Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Nawiązjuąc do podpisu mojego poprzednika:
You cannot change your fate, no man can ...except Chuck Norris :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 20:46, GeoT napisał:

Nawiązjuąc do podpisu mojego poprzednika:
You cannot change your fate, no man can ...except Chuck Norris :D


Wyjątek potwierdza regułę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednik to stały gracz FM. Znam go już trochę, pomagał mi całkiem sporo przy mojej edycji. Świetny gracz i dobry pisarz. Acha, przecież czesto udziela się też w Zapomnianych Krainach - walka ramie w ramie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 21:25, DevilFish napisał:

Poprzednik to stały gracz FM. Znam go już trochę, pomagał mi całkiem sporo przy mojej edycji.
Świetny gracz i dobry pisarz. Acha, przecież czesto udziela się też w Zapomnianych Krainach
- walka ramie w ramie ;P


Zła ryba kojarzy mi sięz piranią albo rekinem, albo starym wydawnictwem CDA SilverShark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rywin2006
Przodownik, którego mam okazję spotkać chyba tylko w tym temacie, albo mi się zdaje. :P
Pseudonim kojarzy mi się z Rywinem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Poprzednik kojarzy mi się z kilku wątków. Jednak nie potrafię Go powiązać na stałe z żadnym, z wyjątkiem chyba FM :) Nie chce też uparcie pokazać swojego zdjęcia na forum, mimo namów kilku użytkowników :)

Ogólnie gościu fajny. Jednak Jego nick za wiele mi nie mówi. Może w przyszłości się dowiemy od samego źródła :) O ile już to nie zostało wytłumaczone gdzieś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 12:21, PolishWerewolf napisał:

Ogólnie gościu fajny. Jednak Jego nick za wiele mi nie mówi. Może w przyszłości się dowiemy
od samego źródła :) O ile już to nie zostało wytłumaczone gdzieś :P


Już wiele razy zostało wytłumaczone - źródłem nicka jest mój umysł. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpułkownik jak widać niezle sobie radzi w wojsku i karci szeregowców, prawdziwy z niego kawałk surowego podpułkownika:) Niedługo oczywiscie awansuje na generała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widek... jest wszechwidzący, kojarzy mi się z dzidą... już trochę spożywa chleb delegata. Założył temat o spaniu, ogólnie go lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kukowsky to taki hmm ruski nick :P Ale z tego co pamiętam mój poprzednik za ruskimi nie przepada. Kojarzę go bardzo dobrze z wielu wątków. Dużo się udziela. O ile mnie pamięć nie myli (a jest to możliwe :P) to był poniżej obywatela i odpokutował swoje winy przez co jest Przodownikiem bo tak to może byłby już delegatem?
Ogólnie bardzo fajny gostek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 22:28, Ninja Seba napisał:

O ile mnie pamięć nie myli (a jest
to możliwe :P) to był poniżej obywatela i odpokutował swoje winy przez co jest Przodownikiem

Dobrze nie myli Cię pamięc, nie jest taka zła Twoja pamięć. Ale to raczej do delegata bym nie doszedł, maksimum to brygadzista. Ninja Seba- zupełnie niewiem czemu, ale kojarzy mi się z ninją. :) Domyślam się, że nazywa się Sebastian, co dobrze świadczy, bo mój brat ma tak na imię. Po podpisie widzę, że lubi języki obce, co może wzkazywać na to, że będzie lub jest człowiekiem na wyskokim stanowisku. Kojarzę go z FM, chyba od niedawna delegat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ninja Seba pierwszy raz chyba widzę tego forumowicza, a tu już delegat, widocznie udziela się w wątkach w których ja się nie udzielam ;)
sądząc po ksywce to chyba kiedyś lubił, albo nadal lubi wojownicze żółwie ninja i prawdopodobnie interesuje się klimatami ala samuraje itp.
ogólnie to raczej porządny i nie łamiący regulaminu forumowicz jak większość delegatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze... kojarzę go z Daję Słowo, ale ostatnio coś ucichł. Założył Neverending story, co już mi się chwali. Dobra kończę z tą wazeliną, ogólnie spoko gość. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 22:40, Alexei Kaumanavardze napisał:

cinus` zaprosił mnie na orkout a to się chwali:), poza tm widze go głównie na statsach i... nigdzie indziej

heh, tam może sporśród tych prawie pięciu tysięcy postów w tamtym temacie może z dziesięć to moje ;)

Dnia 17.02.2006 o 22:40, Alexei Kaumanavardze napisał:

ale to nic ma ten sam status co ja a to oznacza z kolei, ze już się uzależnił od forum:).

jeśli można to nazwać uzależnieniem to moge powiedzieć, że przechodzę "kurację oduzależnieniową" a to dzieki studiom przez które w necie mogę posiedzieć sobie praktycznie tylko w weekendy...

Alexei Kaumanavardze
mógłbym trochę o nim rzeczy powiedzieć np. lubi książki głównie fantasy, lubi "Z Archiwum X" i uwielbia Korna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cinus`- brygadzista, musi długo tu siedzieć (może był na poprzednim forum???) dziwne, ale jego nick kojarzy mi się z cirrusem. Po tym jak on pisze widzę, że nie popełnia błędów otograficznych;) Myślę, że za jakiś miesiąc awansuje na delegata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nosi moje imię więc pewnie przystojny. ;-) Po nicku wnioskuję także, że lubi ptaki, szczególnie kruki. Nie widze go za często na forum. Pewnie wypowiada sie w innych tematach niż ja, bo status Przodownika wskazuje, że troszkę już tu napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

humanGhost... kolejna osoba na forum z rozdwojeniem jaźni. :) Może w dzieciństwie oglądał bajkę Casper? Z tego co słyszałem to jeden z bardziej doświadczonych delegatów. Widzę go często, aczkolwiek nie wdałem się z nim w dyskusje jakąś poważną. Ogólnie spoko gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować