Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Minsc i Boo
Trudno rozgryźć jego nick :) Widziałem kilka razy jego posty ale raczej w tematach w których się nie udzielam (w przeciwnym razie bym bardziej kojarzył). Nie podpadł, ma brygade pod sobą, świetlana przyszłość przed nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GeoT hmm... Delegad od dziś, Pogratulować :D Z tytułu widać ż eudziela sięna forum i to bardzo dużo, zabawny (potrafi rymować i to dobrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by się zgadzało... :) a jak nie to znam samego Chucka Norrisa i wiem jak sieknąć komuś tak z półobrotu, żeby dostał głowy zawrotu.
Cybek21 mogę o nim napisać że ma poczucie humoru, sorry poprawka już mieł poczucie humoru bo dostał KzP o Chucka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85

Liczba przy pseudonimie, chyba jest rokiem urodzenia usera, ale pewny nie jestem. Na forum troszkę już siedzi jednak nie widzę go prawie w ogóle, jedynie kojarze sobie (jak w większości przypadków) ten podpis. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mój poprzednik.... czyżbym go skądś pamiętał? Jeśli tak, to nie mogę sobie przypomnieć. Ale jest Delegatem, więc pewnie gdzieś znajdę Jego posty :). I ma fajny podpis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Explotion... przodownik, więc już zdąrzył uzależnić się od forum. Kojarzy mi się z przeglądarką Internet Explorer. Po podpisie widzę, że nie lubi tej przeglądarki, więc dostrzegam tu małą rozbieżność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 13:27, Vaxinar napisał:

Liczba przy pseudonimie, chyba jest rokiem urodzenia usera, ale pewny nie jestem. Na forum
troszkę już siedzi jednak nie widzę go prawie w ogóle, jedynie kojarze sobie (jak w większości
przypadków) ten podpis. ;)


Heh, wejdż na wątek o dziewczynach tam jego postów jak mrówków :)

Kukowsky
Awansował, dziś, przed chwilą
... i co wy na to??
Jak się pracuje to się ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedny samobójca zadający nieodpowiednie pytania biednym kobietkom. A poza tym sympatyczny obywatel dysponujący sporą wiedzą, godną pozazdroszczenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2006 o 13:27, olcia13 napisał:

Coś dla lurynowicza- chyba masz rację! Dzięki z radę! Ale wątpię czy ktoś pozwoli mi na orzeźwiający
łyk spyrytusu z miodem... Do pełnoletności zostały mi ponad 4lata.. :-) a możye by tak spróbować
z tym spirytem do odkażania.. Nie lepiej nie.. chcę dożyć tej 18!

Dobry pomysł, po 18 piwo smakuje lepiej. (A jak się je pije rzadko to w ogóle bomba!)

Hubi Koshi, niewiem czemu, kojarzy mi się z muzyką Kosheen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 22:43, GeoT napisał:

Heh, wejdż na wątek o dziewczynach tam jego postów jak mrówków :)


Siedzę tam ciągle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 23:01, Vaxinar napisał:

> Heh, wejdż na wątek o dziewczynach tam jego postów jak mrówków :)

Siedzę tam ciągle...


O.o czyli, że ja tam za mało zaglądam, ale miałem wrażenie, że często tam pisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz niestety widzę pana lurynowicza na oczy, widze ze jest przodownikiem wiec troche czasu juz siedzi na forum, poza tym jego nick kojarzy mi się z niczym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U cięzki orzech do zgryzienia w sumie brygadzista a to jest jeden z nielicznych nicków jakiego nie kojarze zupełnie :) Moze wiec opisze ze lubie pisac w tematach mało popularnych i dopisuje komentarze cichaczem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować