Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Camponator - Jest aktywny na forum. Lubi zabawy forumowe. Dość żadko go widuję. Mamy podobny gust jeżeli chodzi o dziewczyny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 20:43, Dante Dy`nei napisał:



Osobnika nie znam osobiście, nie pamiętam też byśmy zamienili kilka wymian na jakikolwiek temat, aczkolwiek z widzienia znam, często widuje jego wypowiedzi na forum, co procentuje obecnym statusem. Preferuje tabula rasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modest-Vermin. Karczmarz. Nie taki który rozdaje piwo, o nie. Lecz taki, który rozdaje newsy. O Diablo. I czymkolwiek z tym wszystkim związane :) No i oczywiście Robaczek. Ale taki pożyteczny Robaczek. Wszędzie się wciśnie, wszystko wygrzebie. Diabła wykopie z podziemi :) Oczywiście tego czerwonego. Grozę chodzącą :) Nie obawia się go, wręcz go ubóstwia. Wychwala. I gra w niego. I to długo. Stronę też robi :)

Ogólnie. Brak zastrzeżeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modest-Vermin jeden z najsławniejszych ludzi na forum . Przewodniczący czuje sie przy nim taki mały.
Rzadko pisze w tym temacie ale pisze tak jakos mądrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olik77 - często go widzę, ma 14 lat, ma na koncie kilka degradów, lubi forumowe gry, niedawno spamował, jednak się tego oduczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 - Brygadzista, opisywałem Go juz ponad 29 razy. Te "Vulpes vulpes" nie wiem co to znaczy. Ale kojarzy mi się z lisami :D. W szkole ma przediomt o nazwie roślinność lasu, bądź przetrwanie w lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy frogus - łacińska odmiana tej żabki z tv. Mimo tego, że jej nie lubi jednak przybrał taki nick. Pewnie z braku innych pomysłów. Koledze przeszkadza również ekranik myszki w laptopie. Doskonale to rozumiem. :)Niektóre "normalne" myszki są naprawde tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy frogus - facet ,który ,choć nie jest fanem crazy froga to się z nim identyfikuje ;]

Tak naprawdę to nie człowiek tylko pochodzący z odległej planety żabi rycerz yeti który przybył na ziemię by tępić wszystkie złe żaby . Niestety jego zadanie się nie udało ,podczas pościgu za jedną z nich przez przypadek wpadł na forum gram.pl i tak już został ...
;](joke of course )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arar - Delegat, nick kojarzy mi się z papugą Ara lub z imieniem psa Azor.
PS.Tak, z braku innych pomysłów. Na laptopie to tylko jakiś czas póki nie mam swojego kompa, a myszka będzie b. niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy frogus - tak, tak Cieszymy się :D. Nie umie sie przyzwyczaic, nie lubi "palcówy". Widzałem forumowicza w kilku tematach :D. Wbrew pozorom nie jest fanem (nie)miłej żaby :) Nie może sie doczekac Brygadzisty (przynajmniej tak napisał w jednym wątku :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 - Brygadzista. I znów muszę go opisywać. Codziennie ćwiczy. Unika walk. Jego nick ma długa historię. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Camponator Jeszcze nie miałem okazji opisać tego forumowicza, ale z wielką chęcią go opoisze.
Camponator jest przykrywką ksywki Terminator. Przybył on z przeszłości że by walczyć z kosmitami, który chcą zawładnąć forum i sklepem gram.pl. Dzielnie walcząc i broniąc dobra forumowiczów, starcił 378 naboi i któryś z kosmitów podwędził mu jego ulubione ciapki z jego tajnej i nikomu nieznanej kryjówki... :) poniosła mnie troszeczkę fantazja sorry :) Mam nadzieje że jeszcze się spotkamy na forum w jakiejś interesującej dysksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 --> Już nie raz miałem okazję widzieć tego forumowicza, ma bujną wyobraźnię (chyba nawet za bardzo)
ogólnie miły gość :)

P.S.
skąd wiesz że nie walczyłem z kosmitami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Camponator - jego nick kojarzy mi się z kimś kto kombinuje coś nie wiem co ale coś...jest przodownikiem nie znam za bardzo ale na tyle żeby wiedzieć że jest fajny i pisze z sensem i a temat...fajne tekściki w "dobry uczynek.." i w kilku innych tematach...lubiany przeze mnie jeszcze trochę i będzie na mojej liście. Co do podpisu nie lubię ja ale z nim pogadam na gg...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroj - Przodownik. Lubi grać w gry komputerowe. Jest na mojej liście ulubionych forumowiczów :D. Nowy, śmieszny podpis. Jest to jego drugie konto na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować