Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2006 o 18:37, matizek12 napisał:

Mój porzednik jest delegatem czyli już doświadczonym forumowiczem.Nie wiem o nim zbyt dużo,ostatnio
sporo się udzielał ale brnie w słusznej sprawie...chociaż nie wiem jakiej x) ale to podobnie
jak ja :)

Mój poprzednik jest już doświadczomym forumowiczem lubie go ponieważ piszę ciekawe tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik jest przodownikiem tak samo jak wielu innych ludzi, ma fajne cyferki w nicku, a czesci nicka po usunieciu cyferek mowi duzo o nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2006 o 18:40, kupczyk11 napisał:

Mój poprzednik jest już doświadczomym forumowiczem lubie go ponieważ piszę ciekawe tematy.

A tak w offtopie:Jak narazie to w całym moim udzielaniu sie na forum,pisaniu postow itp. to utworzyłem tylko jeden temat,jeszcze niepotrzebny(wiecie,bylem nowy)Ale dobrze że ktoś nadal we mnie wierzy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2006 o 18:42, matizek12 napisał:

A tak w offtopie:Jak narazie to w całym moim udzielaniu sie na forum,pisaniu postow itp. to
utworzyłem tylko jeden temat,jeszcze niepotrzebny(wiecie,bylem nowy)Ale dobrze że ktoś nadal
we mnie wierzy :]


Mój poprzednik ma cyferki w nicku co moze sugerowac wiek... Sądząc po nicku jeździ Marizem Daweo FSO... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik to plobek - szczerze mówiąć chyba pierszy raz czytam Jego wypowiedz;) Ale ma całkiem fajny nick:) I wymyślił cos o swoim poprzedniku którego nie znał;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik to przodownik. Ma ciekawy nick. Nie kojarzę go z jakiś konkretnych wypowiedzi i tematów. Widze na forum go często, ale jego tematy i wypowiedzi nie zapadły mi w pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kukowsky, mój poprzednik, jest miłym facetem, który całkiem duzo udziela sie na forum. Jego nick kojarzy mi sie z krukiem... Nie jest rosjaninem :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik jest przodownikiem, co znaczy, że spedził trochę czasu na forum, choć zauważyłem go dopiero jak założył ten temat. Jego ksywa świadczy, że lubi FC Bayern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik to brygadzista. Jego nick zawsze mi się kojarzył ze śmigłowcem. Pamiętam go z akcji z listą wygranych w konkursie gwiazdkowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 19:21, Kukowsky napisał:

Mój poprzednik to brygadzista. Jego nick zawsze mi się kojarzył ze śmigłowcem. Pamiętam go
z akcji z listą wygranych w konkursie gwiazdkowym;)

Nick poprzednika zawsze kojarzy mi się z Rosją :) Jest bardzo aktywny na forum i za to go lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 20:44, kupczyk11 napisał:

Nick poprzednika zawsze kojarzy mi się z Rosją :) Jest bardzo aktywny na forum i za to go lubię


A mnie sie nick poprzednika kojarzy z rynkiem i przekupkami, ale nie w zlym znaczeniu tegoo slowa. Ogolnie na forum jako tako go nie widuje bo i bywam tu od pre paida do pre padia. A ta jedynastaka przy nicku? Moze chodzi o wiek, moze o ilosc kobiet a moze o co innego w kazdym razie lepiej to zostawie dla siebie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojego poprzednika znam z gg i chciałbym z nim zagrać w BF 2, ale on przeważnie nie ma czasu bo gra w World of Warcraft, mieszkamy również w tym samym mieście, VIVA LA TORUŃ !. Poznaliśmy się w temacie o D&D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jest Brygadzistą, więc już raczej dość doświadczonym forumowiczem, a jego nick wskazuje na zainteresowani dziką przyrodą. Szczególnie pewnym rodzajem wielkiego amerykańskiego Miśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za wiele nie wiem o moim poprzedniku, ale wydaje mi się, że człowiek z niego fajny, pisze z sensem i ciekawie. Ostatnio pojawił sie w wątku, który odwiedzam najczęściej, więc troszkę poobserwowałem człowieka. Ogólnie jest spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 21:06, Abi Dalzim napisał:

Za wiele nie wiem o moim poprzedniku, ale wydaje mi się, że człowiek z niego fajny, pisze z
sensem i ciekawie. Ostatnio pojawił sie w wątku, który odwiedzam najczęściej, więc troszkę
poobserwowałem człowieka. Ogólnie jest spoko :)


Abi Dalzim to jeden ze szczęśliwszych ludzi na tym forum. Ma piękną żonę i dziecko w drodze. W Kwasach daje świetne obrazki, dzięki czemu mam się z czego pośmiać :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Keroth to świetny użytkownik, który zorganizował akcję gramisia. ;)
Nie pamiętam go ze starego forum, ale już na tym zrobił baaardzo dużo i wydaje mi się, że dalej próbuje.

P.S.
Taka prośba do Was - jak zdarzy się, że użytkownik 1 opisz już użytkownika 2, ale user 3 nie zauważy tego i opisze też usera 2, to patrzymy na post wyżej czyli usera 2 bo kto pierwszy ten lepszy.
Niech ktoś te zasadę przypnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Keroth cierpi na bezsenność i nadmiar pomysłów, co przejawia się różnymi ideami, które są udokumentowane na forum. Ogólnie powinnien się wyspać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój prprzednik ma dla nie których niewymawialną xsywe. Jest brygadzistą a więc napewno sie napisał chodziasz pierszy raz go widzę, jednak podpis dobrze rokuje na pryszłośc. Rzezim na dobrą sprawe jest nietykalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować