Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Kurammi ---> ciągle przodownik i ciągle nic o nim nie wiem. Założył stronę dotyczącą nadchodzącego hitu - Crysis, ma chyba mocnego kompa skoro nastawia się tak na tę gierkę no i w avatarze ma oko jakiegoś smoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89- współtwórca gamearena.pl . Podaje w podpisie swojego maila i gg. Miły i sympatyczny forumowicz życzę szybkiego awansu na przewodniczącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89 -- > Pan Delegat który pomógł uciec Riddickowi z wiezienia w Butcher Bay. Zaciągnął go na portal GameArena i tam napisał o nim recenzję. Podał gg czyli jest otwary na nowe znajomosci. Ma 17 lat i ma na imie Damian. Mieliśmy współpracowac ale się nie udało :]. Podsumowujac : Fajny Gośc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89 ---> Forumowy facet na sterydach ;D Fan Riddicka, zamierza zrobić sobie operacje plastyczną, bo chce wyglądać tak jak jego idol... Ogólnie fajny forumowicz, jedynie potrzebujący częstych wizyt u specjalisty, np. psychoanalityka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k.

Jest przodownikem jak ja, ma 12 lat, na imie Adam (nie pytaj z kąd wiem ;), pomylił sie do co Delisa (delis jest niecały miesiać na forum i nie dostał degrada).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurammi ---> Człowiek, który mało wie o forumowiczach. Bowiem na forum wcale miesiac nie jestem (wpisz w sytatystykach FireSniper) a degrady dostałem aż 3 ;D Nie widuję go zbyt często, może dlatego, że mało pisze na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67 - widziałem go tu kilka razy, na forum chyba od niedawna, ma 67 lat, albo urodził się w 1967, albo to ejgo ulubiona liczba, na avatarze to może jego zdjęcie??:P, żyje dzięki MGS 3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuba121 - przodownik, na forum widuję go dość rzadko, najczęściej w tym temacie. Ma na imię Kuba i jest otwarty na nowe kontaky. Jest fanem gry Guild Wars, a jego postać nazywa się tam Hesgerfeld Martinez. Ogólnie spoko forumowicz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mikim Mój poprzednik jest wielkim fanem Myszki Miki. Nie opuscił jeszcz żadnego odcinak bajki ze swoim ulubionym bohaterem. Posiada również ogromna kolekcję maskotek i innych gadżetów z myszką miki. Bardzo miły użytkownik ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rolek85 - wiecznie uśmiechnięty zawsze sympatyczny forumowicz oraz wielki fan żubra. Jest pozytywnie zakręcony i podaje gg dla przyjaciół żubra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuba121 - brygadzista. Nie widuje go za często, chyba widze go drugi raz. Ostatnio awansował na brygadzistę (gratki). Ma na imie Kuba. Ma 121 lat, ajk na swój wiek dobrze sie trzyma. Tak na poważnie nie wiem co oznacza liczba 121 w jego nicku. Na pewno jest dobrym userem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hunter22 => nick dostał taki po napisaniu scenariusza do filmu "Łowca jeleni" (22 - bo tyle było tych jelenie :D ). Lada-chwila powinien awansować do grona przewodniczących. Sporo się wypowiada, często go widzę. Ma ciekawy awatar - dałem mu 10 pkt. w rankingu :) Porządny forumer, zna się na regulaminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuba121 brygadzista Fan Pink Floyd, w tym IMHO najlepszego albumu tej grupy "The Wall". Gra w Gw i nazywa się Hesgerfeld Martinez. Myślę, ze ma to coś wspólnego z przemytem, do prohibicjoni, kanadyjskiego Whiskacza. A jego Matka ( w GW oczywiście) była niemką. (Stąd to imie) Jest towarzyski. Jakby ktoś się nie domyślił ma na imie Kuba. Jak puchatek, albo rozpruwacz. W gramolicjoni zajmuje siękierowaniem rosyjsko-rusko-niemieckiego cyrku podwodniego pana stasia, oraz kierowaniem niszowego klubu mkuzycznego dla mas "Niedźwiadek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze
Bardzo oryginalny nick.:) Nie lubi krótkich postów co winika z jego podpisu. Jest fanem Gothica 3 musi bydż tu długo skoro ma brygadziste. Szkoda że nie podał gg. Ogólnie spoko gość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 15:11, Adam k. napisał:

Alexei Kaumanavardze
Bardzo oryginalny nick.:) Nie lubi krótkich postów co winika z jego podpisu. Jest fanem Gothica
3 musi bydż tu długo skoro ma brygadziste. Szkoda że nie podał gg. Ogólnie spoko gość. :)

Adam k. Chce mój numer GG. Nie podałem bo mi sie nie zmieścił w podpisie, ale prosze bardzo :52043094:) Towarzyski. Ma coś dziwnego w awatarze. przodownik, ale musi być tu krócej ode mnie, skoro go wcześcniej nie widziałem
Ogólnie spoko gość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować