Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Markus89
Po jego statusie na forum widać, że jest już bardzo doświadczonym forumistą.Po jego awatarze widać, że lubi samochody i piękne kobiety:P Lubi poznawać nowe osoby, w podpisie daje swój numer gg oraz maila. Ma dużo doczynienia z grami, co świadczy to, że jest redaktorem prowadzącym GameArena. Szczerze powiedziawszy po raz pierwszy widzę go na forum.

speedraid
Podobnie jak poprzednik jest delegatem, z forum ma już dużo doczynenia. Bardzo przestrzega zasad tego tematu, co świadczy jego ostatni post:) Ma na imię Marek. Po podpisie widać, że lubi gry samochodowa takie jak NfS Carbon, Test Drive Unlimited i FlatOut2. Jego komputer jest dobry (OFFTOP : trochę lepszy od mojego, ale niedługo kupuję nową kartę graficzną:P:P:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweldomar1
Pierwszy raz widzę go na forum, chyba nie jest zbyt długo na nim, lub rzadko pisze, i jeszcze omijamy się termatami. Z avatara można wywnioskować, że ma na imie Paweł, a na nazwisko Domar. Jedynka może oznaczać ulubiona liczbe. w avatarze ma chyba herb klubu sportowego, ale nie weim jakiego, pewno jest jeo kibicem, lub graczem). Podaje sowje gg, więc jest otwarty na nowe znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Niedawno Go opisywałem ale nie jestem do końca pewien ;). Jest bardzo związany ze swoją ksywką. Tłumaczy Nam ona najprawdopodobniej , że jest 899 lisem w swojej wielkiej rodzinie albo zabił 899 lisów :). Jest delegatem i niedawno udało mu się namówić jego braci lisów na zakup nowej norki w okolicach Warszawy :P. Na avatarze ma jakiegoś gościa z Dragon Balla ale nie wiem kto to dokładnie jest bo obrazek mam za mały. Jest bardzo towarzyski bo rozdaje ulotki z swoim adresem e-mail oraz numerem GG. Podaje też stronę do magicznego świata faerunu z , którego pochodzi mój avak/bohater. Może lubi nawet bardzo gry RPG no ale to tylko domysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 15:54, MARCOS napisał:

Po tym jak kopiowałem opisy jego zdanei o mnie się zapewne zmieniło

To była tylko uwaga, bo za spam wiesz co można dostać.

Dnia 06.11.2006 o 15:54, MARCOS napisał:

mimo, że jest na liście ulubionych forumowiczów.

Jeżeli masz na myśli temat "Ranking na ulubionego forumowicza" to nie jestem.

Dnia 06.11.2006 o 15:54, MARCOS napisał:

Nigdy nie obraził nikogo

Powiedzmy, że to taki mały żarcik. :)

deih------> To już wyśza półka. Łowca walczący dwoma sejmitarami. Na forum wyrąbał nimi sobie drogę i aktualnie piastuje stanowisko przodownika. Musi lubieć gry jak i książki, które toczą się w świecie Forgotten Realms. Sam Drizzt Do''Urden wybierał mu avatara. Generalnie dobry forumowicz. Wczoraj czekał 69 dni, dzisiaj 70, więc od ponad 2 miesięcy nie dostał to na co czekał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac
Widze go dość często w tym temacie,jaki i w innych zabawach. Bardzo często wypowiada się w zabwaie pt"znajdź mi bryke-zabwa" i "Ostatnia literka". Wywnioskować można, że bardzo lubi gry forumowe, to jego żywioł:P. Na forum jest długo, ,bo 225 dni. We wrześniu awansował na delegata, jak się postara, to niedługo awansuje na przewodniczącego(czego Ci NIE życzę, bo ja chce ten awans najpierw dostać, a potem niech się dzieje co chce:P:D). Nie weim co to jest to w avatarze. Nie popełnia błedów w pisowni, przynajmniej ich nie dostrzegam(czasem się zdarza, to wiadomo), ogólnie to spoko forumowicz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 07:55, lis899 napisał:

Vormulac
Widze go dość często w tym temacie,jaki i w innych zabawach. Bardzo często wypowiada się w
zabwaie pt"znajdź mi bryke-zabwa" i "Ostatnia literka". Wywnioskować można, że bardzo lubi
gry forumowe, to jego żywioł:P. Na forum jest długo, ,bo 225 dni. We wrześniu awansował na
delegata, jak się postara, to niedługo awansuje na przewodniczącego(czego Ci NIE życzę, bo
ja chce ten awans najpierw dostać, a potem niech się dzieje co chce:P:D). Nie weim co to jest
to w avatarze. Nie popełnia błedów w pisowni, przynajmniej ich nie dostrzegam(czasem się zdarza,
to wiadomo), ogólnie to spoko forumowicz:)

Fan Gothicka, jego gg to 2176825, lubi lisy, a ma ich aż 899:), jego mail to lis899wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki Ganh1

Gra w Spellforce''a, jego awatar sugeruje, że ma coś wspólnego z FF i ne bardzo chce mu się edytować posty poprzedników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SzarQ ---> wraz z Jaki Ganh1 olał sobie regulami tego tematu co źle może wpłynąć na dalsze jego bytowanie. Na forum jest dłużej ode mnie więc powienien lepiej znać zasady, ale widocznie nie długość pobytu świadczy o doświadczeniu. Pisze stosunkowo mało, zdarzało mu się wrzucać tapety na gram.pl, rozważał też o tym czy Bóg istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym oficjalnie przepraszam za niedopatrzenie. Nie zwróciłem uwagi na zmianę w regulaminie. Kajam się siedząc w popiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89

Jest on delegatem (podobnie jak ja) a w dodatku to jedem z lepszych i fajniejszych gramowiczów spędzający wolny czas na gram.pl. Na avatarze ma jakąś babkę (jeżeli się nie mylę ona jest z filmu Tokio Drift czy coś takiego), w dodatku jego avatar jest bardzo podobny do avatara pana syriusza.b i z tego wnioskuję że są dobrymi kumplami. Nigdyś miał avatar z panem Riddickiem (i uważam że tamten był najlepszy) ogólnie bardzo lubie tego pana, tak jak w grze tak i w kinie. Jest redaktorem naczelnym GameArena, zapewne ma na imię Damian, w podpisie podaje swój numer GG i swój e-mail co może oznaczać że lubi dostawać spamy na pocztę i lubi pogadać na GieGie z forumowiczami. Ogólnie forumowicz ten przeztrzega regulaminu i nie spamuje a do tego jest lubiany przez nas gramowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON
Opisuje go....już z 6 raz :/ Ale jakoś trzeba ''''przebranąć'''' :D Ciągle zmienia awki,i radze mu wrócić do tamtego Hitmana.Interesuje się różnymi grami,ale górują strzelany :P Podaje swe GG, a więc...nie ma na co czekać,jego fani niech zapisują numer...:)Ogólnie fajny gramowicz,z wysokim statusem...WOW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzyb8 -----> Specjalista od grzybów. KIlkanaście lat badań pozwoliły mu na wydanie albumu o wszystkich gatunkach grzybów na świecie. Nr 8 przy nicku wziął się od zdjęcia i opisu pewnego grzyba z tego albumu. Tym grzybem jest sromotnik bezwstydny (Phallus impudicus). Pan Grzyb8 swe badania skupił właśnie najbardziej na tym gatunku. Dla nieświadomych zamieszczam fotkę. Więcej w albumie. W wolnych chwilach spotyka się z przyjaciółmi. W slangu mówią na nich - Horda -, malują się na zieono, ubierają się w dziwne skórzane ciuchy i w nocy wychodzą by kontynuować mroczną krucjatę przeciwko tym, którzy nie jedzą grzybów. Nastawienie tych osób zmienia się na widok młota Grzyba8, 1.5 m długości, obuch wielkości wiadra, i magiczne runy dodające +5 do percepcji w lesie. Nikt jeszcze nie odważył się zlekcewarzyć ostrzerzenia Grzyba8 z młotem w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac
Kiedyś,jako normalny człowiek,Vormek ( tak wołali na niego kumple:) ) chciał iść do pałacu królewstiego...tak,już widzę tekst w stylu: ''''W jakim roku działa się akcja tej historii?'''' odpowiem....1380r.Wtedy wchodzenie do króla nie było raczej dozwolone,więc Vormek został wyrzucony przez waleczną grupę pikinierów.Kiedy Vormek spadał z okna królewskiego,na glebie głową wpadł....w szynkę ( zdjęcie poniżej )...tak,właśnie w taką identyczną.Od tego dnia twarz Vormka jest taka mięsista,jak widać na awku Vormka :) Przez super-dziwnie-lepką szynkę stał się potworem,którego mały dzidziuś raczej nie chciał by mieć w poduszcze.Zemsta na królu była nieunikniona...mineły 4 lata...król nie był już wystarczająco młody,żeby władać wielkim,wspaniałym światem Gram.pl.Na ten moment od tych 4,męczących lat czekał Vormrek.Przez tajemniczą szynkę na twarzy,nie stracił swej urody,można by nawet powiedzieć,że dzięki niej stał się nieśmiertelny.Zebrał armie i ruszył na zamek króla.Bitwa byla wielka...po stronie króla staneło ponad 20 tysięcy rycerzy.Po stronie wormka staneło ledwie 200 żołnierzy.Po długiej,męczoncej bitwie zwycięstwo odniósł Vormek i został królem Gram.pl na baaaardzo długi czas.I tak kończy się historia jednego z najbardziej popularnych członków Gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzyb8 -
Przodownik , użytkowink o którym mam pewne wyrobione zdanie . Cóż nie każdy człowiek na forum musi być tak bardzo lubiany, oczywiście nie mówie że go nie lubie , ale czasem jego postów nie rozumiem <w senie troszke mnie denerwują) (wady opisane)
Cóż ale każdemu trzeba dać szanse , wypowiada się w tym bardzo orginalym i ciekawym temacie i za to plusa ma.
Chyba kiedyś go opisywałem , bo pamiętam jego podpis o Czasie młota (groźnie brzmi) . Oczywiście pare degradów na kącie ma , jak pewna część "śmietanki" forumowej. W arku ma orka a zawsze mi się kojarzy jakiś człowiek odwrócony plecami a jednak to twarz orka. :) Ogólnie nie chcem żeby sie obrażał za to co pisze , ale nie zawsze musimy opisywac wszystkich fajnie i super miło. I mówić o nich w superlatywach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77

Echh.... nie lubie opisywać tych samych szanownych forumowiczów po raz który z kolej. No ale kto powiedział , że życie jest łatwe :). Olkiego opisuje już trzeci raz więc nic nowego nie napisze ale spróbuje. Założy parę ciekawych tematów ale nazw nie pamiętam. Często się udziela i przestrzega regulaminu. Sądzi , że Gothic 3 jest ostatnią nadzieją ludzkości. Może i ma rację :). Naprawdę ma fajnego avatara i nie zmienie zdania. Podaje swoje GG z , którego jeszcze nie skorzystałem ale może niedługo ;). Piszę , że nie zawsze trzeba przedstawiać kogoś w superlatywach , trzeba czasami wymienić czyjeś wady. Zgodzę się z tym ale niestety nie znam żadnych wad tego Pana. Może kiedyś je wyjawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deih
juz widywałem go na forum. Nie podpadł mi jescze :) jest fanem Drizzta (a kto wie... może nawet jego ziemskim wcieleniem). Jest mroczny i nieodgadniony a to odzczucie niezgłebioności pomnaża tajemniczy opis mówiący o czekaniu. Nie wiadomo mi na co czeka ale mam wrazenie ze to moze byc koniec swiata albo cos jescze gorszego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liwuniek14

jestem tu dosyć nowy a więc nie wiem czy jest on jest nowy czy jest stałym bywalcem, lecz po jego randze wnioskuje że napisał już kilkadziesiąt postów.jego avatar jest mhooczny i takim jest lub takim być chce (ewentualnie spodobał mu się avatar, lub chciałby mieć taki strój naprawde).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaksus

Jeden z nowych (choć nie sądzę - jest tu zarejestrowany prawie od roku) użytkowników naszego forum... Jest robotnikiem, a za błędy ortograficzne przeprasza... Nie ma za co... Na avatarze ma rękę trzykającą oko... Vaksus pisze mało i krótko, ale jest bardzo fajnym gramowiczem (przynajmniej tak sądzę)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolos12
Zapewne ma 2 metry wzrostu:) a w jego rodzinie jest takich kolosów 12. Posta w tym temacie napisał 8.11.2006 r, o godz. 13:45. Trochę już siedzi na forum, bo jest Przodownikiem. Opisywał ostatnio Vakusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki Ganh1

sam nie wie kim jest i daltego się pyta się jaki jest "Ganh1"..więc ja mu teraz odpowiem:Lubi Final Fantasy (cała serie a w szczególności FF8), Lubi także SepllForce, Ba nawet uważa że jest najlepsza! jego gg to *.jest przewodnikiem więc ma dużo postów.ostatnio odpowiedział mi w temacie skojarzenia, za co dziękuje :)


(* <- ochorna danych osobowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować