Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Rolek85 -> Jego nick to skrót od Rewolucyjny Oddział Lewicy Ekwadorskiej - Kondor85. Stoi na jej czele i nosi tytuł el-Comendante. Grupa ta działa od 8 lat w podziemiach ekwadorskich metropolii.
Jeden z moich ulubionych forumerów. Wygadany, zabawny i inteligentny. Grupa delegatów czeka na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz -> nadworny poeta. Para się poezją liryczną ale także satyryczną. Czy uprawia beletrystykę - nie wiem.
Lubię chłopa, bo ma parę w łapach i jak rym strzeli to mucha nie siada, a jak wiadomo

"mucha to jest zwierze głupie
bo siada na kupie"

Życze powodzenia w dalszej karierze forumowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GeoT- stały bywalec Loży :] Nie jestem pewien czy ma potomków, dlatego nie stawiam na to. Delegat czyli zaraz przewodniczący. Stawiam, że będzie 15 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budyn znudzil mu sie kisiel teraz wcina galaretke. Ale na serio czasami sie mi myli z Budo i jeszcze jednym uzytkownikiem. Ale mi sie zdaje ze kiedys mi w czymś poradzil .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 13:29, olki77 napisał:

Budyn znudzil mu sie kisiel teraz wcina galaretke. Ale na serio czasami sie mi myli z Budo
i jeszcze jednym uzytkownikiem. Ale mi sie zdaje ze kiedys mi w czymś poradzil .


czesto widuje =) lubi wysluchiwac jak ktos mu marudzi co widac po opisie (pewnie ma mlodsze rodzenstwo :P) i wypowiada sie z sensem =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mefjak - przodownik fajny i lubiany forumowicz, lubi nucić w podpisie i w ogóle siedzi często na forumowej mafii i stąd nazwa "mefjak" czyli maniak mafii...:Dfajnie opisuje pisze na temat i z sensem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Camponator - Pierwszy raz go widzę, ale już jest przodownikiem. Bardzo libi grać w Legend Of The Green Dragon. Nie słyszałem o tejk grze, ale zapewne Legend Of The Green Dragon mógłby mi wszystko wytłumaczyć :) Od siebie go nie ocenię, bo go nie znam - "siedzi" w innych tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ShadowG - brygadzista, jest na forum od 137 dni. Jego opis był bardzo krótki - widocznie nie lubi się rozpisywać. Nie ma opisu - biedak jest zamknięty w sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanfilmu.pl ---> Widziałem go tylko jakieś trzy razy więc za wiele o nim nie wiem. Oczekuje Brygadzisty i lupi polskie (chyba) filmy. Nic więcej o nim nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robek 009 --> Widziałem go już z klika razy i potwierdzam już czyjeś słowa (chyba:P) że będzie następcą agenta 008, jeśli taki wogóle bedzie. Nie ma licencji na zabijanie bo jest za daleko od 007 :P Pozatym Robek, kojarzy mi się z Robak więc być może jesteś szczupły (jak to robaki :P). Robek 009, patrzac na opis, chciałby żeby zmiotło go tornado :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 15:48, bobek89 napisał:

Robek 009 --> Widziałem go już z klika razy i potwierdzam już czyjeś słowa (chyba:P) że
będzie następcą agenta 008, jeśli taki wogóle bedzie. Nie ma licencji na zabijanie bo jest
za daleko od 007 :P Pozatym Robek, kojarzy mi się z Robak więc być może jesteś szczupły (jak
to robaki :P). Robek 009, patrzac na opis, chciałby żeby zmiotło go tornado :)



bobek89
Przodownik,dawno go jie widziałem(albo mnie nie było;))Ale jak go widziałem czytałem dobre i zabawne posty.
Spoko ziom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NyGga Mily - Miły chłopiec :D a może już mężczyzna :P. Brygadzista, od niedawna. Nie zna mGo za dobrze, czasem t usiedzi. W wolnym czasie idze do swojego kącika i pożera żywcem cukierki, aby nikt nie widział. Mam zdjęcia :D jak to robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi - rusek z zamieszkania, Afro- albino-albańczyk z urodzenia. Ma problemy z mafią ruską przez nazwania pewnego mafioza " wielonosoreybirafonogotargowynóżkiem" . Konsekwencją tego jest to , żę siedzi przy kompie z Intel pentium 0,5 z 8 MB Ramu i kartą grafiki Rage, połączenie z netem 16B/s.
Lubi zbierać nalepki i kapsle, oraz wszystkiego typu znajdźki z chipsów. Tak naprawdę to wzorem jego ukochanego kojota z kreskówek, niejakiego Williego walczy z firmą Acme o prawo do powszechnego używania ich chłamu. Przegrywa. Je kanapki z papierem popijając metanolem.

I co? Teraz ja powymyślałem o tobie TROCHĘ... (buachacha). Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ligid - pare razy widziałęm go w tym temacie, na forum już troche jest, oczy świadczy status, bardzo lubi forumowe zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcin-91 - pewnie nie jest z rocznika 91 ;D Widac interesuje sie polityką, ale nie przepadam za panem Giertychem :)
Pamietam, ze został zdegradowany, ale nie "wycofał" sie z forum i pisze dalej wytrwale za to ma u mnie duży plus :D
Widziałem go na forum bardzo czest :) Reasumując dobry forumowicz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcin91 - Czasami widywany prze ze mnie na forum, ma na imie Marcin, jest z 1991 roku(jak ja), na forum już troche jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 - Brygadzista. Ostatnio rzadko widze u Niego zieloną lampkę. Prawy użytkownik forum. Jest na mojej liście. Zawsze nosi przy sobie Colt 47 (czy jaki tma jest) przy sobie, na specjalne wyjściówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować