy
nabytek forum, skoro Przodownik :) Ale nie zgodze się z podpisem. Ale to moja sprawa, ze HoMM
V mi sie nie podoba.

Arar - delegat, czyli jest już na tym forum dość długo, specjalnie dla niego zmieniam podpis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 20:44, roney napisał:

Hyba lubi Heroes V

Nowa twarz lub nowe konto :D. Wielbiciel Wayna Roney`a :D Pierwszy post jego widze :)
Ps "hyba" przez ch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moras1990 - Oczywiście jest to rok urodzenia. Robotnik, parę razy Go widziałem. Wiele o Nim nie wiemy. Jest w 3 gimnazjum i mieszka w Polscie, a gdzież by indziej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi - chyba ma 14 lat, i chodzi do pierwszej klasy gimnazjum, często widoczny w tym temacie, fajny gość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 22:15, lis899 napisał:

Wasizi - chyba ma 14 lat, i chodzi do pierwszej klasy gimnazjum, często widoczny w tym temacie,
fajny gość:)

Lis- oznacza to, że albo jest tym zwierzęciem albo po prostu tak ma na nazwisko. jest tu od dawna o czym świadczy status brygadzisty. 899 oznacza albo to, że urodził się w 899r lub ma tyle lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FireSniper -> Snajper, posługuje się miotaczem ognia. Pierwszy raz go widzę, ale to dlatego, że on duzo sięudziela w tematach o Heroes''ach - ja tam nie zaglądam. Widać, że dość długo umykał przed mymi oczami, skoro pierwsze co go widzę ;) Uszczęsliwić go może tylko HoMM V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz drybluje do bramki DodajPosta Opisowca omija bramkarza strzela i GOOOl. Prosze państwa co za emocje. Ten znany Pikłarz znany jest ze swej niezwykłej zdolności i chęci do sklecania słówek zarówno w wiersze jak i zabawy. W najbliższym czasie pewnie go nie zobaczymy na forum bo będzie zajęty zaciskaniem kciuków i dużych palców u nóg za naszych Piłkarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hubi Koshi - spoko gościu. Nie wiem od kiedy ma status delegata, bo dawno mnie tu nie było :(
Fajna ksywka, chyba od imienia - Hubi - Hubert, a Koshi nie wiem :D Ogólnie go lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziki Marczak - przodownik, aktywny na forum mówi że nie jest dziki więc mu wierzę...;D Ma na imię tak myślę Marek, luyb Mirek czy jakoś tak...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroj - Przodownik. Imię nie znane. Przyleciał z kosmosu. Ma komputer najnowszej generacji. Zawsze trzyma parę asów w rękawie. Gotowy na wszystko. twardy, łatwo nie ulega innej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować