Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Poprzednik to ork, hiena cmentarna. Lol, żartuje. Udziałowiec "Zapomnianych Krain" i autor "Neverending Story". Spoko gość, zawsze pełen humoru, zawsze (tak jak Chuck Norris).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skyler- od niedawna widzę go na forum, kojarzy mi się ze skypem. W kalamburach go widzę najczęściej, nie mam jeszcze o nim wyrobionego zdania, ale zły nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mój poprzednik jest patriotą , wskazuje na to jego nick . Jest również Brygadzistą i pisze ze sporym sensem, co mnie cieszy. I co najważniejsze nie robi błędów ortograficznych ( a jak już to rzadko ;) ) . Najbardziej podoba mi się jego podpis "READY FOR ACTION" , co wskazuje na to, że lubi gry wojenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
WorldWar3PL uwielbia czekolade,zwłaszcza jeśli są wtedy walentynki:)) Jest arogancką...dobra juz nie będę,to żarty dla wtajemniczonych:)

Umie pisać wiersze, na forum jest długo często go widuje, nic do niego nie mam, spoko gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darkstrar:

Ksywa odrazu kojarzy mi się z anime Slayers. ;] Gościa widzę w wielu tematach, ogólnie dobre wrażenie i chyba był na old forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 11:39, WorldWar3PL napisał:

Jest arogancką...

Mały offtopic : Żeby nikt nie pomyślał że jestem kobietą !!!!! :P


Mały offtopic dwa: Po twoich wyczynach w walentyki jestem pewien że jesteś facetem... uwielbiającym czekoladę:))) NAwet wiersze dla niej jesteś w stanie napisać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Darkstar mi się kojarzy z losowym chyba imieniem dla postaci z NWN - Aluvian Darkstar. Nie wiem, czy widziałem jego posty - dla mnie ważniejsze co, a nie kto pisze. Ale dlaczego 181... może wzrost w cm? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Mój poprzednik niestety z niczym mi się nie kojarzy. Nie mam najmniejszego pojęcia, skąd wziął się Jego nick. Być może z jakiegoś generatora. Albo inwencja własa twórcy :) Naprawdę nie wiem.

Jego wypowiedzi tez niestety nie mogę z niczym związać, nigdzie Go nie zauważyłem. Ale jest już Przodownikiem, a to się chwali :)

P.S. Błagam, nie piszcie tylko że jestem Polskim Wilkołakiem o patriotycznych poglądach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweusz... kojarzy mi się z Urbanem, bo ten "usz". Ogólnie go lubię, widzę go na forum, czyli jeszcze myśle.
P.S. Nie piszcie o Rosji, kukułkach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 19:26, Kukowsky napisał:

Paweusz... kojarzy mi się z Urbanem, bo ten "usz". Ogólnie go lubię, widzę go na forum, czyli
jeszcze myśle.
P.S. Nie piszcie o Rosji, kukułkach itp.



Kukowsky eh wieczny przodownik (sorry ale opuściłem rodzine Przodowników) kojarze go z tematu o statusach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arar... hmm... nick jakoś dziwnie mi się kojarzy z DS II. Jest brygadzistą więc widać że się udziela na forum. ogólnie spoko koleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 19:30, Arar napisał:

Kukowsky eh wieczny przodownik (sorry ale opuściłem rodzine Przodowników) kojarze go z tematu
o statusach :)

Tak Arar, zabrał majątek i wyruszył w świat, żeby tylko do nas nie wrócił jako syn marnotrawny. ;) Tak wogóle to też bym grono przodowników z chęcią opuścił. Kojarzy mi się z papugą Ara w wersji męskiej. Ogólnie go lubię, mimo obrócenia się od nas przodowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 19:33, Lex napisał:

Arar... hmm... nick jakoś dziwnie mi się kojarzy z DS II. Jest brygadzistą więc widać że się
udziela na forum. ogólnie spoko koleś


hmmm. zarejestrowałem DS II wtedy gdy wszedłem na forum. Ale ksywka pochodzi od misji w Preatorians

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować