Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Noxbi [ Brygadzista ]

Piętnastoletni Norbert. Mieszka w Dziekanowie Leśnym :) Umie dobrze język angielski. Posiada psa - jamnika :) Ma lokowate włosy. Jest fanem Splinter Cella i uwielbia gry Ubisoftu. Umie robić fajne avatary - choć ten aktualny nie jest za fajny :) Pisze średnio długie posty, przestrzega regulaminu i nie spamuje. Mam go na liście GG :) Ogólnie spoko forumowicz. Życzę mu szybkiego avansu na Delegata. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu410
Może już go gdzieś widziałem, ale nie pamiętam, musimy omijac się w tematach. W avatarze ma twarz dziecka, może to on w młodości, może syn/córka??:P. Nie moge ocenić jego postów, gdyż nie widziałem ich wiele, a myślę, że nie spamuje, bo zaszedł na brygadziste, a to już ejst sukces:). Podaje numer gg, czyli lubi rozmawiać z innymi forumowiczami, jak również email. Ma własny temat(napewno się dobrze rozwija). Nie wiem kiedy awansował na brygadziste, ale może niedługo będzie delegatem, czego mu życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis889

Opisywałem tego delegata już tyle razy, że straciłem już rachubę. Jest miłośnikiem RPG-ów, podobnie jak ja i gra obecnie w Gothica 3, podobnie jak ja ;-) Niedawno zmienił awatara i obecnie ma na nim Goku (albo Songoku, zależy od wersji). Przepada za Dragon Ballem (fakt, bajka naprawdę bardzo fajna, kiedyś ja również namiętnie oglądałem kolejne odcinki na RTL7). Uważa, że najnowsze dzieło PB jest mistrzostwem świata w kategorii RPG i zgadzam się z nim. Podaje swoje gg i adres e-mail, co oznacza, że jest kontaktową osobą. Zapewne niedługo awansuje na przewodniczącego, czego mu szczerze życzę.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cossack777

Uprzejmy i mądrym Brygadzistą, a jego nick to zmyła i nie wskazuje na wiek, bo ma 16 lat. Na forum dosyć długo, a widuje go często. Jest ode mnie starszy, ale nei oznacza to, że go nie lubię z tego wzgledu. Często wypowiada się w tematach typu zabaw, jak ten, ale nie mam mu przez to nic do zarzucenia. Sam często wypowiadam się w nich jak i wiekszość forumowiczów. Ma albo wolne łacze, albo jest leniwy, albo nie ma potrzeby umieszczania obrazkow na forum, bo jest ich naprawdę mało. Jest śmiały i odważny, korzysta sprawa wolności wypowiedzi, bo często wygłasza swpoje zdanie na konkretny temat lub musi j przedyskutować. Jak każdy w pewnym stopniu pisze aby zdobyć punkty na konto swojego statusu i jak najszybciej być tym delegatem, który jest mu w miarę blisko :)Jak z początku pisał krótkie i dosyć mało sensowne zdania to teraz coraz częściej można zauważyć go w tematach dotyczących konkretnych gier, gdzie dzieli się z ''nami'' swoim zdaniem. Jeżeli zmieni się to jeszcze bardziej na plus tej postaci to będzie bardzo dobrym forumowiczem. Pisze w jezyku młodzieżowym czyli takim, który przez innych ''młodych'' jest dobrze rozumiany.Nie uzywa jakichś wyszukanych słów w słowniku forumowicza 2006, bo po co? Strata czasu i tyle..:P Jego posty są coraz dłuższe i zwięzłe zarazem, czyli umieszcza bardzo duz oinformacji w miarę krótkim poście jak na ilość zamieszczonych informacji. Jest fanem Gothica, a jego ulubiona jest 2 część. Zapewne się to zmieni gdy wyjdzie nowy pod oznaką ''''3''''. Podaje swoje gg i reklamuje w podpisie stronkę lub po prostu zacheca do obejrzenia. Lubi andergranda, ogólnie spoko! Życze mu awansu i pisania nie tylko na tematach dla zabawy...Ogólnie spoko ziomek :) Ostatnio zmienił avatara dodajac napis swojej ksywki lecz nie zrobił tego poprzez forumowicza Saref tylko sam pokazał swoje umiejętności plastyczne. Jest pod tym względem uzdolniony...Ostatnio wybuchł na gg, ze nei podobał mu się mój opis jego osobowości. Wprowadziłem zaś kilka poprawek i nie będzie większych ''''cos ty napisał!!??''''. Mam nadzieję, że się z nim kiedyś dogadam :) Lubi bajki animowane i powieści o duchach. Lubi strach, być moze sam straszy po nocach. Wchodzi na forum tajnym szyfrem zmieniając swoją postać i wszyscy uciekaja przed nim. Ma w domu stajnie potworów, gdzie je choduje, a sł€żą one do nakręcenia filmu ''''Cossack777 w akcji'''' oraz ''''Przygarniony przez ducha''''. Po ostatniej sprzeczce na gg nie rozmawiam z nim, ale nie zmienia to moich stisunków na forum do tej postaci. Czeka na Gothica III oraz jest fanem ''''dwójki'''', jak juz wspomniałem. Nie lubi krótkich postów i zapowiada dzesięcioletnia wojnę pod murami gram.pl. Jest w klubie z fanfilmu.pl. Ogólnie spoko gosć :) Ostatnio trochę porozmawialiśmy na gg i juz nei jesteśmy pokłuceni. Miło się z nim rozmawia, jest symaptyczny i nie wyputuje o wszystko czyli potrafi zrozumieć prywatnosć innego forumowicza :) Lubi oceniac innych, ale nie jest ''okularnikiem'' o czym zaprzeczył. Lol, lol..właśnei spojrzałem na statystyki i lol. Jego średnai ilosć znaków to ponad 300 znaków na post (lol), a jest to głównie spowodowane tym, że wypowiada się głownie w tym temacie, a co za tym stoi długie posty..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcos
Bardzo dobry forumowicz. Pisze baardzo długie posty, konkretne, mądre, nie spamuje. Jako Speedraid jest delegatem, a Marcos brygadzista:). Musi długo siedzieć dziennie na forum, żeby pisać na dwóch kontach. BArdzo lubi samochody, i oczywiście gry z tymi maszynami. Niedawno zagadał do mnie, nie rozmawialiśmy zbyt długo, ale wydaje się być miły:)
Cossack777 - to nie jest Goku, tylko Broli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis889 [ Delegat ]

Piętnastoletni Jacek z Zakliczyna :) Na forum jest już ponad rok. Uzbierał 1473 postów. Często wypowiada się w tym temacie. Jest wielkim fanem Gothic''a 3 - pozostałych części chyba również :) Na avatarze ma chłopka z Dragon Bull''a. Pisze dość krótkie posty. Nie zauważyłem, żeby ''spamował'' :) Żadko wypowiada się na forum... Nie umieszcza swoich zdjęć na forum ;> Ogólnie fajny forumowicz - przestrzega regulaminu. W miarę ładnie mnie opisał :) Życzę mu szybkiego avansu na Przewodniczączego :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu410 ---> brygadzista. Kojarzę go z avatara, którym się chwalił (nogi jakiejś laski + jego ksywa) :P Na forum ponad 70 dni więc już chyba obczaił panujące tutaj zasady. Często udziela się w różnych zabawach (czy to słowna czy też ostatnia literka), nie dostał nigdy degrada, co do ostrzeżenia to nie posiadam informacji na ten temat :P Chyba nie spamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89 [ Delegat ]

Ma na imię Damian. Mieszqa w Rozbórzowie :) Jest redaktorem naczelnym GameArena. Jest bardzo lubiany przez wszystkich forumowiczów - chwalą go za rozmowy na GieGie :) Wnioskując z nick''a jest z rocznika 1989 więc niedługo będzie miał ''osiemnastkę'' :) Chciałby pewnie dostać... hmmm... duużo gier ? :)
Uzbierał już 2500 postów, na forum od 195 dni. Często widywany w tym temacie ( umieścił w nim 202 postów :)). Pisze długie posty, przestrzeba regulaminu, nie spamuje. Często wypowiada się na forum. Gdzieś za miesiąc czeka go avans na ''przewodniczącego'' :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu410

No zaczął się teraz coraz częściej udzielać w tym temacie. Też miałem taką chwilę parę dni temu ale teraz na temat : jego ksywka oznacza , że w ciągu Swojego , dość krótkiego życia uśmiechnął się czterysta dziesięć razy i zamierza na takiej liczbie rozciągnięć skóry poprzestać :). Na avatarze ma swoje zdięcie ( uwaga zgaduje :) ) z przed paru tygodnii :D. Może to On włamał się do komputerów pętagonu i wyktadł im wiele ważnych planów i ataków. Chwali się , że założył temat o nazwie " Tapety na telefon " i ma nadzieje iż będziemy tam wchodzić. No może kiedyś :P. Ma na imię raczej Łukasz ale nie jestem do końca pewien. Podaje swoje GG więc jest bardzo przyjacielskim maluchem/forumowiczem :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deih

Niedawno z nim rozmawiałem w temacie o rangach - wniosek - jest wielobranżowy. Cieszy się z przodownika, ale jeszcze bardziej się by cieszył z brygadzisty (sądzę, że lekko zazdrości budo i humanghostowi ilości postów, ale że jest skromny to się tym nie chwali). Ma w avku jakiś czerep, który nieprawdopobodnie kojarzy mi się z Transformerami, które jeszcze niedawno, dziecięciem będąc, wręcz kochałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sephirath

Brygadzista tórego nie widywalem zbyt często. Jego awatar to jakaś postać z kreskówki (kojarzy mi się to z "Drogą do Eldorado" lub "Pocahontas" ale nie dam za to głowy). ostrzega nas abyśmy nie karmili trolaa co zapewne... odnosi się do niego samego:D:D:D (bez urazy). Robi miłe wrażenie. Uwielbiał "transformery" i to z nimi skojarzył awatar swojego poprzednika. Jego nick nie mówi mi nic ale jesli mam go opisac to powiem że przypomina mi słowo Saphira czyli imie smoczycy Eragona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwunek14

No niestety o nim nie mogę zbyt dużo napisać, ponieważ widzę go po raz pierwszy... W opisie ma napisane, że ma 16 lat, a w nicku ma liczbę 14... Nie wiadomo co można o tym myśleć ^^ Napisałbym więcej, ale nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwuniek14

pomimo tego, że jest już Brygadzistą, na forum widzę go pierwszy raz.
ma 16 lat, o czym informuje w podpisie - co przeczy jego nickowi
jako avatara ma ustawione coś, co kojarzy mi sie z niezwykle słabiutkim Matrixem - czyżby jakieś fantastyczno-wydumane fascynacje?
twierdzi, że cośtam cośtam o stworzeniu było niestworrzone, cohiaż było stworzone po niestworzeniu - sądzę, ża ma jakieś filozoficzno- teologiczno - egzystencjalne chore skminy :)

życzę awansu, pozdrawiam,
Azra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azrathel

Hmm, pierwszy raz widzę tego usera na forum. Jednakże jest na nim od niedawna, toteż mam usprawiedliwienie. ;) Jest robotnikiem i dopiero poznaje zasady panujące na naszym zacnym forum dyskusyjnym. Na awku ma potwora reprezentującego najnowszą technologię - Unreal Engine 3. Pisze, że każdy kto stoi razem z nim, jest jego bratem (akurat tę kwestię kojarzę z W40k: Dawn of War). Nie mam jeszcze wyrobionego zdania na jego temat, ale życzę mu miłego pisania i polemizowania.
Pozdrawiam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cossack777

Brygadzista z którym dosyć fajnie na GG sie gada. Nowy awek ma, dośc ciekawy, ale dawniejszy bardziej mi sie podobał. Twierdzi, że warto było czekać na Gothica. Jest uczestnikiem andergrandowego chata gram.pl. Kolejna osoba która dopisała się do mojej wojny z krótkimi postami. W forumowej grze Gothic 2 jest paladynem. Pisze fajnie, więc szkoda że nie dopisał się jeszcze do NeverEnding Story (II Gold Edition).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze

Szczerze muszę napisać że pierwszy raz widzę tego pana na korytarzu gram.pl. Jest delegatem co oznacza że z forum jest obyty niczym PAPISHON z wszystkimi częściami Hitmana :). Jego nick to chyba najdłuższa ksywka na forum (może jest jakaś dłuższa, ale chyba takowej nie widziałem) w avatarze ma przefajnego Garfielda na motorze (czyżbo to legendarny Harley Davidson ?), jeżeli grał by w gry typu Call of Duty albo Faces of War to przypuszczam że najlepiej grało mu by się sowietami (jego nick na to wskazuje ;)). W podpisie podaje numer GG co nie oznacza że lubi gadać z ludźmi z gram.pl tylko dlatego że wszycy podają to on też musi. Wypowiedział wojnę krótkim posotm (chyba nuklearną). Ogólnie, nie mam o nim zdania, ale wnioskójąc z statusu myślę że przesztrzega regulaminu i nie spamuje. Życzę awansów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON

Ja natomiast tego pana widywałem, ale jakoś nie zagłębiałem się w głębszą rozmowę. MA w awatarze Hitmana i ogólnie jest fanem celowniczków, a w szczególnosci skradanek. Podał GG ( towarzyski jest chyba). Bywa na andergrandowym czacie gram.pl. Pisze mądrze, na co wskazuje jego status i moja wiedza o nim. ( Przed KGB nic sie nie ukryje, a co. W końcu ktoś musi wiedzieć kto jak i gdzie, oraz za ile. Na każdego Teczke znajdziemy, nawet na takiego PAPISHONA. I nikomu nie powiemy, że tak na prawde miało być kapishon, ale prawdopodobnie było już zajęte, oraz że za jego usługi płatnego mordercy płaci się w MILIONACH wPLN-ów. TO nie żart. Tylko on potrafi zabic tylu ludzi i za taka kase. No ale za to po każdej misji ma status Silent Assasin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze
Widuje Go dość często od samego początku istnienia forum, fan metalu. Gra na bassie, wiem stąd ponieważ umieszczał fotki w odpowiednim do tego topicu. W avatarze chyba jakiś kaczor, dobrze nie widzę, ponieważ słaba jakość. Podaje gg, więc chce nawiązywać nowe znajomości. MImo iż mało, bardzo mało z nim rozmawiałem mam o nim dobre zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się ograniczyłem w udziale w tym temacie i próbuję stworzyć nowe opisy (do kopiowania :P). A tak na serio to je całe analizuję i zmieniam, zdanie po zdaniu :D

Vaxinar

Nazywa się Krzysztof i mieszka w Sosnowcu w województwie śląskim jakby ktos nie wiedział, czyli 50 kilometrów ode mnie :). Chodzi do szkoły średniej na profil informatyczny, ale prawdopodobnie zmienił na humanistyczny, a kierunek na informatyka uważa wpadką swojego życia(moze się wypowiedział na forum ?) , gdyż nie ma talentu do fizy i matmy jak sam stwierdził. Na forum jest od początku istnienia. Interesuje się grami, co nie jest nowością, a przede wszystkim gatunkami RTS i RPG. Uwielbia muzykę, a najbardziej metal, lecz sam nie idzie w ich kierunku zachowania i ubierania: nie ma długich włosów, nie ubiera się na czarno, chociaż nie lubi luźnych ubrań. Interesuje się też ogólnie fantastyka i historią. Jeżeli chodzi o to drugie to głównie starożytność od Egiptu, aż po Rzym, Średniowiecze, ogólna historia Polski i II wojna. Nie był zwolennikiem tego co robiłem no i się sprzeczaliśmy. Przy każdym opisie to zamieszczam z niewiadomych przyczyn. Nie lubi jak ktoś umieści opis tej samej postaci po nim, a nie zauważył, że zdażało się to często. Tylko ja. Tak jak by lis upatrzył sobie tą ''kurę'' na srodku forum :/ Niestety nic nie poradzę, że mam internet LAN o zmiennej prędkosci, a czasami w ogóle nie reaguje. No ale pozostawiając tą sprawę jest naprawdę ok. Pisze długie i zarazem mocno ściśnięte, aby nei było za dużo tekstu, ale umieścić dużo informacji. Nie powoduje to, że się czyta trudno. Pisze normalnym językiem naukowca z Greenwich :P Interesują go statusy, bo jest ciekawski i jako ''mózgowiec'' (naukowiec) próbuje odkryć co sie za nimi kryje niczym James Bond. Tak więc jego symbol to 007. Na na piersi powieszona odznakę przewodniczącego. Nosił ją już wcześniej tylko się nie powstrzymał i zaspamował. Niestety sytuacji nie moge opisać, gdyż jej nie widziałem. Szkoda, uzbierało by się kolejne 1.5 strony arkuszu A4 :P Niedawno powrócił na swoje stanowisko czego mu bardzo zyczyłem. Nie wypowiada się regularnie, czyli rano, wieczór, we dnie i w nocy :) on jest na forum przeważnie długo, lecz nie można siedzieć przed kompem całego dnia. Jest uczciwy i sprawiedliwy. Podoba mi się jego sporzenie na świat. Tak jakby patrzyl na nas z góry (z helikoptera) i opisywał co sie na nim dzieje, a gdy ktos zaspamuje zjawia sie lawina :P Nie ujawnia swojej tożsamości. Lubi wyrażać swoje zdanie, ale często wielum forumowiczom się to nie spodobało, ale nic na to nie moze poradzić, że jest uczepliwy. Czasami ma takei napady i strasznie dużo pisze. Ogólnie bardzo fajny forumowicz... A jednak jest. Oto jego największa wpdka nei licząc szkoły. Oto cytat: ''''Ostatnio się strasznie ośmieszyłem.
Idę sobie ze szkoły i myślę sobie - kupię sobie gumę. Jak pomyślałem tak zrobiłem, podchodzę do okienka i mówię: "poproszę gumę Orbit White, tę zieloną". Na szczęście nikt nie słyszał, a kioskarka nie zrozumiała''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MARCOS

Jest on brygadzistą, a jako speedraid jest już delegatem więc z forum jest obyty tak jak uczeń ze swoją szkołą. Denerwuje mnie w nim tylko jedno, że zamiast opisywać mnie od początku zawsz kopiuje już napisany wcześniej tekst dotyczący mojej osoby, ale to czepialstwo. Fajnie gada się z nim na GG, choć często się nie zgadzamy ze sobą to fajnie mi się rozmawia z nim o grach. Kocha gry samochodowe i czeka na Test Drive Unlimited. Ma dosyć dobrego kompa, ale już nie długo i tak trzeba będzie go wymienić (Crysis zabije wszystkie dobre konfiguracje). Jego avatar nie jest zbyt odkrywczy, proponuje mu żeby zrobił sobie avatar podobny do mojego to znaczy, jakieś autko plus jesgo ksywka, zawsze lepiej patrzy się na avatary jak widać że user się pomęczył nad avkiem a nie sciągnął go sobie z sieci. W podpisie podaje numer GG co oznacza że lubi poGGadać z innymi graczami w sieci. Ogólnie fajny forumowicz, przestrzega zasad przyjętych na forum i nie spamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować