Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

wasizi - brygadzista od niedawna trzyma w garści całe forum:D jets aktywny, żartobliwy i doświadczony. Należy u mnie do listy najlepszych forumowicz. Miejmy nadzeję że będzie rzeczywiście wieczny!:D(patrz:podpis)lubi wasabi i Jeana Reno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroj - Wrescie go opisze . Xywka 1 nie na długo było sie jego nickiem jak teraz widzimy jest Przodownikiem i brnie naprzod. Czasami pisze ze mna na gg . Ogólnie ma gier rój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robek 009 - Brygadzista. Jest na mojej liście. Lubi zbierać robaki. Codziennie chodzi po lesie i je szuka. Dba o nie, i pare razy codziennie je karmi. Ma już ich parę tysięcy. Ma 9 elitarnych robaków, szpiegów, sabotażystów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Kiedy ostatnio widziałem mojego poprzednika był jeszcze przodownikiem. Nie wiem kiedy awansował,ale wiem ze lubi grać w przrożne gry forumowe.Poza tym newiele o nim wiem.

P.S Tylko nie opisujcie mnie znowu jako typa spod ciemnej gwiazdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darkstar181 - Fachowca od Gothica II pomogł mi w paru misjach . Pojawia sie na forum od czasu do czasu (albo sie myle moźe pisze w innych tematach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moras1990 - kilka razy go widziałem, 1990 to pewnie jego rok urodzenia, Moras kojarzy mi się z Markiem, nie jest długo na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smash - chyba od niedawna na forum, na pewno lubi Gothica, zapisał się do mrocznych rycerzy, jak ja

Nie tylko złymi, dobrymi tez lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 - brygadzista, wygadany forumowicz siedzi często (siedział:/) na "Dobry uczynek..." i kilku innych. . Ma na imię Lisa i jest dziewczyną szwedzką:D (żart):D lubiany i fajny. jeden z moich ulubionych forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899
Tak... i oto stanęła przede mną możliwość opisania osoby, której jeszcze nie opisywałem w historii tego tematu :D
Na forum widze go po raz trzeci (chyba), a jest na nim długo. Z niecierpliwością oczekuje awansu na delegata (czego oczywiście mu życzę). Nie zaliczył degrada co świadczy o jego solidności i jakości jego postów. Do niego samego nic nie mam i szanuję go (jak zdecydowaną większość). Jego ulubione tematy to ten, gra "Co jest na zdjęciu" oraz hipotezy i informacje dotyczące Gothica III.
Po nicku mogę wznioskować, że ma 17 lat, a co do lisa... odsyłam do podpisu :P
Zawsze gotowy do rozmowy na gg, nie boi się wyzwań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ninja Seba- budzi podejrzenia wśród ludzi i już niejednokrotnie ginął za niewinność. Jeszcze nie miałem przyjemności opisywać tej niesamowitej osobowistości (o ile mnie pamięć nie myli). Prawdopodobnie nazywa się Sebastian. :) Przypomniało mi się, że go już opisywałem! Ach ta moja pamięć. Czyżby lubiał języki obce? Jedno wiem przeważnie niewinny, ale musi zmienić swój image, bo wzbudza podejrzenia. Niejednokrotnie został sprzątnięty, ale zawsze musi się jakoś wskrzesić i walczyć dalej. To nie jest kolejna powieść science- fiction tylko trochę o jego historii z FM. :) Mam go na gg, ale jakoś nigdy do Niego nie napisałem. Lubię go i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kukowsky - legenda tego forum :D To właściwie wystarczy. Fajny forumowicz, wygrał ze mną rywalizacje o stołek Delegata, ale jednak dogoniłem go :D
Ministrant i tu szcunaczek za wytrwałość w służbie Jedynemu.
Może jeszcze napisze z czym kojarzy mi się jego nick. A otóż z piłkarzem. Ze wschodu. Czemu akurat piłkarz? Nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arar - bardzo barwna postac - posty na temat i bez wiekszego lania wody. Zapewne posiada dzialke o powierzchni kilku arow, konkretniej dwoch (arar). Czesto przebywa na forum o czym swiadczy jego stopien Delegata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolvi - Na forum jest już sporo czasu ok. 4,5 miecha. Lubi Herosów (5 chyba najbardziej). Myślę, że lubi także gry MMO. Wydaje mi się, że Jego nick to zdrobnienie Wolverina z X-Menów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dante Dy`nei - bardzo rzadko go widuję, chyba jest tam, gdzie mnie nie ma, bardzo lubi forumowe gry, na forum od początku gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis889 - lubi opisywac innych - czesto go tutaj widze :) Otwarty na nowe znajomości - podał swoje gadu - gadu,
na forum widziałem go pare razy, jest (zaskocze Was :P ) Brygadzistą. Pisze ładnie i bez błedów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajuj Bardzo zaskakujący Brygadzista :) Ma bardzo ciekawy a zarazem zdradliwy podpsc... zdrapałem już jedo podpis i nic ... nadal jestem Brygadzistą i co dziwne w moim monitorze pojawiła się jakaś dziura :D:D oby więcej takich Brygadzistów jak Bajuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować