Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

plesn666 - pierwszy raz go widze na forum, musi byc nowy, jestr pleśnią, lub jego ciało jest wypełnione pleśniami, może to jest zombi i wsał z grobu??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 ---> najbardziej znany hodowca lisów na świecie zawitał pierwszy raz na nasze forum niemal rok temu! Dorobił się stopnia delegat, albowiem wychodować taką ilość (899) tych rudzielców to trudne zadanie. Z tajnych źródeł wiem, że lubi Dragon Balla oraz lubi nawiązywać nowe znajomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Markus89 ---> nieźle przypakowany gość. Nie wypowiada się w znanych tematach, no i dorobił się Delegata (a ja kolejnego degrada). Ma on najprawdopodobniej 1989 rocznik (o sorry, rocznik to ma wino) no i lubi się wypowiadać na temat hodwwców oraz hodowli rudych skórczybyków (lisów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciusiek i luka to robotnik po degradzie, na awatarze macoś lub kogoś zielonego:) Być moze ma podwójną tożsamość(nie chce go obrazić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67 - chyba lubi byc jako dowódca odzialu antyterostycznego krasnoludów Krasnol SWAT.
Jego avatar do jego osobiste zdjecie z akcji Krasnol SWAT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filip92 - ma na imie Filip, ma 14 lat i jest przodownikiem. Bardzo często widze go na forum, lubi Gothica tak jak ja. Fajny gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filip92 ------> Widziałem go już dużo razy. Z tego co pamiętam, na poprzednim avku miał Eragona. Niczym specjalnym według mnie się nie wyróżnił. Forumowicz może nie wzorowy ale dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k.

Na imię ma Adam, zapewne jego znajomi nazywają go Kleszyczyk ( ty pasożycie ;D). Podaje gg, z avka wnioskuję że lubi Dragon Ball. Miły i spokojny forumowicz którego widzę w wielu temaach, nie spamuje itp. Ogólnie dobry user.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch 222 - jest Przodownikiem i uwielbia Paluchy (kopytka) zjadl ok 222 , i to jest jego rekord.
Cóż widzę go tylko w tym temacie , i chyba tylko tu się wypowiada , sprawdze w statach później.
Co w opisie jakiś tekst po angielsku a w awku jakiegoś kolesia chbya z SW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olki77===>Ma na imię Olek (dla przyjaciół Szymon)... jest starszym paniem, ma 77 lat... jego GG to - 8977975... lubi Gothica i jest niecierpliwy :) Pozdro :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować