Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

szrszeń45
Bezczelny szerszeń ,lubi wkurzać na gg i jest mało mądry lubi Splinter Cell chodz nie umie w niego grac , lubic płatki śnadaniowe Cornflakes i Flaczki po węgiersku , kocha szersszenie i inee obrzydliwe owady . Jest delgatem chodz nie powinien :P :P :D , jestem jego ulubionym kolegą , chodz ja tez go NAWET lubie . Nie umie angileskiego co wiadac w podpisie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

barteg

Przodownik, którego ostatnio powkurzałem na GG ;) Co widać wyraźnie w jego opisie mojej osoby :P Zgadzam się, że jestem bezczelny, ale na forum raczej taki nie jestem :) Za to on na GG jest skłonny do gróźb ! :D Nie potrafi nad sobą zapanować ... wystarczy kilkuminutowa prowokacja i ... barteg wkurzony na maxa :) Prawdę mówiąc sprawiło mi sporo uciechy :) (dlatego zgadzam się ze zdaniem żem wredny i bezczelny :D). Faktycznie w SC grać nie umiem bo nawet nie lubię w to grać ;) (nie mówiąc juz o tym że gierka na mym rupicie nie odpali) Za to barteg gra na nerwach i to całkiem ładnie :) Wkurzył się o pewną koleżankę (za to mi się na GG oberwało :P), ale ciii... to drażliwy temat. Nie umiem angielskiego? Czyli ty też nie umiesz ;) Bo to cytat, przepisany z początku filmu "Efekt Motyla" (świetny thriller polecam!). Wątpię, by tam to źle napisali :) Ja też go lubię bo "kto się czubi ten się lubi" (czy jakoś tak :P).

Pozdrawiam i mam nadzieję, że Kasia już cię odblokowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerszeń45

Delegat. Widywałem go na forum, ale nie jestem w stanie nic powiedzieć o jego stylu pisania. Pamiętam, że pare razy startował w konkursie n najlepszy awatar. Pisze dosyć długie posty. Mimo iz w gramolicji nie bardzo sie mieliśmy okazje posprzeczać mam o nim dobre zdanie... Właściwie nie wiem czemu... MOże to tak pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerszeń45
Ma delegata to znaczy że jest długo na forum. Widziałem go dużo razy, teraz się ,mniej udziela, albo pisze w innych tematach niż ostatnio. Ma na avku szerszenia, chyba z powodu nicku. Jego ulobiony numer to chyba 45, albo ma 45 lat. Ma podpis, lecz nie podaje numeru gg. Fajny forumowicz, pisze długie i mądre posty. Nie mam do niego zastrzezęń (mam nadzieje że on do mnie też:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze

Ani jednego degrada, user pisze dobre, i dosyć długie posty z sensem :) Nigdy nie widziałem, żeby nie szanował osoby drugiej, ani żeby pisał spam :) Już delegatem od września... Jest na gram.pl ponad rok, to dobrze, ciekawe czy ja tyle wytrwam :) Lubi bardzo niekończącą się opowieść, oraz słowną zabawę. Ten temat mu też nie obcy. Myślę, że lada chwila, a ujrzymy go jako Przewodniczącego. W każdym razie ja mu tego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, zostałem wygoniony z kompa na chwilke, zaraz sprostuje.

Adam k.
Przodownik, z userem nie spotkałem się nigdy, chociaż może przeleciał mi kiedyś przez moje oczy. Zaliczył już dwa degrady, nie wiem za co, ale wiem, że dostał :) Lubi bardzo forumowe gry, a najbardziej Historyjke, Słowną Zabawę oraz ten temat :) Pisze dużo i z sensem, przynajmniej tak mi się wydaje. :) Miłego powrotu do Brygadzisty życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vytrix

I tu kolejny user, którego nie widywałem na forum... W awatarze ma bohatera jakiegoś anime chyba. Lubie BArbie, co widać po jego podpisie. Ma ostatnio problemy z kompem, aczkolwiek prostuje swoje błędy... Po jego postach dobrze go oceniam, aczkolwiek znowu nie moge sie pokusić o dokładniejszy opis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze
Naprawde spoko gościówka...Delegat jest na forum około ponad Rok pisze bardzo długie posty ale co najważniejsze pisze je sensowne najwidoczniej lubi bawić się słowem bowiem napisał w temacie słowna zabawa ponad 110 postów...:-) życze mu jaknajszybszy awans na nastepny stopień....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 19:32, Michael11 napisał:

Alexei Kaumanavardze
Naprawde spoko gościówka...


YKHM... Jakby ci to powiedzieć... JESTEM FACETEM... NIkomu przed tobą sie taka "wpadka" nie zdażyła...

Michael11

Przodownik. Widać, krótko na forum jeśli popełnił wyżej wymieniony błąd... No, ale nic to wypadki chodzą po ludziach. Fan piłki nożnej. W szególności FC Liverpool ... Szuka ludzi do grania przez neta w Fife 07. Podał GG, nie dlatego iż jest towarzyski, lecz właśnie z powodu szukania partnerów do gry. Pozdrawia wszystkich forumowiczów... Korzysta z Statystyk opisując innych forumowiczów. Pomijając już wspomniany bład nie mam zastrzeżeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze

Delegat z bardzo fajnym avatarem... Pamiętam, że wcześniej miał taki z kostuchą ;]... Na forum jest od dłuższego czasu, nie przyłapałem go na łamaniu regulaminu forum, ani innych występkach, nie od parady chce wypowiedzieć wojnę krótkim postom - sam więc pisze długie posty... Miły i inteligentny forumowicz... Idąc za modą podaje w podpisie swój numer Gadu-Gadu, oraz swoje fotki. Na forum często możemu go spodkać np. tutaj, albo w temacie o niekończącej się opowieści...

Michael11

Jest przodownikiem, chyba go nie raz widziałem w zabawie "ostatnia literka", ale na forum jest od miesiąca... Zaczęca zagrania w Fifę 07, więc podaje swoje GG... Fajny gość, myślę, że nie spamuje, przestrzega regulaminu. Pomylił się mówiąc, że Alexei Kaumanavardze to kolesiówka... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze ---> przed chwilą dowiedział się, że jest kobietą :D Jest jednym z tych, którzy wypowiadają wojnę krótkim postom (spoko inicjatywa). W avatarku ma Garfielda - leniwego kota. W podpisie podaje link do swojej fotki - wydaje mi się, że lubi słuchać ciężkiej muzy. Podaje też GG i maila do korespondencji. Nie ukrywa dumy z tego, że jest laureatem konkursu Welin ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89
Fajny Gość Pisze Długie i sensowne posty...Często się wypowiada właśnie w tym temacie...Jest Delegatem na którego w 100% zasłużył Ma fajny Avatar ( Który co 2 dni zmienia )...Jest Naczelnym Redaktorem na GameArena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michael11

Tego Przodownika na gram.pl widzę po raz pierwszy, ale postaram się coś o ni powiedzieć. Widać, iz lubi "The Reds" czyli klub FC Liverpool. Jest fanem piłki noznej, lubi gry takie jak Fifa. W jej najnowszą odsłonę chętie by z kimś pograł. Poadaje by się umówić na mecz :) Na forum od miesiąca. Lubi forumowe gry. Myślę, że wiele jeszcze przed nim. Nie mam jeszcze wyrobionego zdania o tym gramowiczu, ale myślę, że będą z niego ludzie mimo tej wpdaki z pomyleniem płci Alexei Kaumanavardze ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szerszeń45
Jest to delegat od 29.08.2006 Roku i myślę że jeszcze miesiąc i czeka go awans na Przewodniczącego....:-) nie widuje go często na forum a jest na nim już prawie rok...Pisze bardzo długie posty , przestrzeba regulamin , nie spamuje , Jest Fanem Gothika....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michael11
przodownik, ktorego pierwszy raz widze na forum. fan liverpolu i ogolnie pilki noznej, gra w fife 07 przez siec. sadzac po ilosci jego postow w tym temacie, lubi wiedziec, co mysla o nim inni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MarneusPL

Poraz pierwszy widzę Go na forum ale jest już brygadzistą. To nic dziwnego może mijaliśmy się w tematach. Przecież tyle osób odwiedza tą miłą stronę , że nietrzeba wszystkich od razu znać ;). Pan Marneus jest bardzo tajemniczy , ponieważ żadnego podpisu , awatara też brak. Może to i dobrze poco się ujawniać. Niektórym naprawdę wyszło to na złem. No chyba trochę nie przestrzega regulaminu ale mam nadzieję , że napewno się poprawi. Życzę Mu dalszych sukcesów na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deih
Jego nick często widzę na forum lecz jakoś nie czytałem nigdy jego postów lub moze o tym nie pamietam :P Musi pisać w innych tematach niż ja. Narazie jest przodowniekiem i życzę mu szubkiego awansu. W avku ma jakiegoś gościa, który kojarzy mi sie z warcraftem ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moras1990
duzo udziela sie na forum, czesto widze go w roznych tematach. jest juz delegatem - na forum siedzi prawie rok. lubi rozne gry forumowe, najbardziej chyba gothica 2, poza tym czesto widze go w opisz poprzednika. jego avatar to wilk z kreskowek, nie bardzo rozumiem czemu. moze utozsamia sie z tym bohaterem?;) uwielbia koszykowke, pisze do poratalu gamesreview.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moras1990

Delegat, od prawie roku jest na forum gram.pl. Widzę go to tu, to tam. Lubi forumowe gry m.in. i ten wątek :). Lubi też Gothic 2- forumową grę RPG czyli przepada również za uniwersum Gothica. Lubi grać w koszykówkę, a wręcz ... kocha weń grać. GG w podpisie, czyli chętnie z kimś pogada o podobnych zainteresowaniach. Jest recenzentem i newsmanem na www.gamesreview.yoyo.pl. Najprawdopodobniej urodził się w 1990 roku więc ma 16 lat. Na imię pewnie Marek. Nie wróżę szybkiego awansu na wyzszy status gdyż od niedawna ma delegata, ale po jakimś czasie na pewno awansuje. Nie bardzo wiem co on tam ma w tym avatarze, ale wygląda to na jakiegoś wilka z jakiejś kreskówki. O Morasie1990 mam w miare dobre zdanie. Nie widziałem by kiedyś spamował czy też łamał regulamin. Ogólnie rzecz biorąc spoko Delegat :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MarneusPL

Mało o nim wiem, od penego czasu udziela się w tym temacie. Jest forumowych Brygadzistą (tak jak ja - wiele nasz łączy:P). Sądząc po nicku jest obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, a pierwszy człon nicku nie wiem co może oznaczać. Nie posiada podpisu co może świadczyć o jego tajemnicząści, o jego ciemnej stronie mocy :P. A tak wogule spoko-loko :P, nie spamuje, nie robi nie potrzebnych wątków przykładny obywatel..a raczej brygadzista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować