Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Wielbiciel zwierząt, szczególnie kotów. Może rasowych? Ma dziwne przyzwyczajenia dotyczące portfela, telefonu i zegarka. Co jakiś czas widzę Jego posty. Stały, kulturalny forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój poprzednik :) delegat! gratuluję :] mi troszkę brakuję dzięki degradom :) ale poprzednik hmm HumanGhost :) wygląda na to że kiedyś zagrywał się w Ghost Mastera i sobie ustawił taki nick a kiedy się pojawiło gram.pl już nie może zmienić ;) po podpisie widać że lubi się bawić :] to dobrze :) a 2 część wzkazuję że jest fanem Nokii ja tam wole Motorole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brad, przodownik (jak ja:)), jego nick kojarzy się mi z Bradem Pittem (może jest równie przystojny jak on???;). Zauważyłem, że woli telefony firmy Motorola czyli jak ja. (kolejna wspólna cecha:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz :) wyglada na to że ma na imię Paweł i troszke piszę bo jest przodownikiem a po opisie można przypuszczać że trenuję jakiś sport walki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brad - przodownik, ale nie miałem okazji z nim "pościć".
Ksywa od razy skojarzyła mi się z Bradem Pittem, a teraz gdy spojrzałem na jego podpis, widzę, że jednak widziałem gościa w paru tematach bo normalnie jak byk ten podpis pamiętam. :D:D:D Spoko koleś jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar... Delegat, najwyżzy status jaki narazie ma ktoś (jak narazie widziałem), Lat ok. 20 pewnie, chłopak Ok :), imie zatajone jak i wiek :D. Opis zgaduje: po łacińsku, może niemiecku; i wspomina coś o komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 21:53, Wasizi napisał:

Vaxinar... Delegat, najwyżzy status jaki narazie ma ktoś (jak narazie widziałem),

Strzał w dziesiątkę Towarzyszu....

Dnia 22.02.2006 o 21:53, Wasizi napisał:

Lat ok. 20 pewnie

Bład Towarzyszu, 17 stuknie 18 marca....

Dnia 22.02.2006 o 21:53, Wasizi napisał:

Opis zgaduje: po łacińsku, może niemiecku i wspomina coś o komputerze.

Opis po łaciNIE - brawo, ale to Pismo Świetę a nie komputery, Towarzyszu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar... niewiem czemu, ale zawsze kojarzył mi się z maścią na bolące stawy. (bez obrazy) Delegat, czyli jest lepszy ode mnie, ale nie jestem człowiekiem zawistnym, więc jest dobrze. Ma tajemniczy podpis z pisma świętego, tylko nie wiemy co on oznacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Snake_GMC
Lat mam 13, zgadł już ktoś (niepamiętam)
Co do Vaxinar''a
Walnąłem niezły strzał z tym komputerem, ale wyraz "conputet " kojarzy się z "komputer" :)
(...)
Snake_GMC - ukryty wąż:D , zgaduje że lat za dużo nie ma, ok. mój wiek, status dobry, bo lepszy od mojego.
Vaxinar - "17 stuknie 18 marca....", opis po łacinie z Pisma Świętego, status najwyższy (dostępny) :)
(czyli o Tobie wiem już dużo :P)

[ A ja chyba kończę temat, bo za dużo tu pisałem, a co do mojego nicka "Wasizi" to porozmawiamy kiedy będziesz miał 18 lat :P) hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imie - brak, Wiek - brak, Status - Przodownik; czyli jedną rzecz o Tobie wiadomo :)

(wyprzedziłeś mnie a więc, Refleks - Szybki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 22:02, Kukowsky napisał:

Delegat, czyli jest lepszy ode mnie


hmm czyli jezeli ktos jest delegatem to jest "lepszy" od kazdej osoby ktora ma nizszy status?

P.S Rozumiem ze chodzilo ci o znaczenie statusowe ale i tak dziwnie to zabrzmialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 22:07, Widek napisał:

P.S Rozumiem ze chodzilo ci o znaczenie statusowe ale i tak dziwnie to zabrzmialo

Wiesz miałem ciężki dzień, zmęczony jestem i moje wypowiedzi nie są zbyt kwieciste językowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Bardzo rzadko widuje mojego poprzednika na forum.Musi jednak być tu już całkiem długo skoro ma status delegata,i niestety nic wiecej o nim nie wiem.Prawdopodbnie udziela sie w grach forumowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 22:10, Darkstar181 napisał:

>
Bardzo rzadko widuje mojego poprzednika na forum.Musi jednak być tu już całkiem długo skoro
ma status delegata,i niestety nic wiecej o nim nie wiem.Prawdopodbnie udziela sie w grach forumowych.


Mój poprzednik to typ spod ciemnej gwiazdy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2006 o 22:13, Arxel napisał:

Mój poprzednik to typ spod ciemnej gwiazdy. :)


Mój poprzednik to stary forumowicz- kiedys miał tytuł Król Lew. Graliśmy razem w mafię, m.in. w edycji samochodowej Sajmona :P
Pozdrawiam, mam nadzieję że nic nie pochrzaniłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować