Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2006 o 22:19, Budo napisał:


> Mój poprzednik to typ spod ciemnej gwiazdy. :)

Mój poprzednik to stary forumowicz- kiedys miał tytuł Król Lew. Graliśmy razem w mafię, m.in.
w edycji samochodowej Sajmona :P
Pozdrawiam, mam nadzieję że nic nie pochrzaniłem :)


Hehe, nic nie pochrzaniłeś. :) Mój poprzednik to spoko koleś, którego w tym momencie serdecznie pozdrawiam. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 22:10, Darkstar181 napisał:

>
Bardzo rzadko widuje mojego poprzednika na forum.Musi jednak być tu już całkiem długo skoro
ma status delegata,i niestety nic wiecej o nim nie wiem.Prawdopodbnie udziela sie w grach forumowych.


A jednak mylisz sie kolego:) Nie trzeba sie udzielac w grach forumowych:) I szczerze oprocz Opisz poprzednika nigdy w zyciu od samego poczatku nie bawilem sie w zadne glupie zgadywanki czy skojarzenia, mnie takie cos nie racjcuje:) Wole o czyms pogadac jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój poprzednik Widek :) delegat :) znaczy że dużo piszę to też dużo czyta :) jakoś tego nick przypomina mi widelec :> nie wiem dlaczego ^^ po opisie widać że ma ba GG i tworzy muzykę bądz jej dużo słucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik. Już raz go opisywałem, ale widać że pnie się coraz wyżej gdyż jest Brygadzistą. Co do wyglądu to jest wysoki dobrze zbudowany ( jak Arnold Schwarzenegger) i lubi biegać z karabinem w ręku (hihi żarcik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 11:21, Podpułkownik napisał:

Masz żłe informacje bo wszyscy wrócili cali i zdrowi :) ciekawe od kogo masz tak tajne informacje
;)

Podpułkownik trzyma w szachu całe forum,nie dostał do tej pory degrada,bo moderatorzy czuja do niego ogromny respekt,tak samo jak dla jego tajniakow i płatnych zabojcow:) Chuck Norris to jego stary przyjaciel, w wojsku przełożeni po jego pierwszym tygodniu pobytu w wojsku mowili do niego dzień dobry szeregowy,nawet jak sie spoźnił:)) Tak dawał im popalić.

Ogolnie spoko gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm kiedys włamałem się do bazy Korporacji Instytutu Ochrony Łososi był tam folder
"super tajne przez poufne: katalog mocno zakodowany super hasło" otworzyłem go i czarno na białym
pisało to co napisałem ;)
był tam cały ALMANACH służb weterynaryjno-wojskowych :D

Mam nadzieje że mnie za to nie uziemia szkoda by było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darkstar181 --> Tak naprawde to Chuck był i jest moim nauczycielem zapoznał mnie z najlepszymi tajnikami walki :)

cybek21 --> mamy twój numer IP więc bedziemy cie obserwować i twoje dokonania w sieci :)
Naszczęscie teraz mamy supernowoczesne zabezpieczenia których nie da się sforsować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 22:02, Kukowsky napisał:

Vaxinar... niewiem czemu, ale zawsze kojarzył mi się z maścią na bolące stawy. (bez obrazy)

Ponieważ "Vaximarius" czy jakoś tak to łacińska nazwa szczepionki na grupę, nie muszę chyba mówić, że moja ksywa NIE wzieła się od tego, o tym dowiedziałem się gdy już jej używałem.

Dnia 22.02.2006 o 22:02, Kukowsky napisał:

Delegat, czyli jest lepszy ode mnie, ale nie jestem człowiekiem zawistnym, więc jest dobrze.

Wyższy stopień nie znaczy lepszy i może nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz z tym "zawistnym". :>

----> Wasizi
"conputet" to liczyć, przeliczyć. ;)

Mój poprzednik - Podpułkownik
Ksywa się wzięła od stopnia wojskowego czyli facet ma wiek i łeb na karku. Brygadzista, ma temat o broni, miałem okazję pare razy dyskutować i chyba grać w FM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Vaxinara kojarze z większości wątków które czytam ;) pisze dużo, sensownie, na temat, człowiek inteligentny (podpis po łacinie!!! a wiesz co on oznacza?)

nie lubi kiedy jakiś forumowicz poucza kogoś innego, zapominając że to mod jest od pouczania, czyli masz VaX (moge tak pisac? będzie krócej) racje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 18:46, Arar napisał:

a wiesz co on oznacza?

No a jak myślisz ? Pisałbym coś czego nie umiem przetłumaczyć i zinterpretować ? Nie.

Dnia 23.02.2006 o 18:46, Arar napisał:

czyli masz VaX (moge tak pisac? będzie krócej) racje!!!

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 18:49, Vaxinar napisał:

> a wiesz co on oznacza?
No a jak myślisz ? Pisałbym coś czego nie umiem przetłumaczyć i zinterpretować ? Nie.


ehh, ja już spodziewam sie wszystkiego po ludziach, ale to dobrze że uzywasz słów których znaczenie znasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz
Widzę jego posty w niektórych wątek, nieraz się wpisując a nieraz nie.... nic do niego nie mam, spoko koleś.

---> Arar - Doskonale Cię rozumiem, bo wielu jest takich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinara widuję na forum często, nie bez powodu ma status delegata. Pisze rozsądnie i przemyślanie. Xywka dosyć ciekawa, ale nie wnioskuję z niej nic specjalnego.
Gostek jak najbardziej wporządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ninja Seba aktywny forumowicz, delegat od dluzszego czasu na forum, jednak rzadko go widuje w odwiedzanych przeze mnie wątkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skyler - bujajacy w obłokach forumowicz. Nigdy wcześniej Go nie widziałem, ale to pewnie przez to, że nie patrzę w niebo. Sądząc z posta lubi słuchac cieżkiego brzmienia. W przyszłości chciałby zostać pilotem oblatywaczem i oblatywać wszystkow zasięgu wzroku. Lubi jeść ptasie mleczko i pić Red Bulla, co wskazje na Jego zamiłowanie do lotnictwa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować