Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

szerszeń45

Kiedyś Go chyba opisywałem. Powiem co wiem a więc : Dosyć często udziela się na forum . Jest porządny i piszę długie przemyślane posty. Przynajmniej takie mam odczucie :P. Jego nick wskazuje na to , że ( mam kilka teorii ) : uwielbia szerszenie i ma na ich punkcie bzika. Choduje je i podaje nam ich liczbę ( a tak z ciekawości ciekawe jak On je liczył :) ) . Albo został ukąszony 45 razy i zamienił się w szerszenia , który lubi przesiadywać na forum . Grałem z Nim kiedyś w grę forumową ale nie jestem do końca pewien. Jest delegatem i siedzi tu bardzo długo. W podpisie ma jakiś tekst z gry Chaos Theory. Ogólnie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deih

Rzadko go widuję na forum, z tego co widać, dużo pisze, ale jednak ja na niego rzadko trafiam... Na co czekasz te 76 dni?? :) Do nowego roku o wiele mniej dni pozostało ^^ Próbuje pomagać innym, a czy mu to wychodzi, to nie wiem, nie widuję go za często, więc nie wiem co może pisać. Jeszcze ani jednego degrada nie zaliczył, to dobrze, ale pisze ile wlezie :) W avatarze ma jakas postac, bodajze z jakiejs gry :) Zycze awansu do Brygadzisty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vauxhall

Nie zbyt usera lubię, nie żebym był niemiły, ale uważa się on za moderatora. Dzisiaj zaliczył degrada, za kłótnię z Krejtem... Degrada miał również 4 kwietnia, lubi zabawy forumowe, typu Ostatnia Literka, czy Znajdź mi brykę... :) Życzę ponownego awansu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deih

Status Przodownika, czyli jakiś czas na forum siedzi i pewnie jeszcze dłuuugo nas nie opuści ;) Znam go zwłaszcza z gry forumowej "Crusader of Helios" (chyba gra padła). Jest gramowiczem na wyskoim poziomie, nie zauważyłem/przyłapałem go na łamaniu regulaminu czy tez spamowaniu. Deih na coś czeka od 76 dni ... czyżby na Brygadziste? ;) Ma wyobraźnie i lubi snuć wiele teori dotyczących mojego nicka ;) Jedną utrafił :D Niestety czasem to zawodzi i już z interpretacją mojego podpisu było gorzej ;) Cytat pochodzi z filmu "Efekt Motyla" nie zaś z gry SC ;) W avatarze jakiś posępny fiolety koleś, oczy mu się świecą jak świetliki. Ogólnie nie mam do gramowicza zastrzerzeń. Zyczę awansu na wyższy status i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 21:55, szerszeń45 napisał:

deih

Status Przodownika, czyli jakiś czas na forum siedzi i pewnie jeszcze dłuuugo nas nie opuści
;) Znam go zwłaszcza z gry forumowej "Crusader of Helios" (chyba gra padła). Jest gramowiczem
na wyskoim poziomie, nie zauważyłem/przyłapałem go na łamaniu regulaminu czy tez spamowaniu.
Deih na coś czeka od 76 dni ... czyżby na Brygadziste? ;) Ma wyobraźnie i lubi snuć wiele teori
dotyczących mojego nicka ;) Jedną utrafił :D Niestety czasem to zawodzi i już z interpretacją
mojego podpisu było gorzej ;) Cytat pochodzi z filmu "Efekt Motyla" nie zaś z gry SC ;) W avatarze
jakiś posępny fiolety koleś, oczy mu się świecą jak świetliki. Ogólnie nie mam do gramowicza
zastrzerzeń. Zyczę awansu na wyższy status i pozdrawiam :)


Niech będzie, opisze... :)

szerszeń45

Status Delegata, kurde, a ja biedny Brygadzista marzę sobie o takim stacie :) Pisze dużo o Gothicu III, ogólnie lubi Gothica. Gra również w Tibię, nie wiem co on w niej widzi, jakoś mi ona nie przypadła :) Nie zaliczył jeszcze ani jednego degrada, to dobrze o nim świadczy, dobry user nigdy nie powinien zaliczyć degrada. Pisze dużo, z sensem, bardzo lubi ten temat, lubi chyba, jak jest opisywany :) Zresztą ja też to lubię, można się dowiedzieć czegoś nowego o sobie :) I ogólnie to jest miłe. :) Ogólnie dobry user :) Życzę awansu na Przewodniczącego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vytrix

Tego brygadzistę, widzę dosyć często w tym temacie. Lubi opisywać innych gramowiczów oraz sam lubi być opisywany (tak mi się zdaje ;)). Bardzo chce awansować na delegata. Myślę, iż to niedługo się stanie bo nie zauważyłem by łamał w jakiś sposób regulamin czy tez spamował i robił cokolwiek by narazić się mordkom :) Lubi słowną zabawę, widziałem tez jego kandytatury na Najlepszy avatar. Obecnie ma w nim... nie mam pojecia :D jakiegoś ludka :) Na forum od lutego tego roku. Spoko brygadzista, niedługo pewnie będzie spoko delegatem ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerszeń45

Muszę być teraz oryginalniejszy :)

Delegat od 29 sierpnia, gratuluję, mam nadzieję, że już w grudniu, zostanie Przewodniczącym :) Taki super bajer prezent pod... gramchoinkę.pl?? :) Jak już mówiłem, lubi serię Gothic, ja nie wiem co wszyscy w tym widzą, ale... dobra, przyznam, trójka mi się podoba, ale reszta... Nic ciekawego. Lubi Tibię, też nie wiem, co wszyscy w tym widzą, ja zagrałem raz, i już nie zagram, to nie dla mnie :) Myślę, że to dobry user, nie spamuje i wogóle... Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


Vytrix


Hmmm,kilka razy go widywałem.A nawet kiedys wdałem sie z nim w dyskusję(pamiętasz?).Brygadzista.Jak mniemam nie zaliczył degrada.Ma fajne avy.Takie..bajkowe;).podpis tez niczego sobie.Według mnie jeden z bardziej orginalnych na forum.Prawdopodobnie dostanie pod choinkę jak najbardziej zasłużonego Delegata.Całkiem dobry forumowicz,nie spamuje i pamięta o świętej zasadzie forum(by walgierz;),czyli nie wypowiada się w niepotrzebnych wątkach i nie spamuje.Mozna nieźle pogadać,podyskutować.Spoko ziioom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 22:21, NyGgA MiLy napisał:

<cięcie nożycami>


Tak, również go parę razy widywałem. Niestety nie pamiętam abym wdał się z nim w dyskusję :) Aktualnie jest Brygadzistą, będzie za niedługo Delegatem, czuję to, chyba w grudniu już nim będzie jak nic :) Zaliczył jednego degrada, był już Delkiem, ale spadł na Przodownika... Lubi słowną zabawę, oraz Carbona... Lubi również ten temat :) Dobry forumowicz, nie spamuje, i przestrzega regulaminu! Miłego awansu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vytrix

Heh, widziałem Go już w tym topicu. Jest Brygadzistą i tak dalej, czeka na Delegata i denerwuje się pewnie, że tak długo nie nadchodzi łudząc się naiwną myślą, że później będzie szybciej (buhehehhee). W avatarze gościu z kreskówki, nie kojarzę go mimo iż trochę się tego naoglądałem i przyznam, że do dziś lubię. Podpis wzięty z amerykańskiego przeboju zeszłego wieku (:P :P :P). Nic do Niego nie mam, chyba z nim nigdy nie rozmawiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar -----> Stary wyga na gram.pl. Jeden z tych co byli obecni również na starym forum. Wraz z nowym forum zmienił ksywkę na dłuższą. "Vax" przeistoczył się w "Vaxinar". Wiadomo, oryginalna ksywa najlepsza. Taka tranformacja forumowa, do jej przeprowadzenia zużył cały zapas postów, które nabił na starym forum. W avku ma facjate jakiegoś zioma, chyba ze szlugiem, ewentualnie z kawałkiem kośći zapranej ze zwłok poprzedniej ofiary (tak na pierwszy rzut oka to wyglądami mi na jakiegoś psychol), chyba jest to jakiś kolo z gry. Jest chyba jednyną osobą (oprócz mnie), która zwróciła uwagę MARCOS''owi za kopiowanie postów. Podpis się nie zmienił od czasu gdy opisywałem go po raz ostatni. Czyżby motto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac
Delegat. Jest fanem Morrowinda i Obliviona. Lubi chyba też gothica. Na avartarze ma jakąś twarz. Często się udziela. Lubi furumowe zabawy. Jest długo na forum. Widuje go bardzo często. Nie ma podpisu. Najwięcej wypowiada się w forumowej zabawie Znajdź mi bryke. Fajny gramowicz. Nie mam do niego zastrzeżeń.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k.
Ostatnio w ogole go nie widze, pewno gra w Gothica 3 za bardzo go pochłania, albo wypowiada się w temacie o Gothicu 3(nie mam po co:() . Jest fanem Dragon Balla, niedawno miał w avatrze Goku SSJ, obecnie ma chyba kamiennego golema, lub trolla, ale zdaje mi się za bardzo szary:P. Podaje gg, czyli lubi zawierać nowe kontakty, słucha metalu, i jest fanem Gothica:), może niedługo awansuje na brygadziste, czego mu życzę, spoko przodownik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


lis899

Hehe,stary lis forum;)Jest już od dłuższego czasu.Poprzednio widziałem go jako Przodownika,ale już Delegat.Sporo w tym temacie przebywa.Nie spamuje,jest bardzo dobrym userem.Można z nim pogadać,ewentualnie kawkę wypić;)
W podpisie podaje ''''namiary'''' na siebię.Widać,że jest otwarty na inne kontakty.Życzę szczęścia w sprawie RAM''u ;)
Więcej takich użytkowników,forum będzie czystsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NyCgA MiLy

Brygadzista. Z tego co pamiętam ( ale moge sie mylić) zdarzył mu sie degrad). Fan samochodówek różnej maści, aczkolwiek głównie zręcznościówek. W jego halli sław (gier, czyżby je ukończył) mieszczą się FlatOut2, Mafia, N4S cała seria, Crashday, Dungeon Siege 2, Diablo 2 oraz Codename Pazers (nie wiem czy pierwsza czy druga faza). Jest chroniony przez strach, aczkolwiek nie boi sie spotykać ludzi gdyż jeswt na forum i podał Gadu-Gadu. Jest fanem "prawdziwego" rapu (cokolwiek to znaczy, ale domyślam się że wyklucza to hip-hopolo i promuje "czarną muzę". Na awku potwierdzająca jego zainteresowanie samochodówkami, fajna fura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze

Widzę go drugi raz na forum a do tego drugi raz go opisuję. Jest on delegatem co oznacza że z forum jest obyty tak jak ptak z lataniem. Na avatarze ma przefajnego Garfielda który jedzie na... legendarnym Harley`u Davidsonie. Wypowiedział wojnę krótkim postom (wojna nuklearna jest już blisko :]). Jako że wszyscy w podpise podają swój numer GG On też nie może być wyjątkiem i podaje go w podpsie. Prawdopodobnie lubi Gothica (zresztą tak jak większość gramowiczów). Nie spamuje i przestrzega regulaminu więc zasługuję na taki wysoki status. Ogólnie widuje go bardzo żadko, ale w moich oczach to dobry forumowicz, nic tylko brać z niego przykład :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON
Delegat, wzorowy forumowicz. Za pięc dni ma swój malutki jubileusz - minie dokładnie rok od napisania pierwszego posta na tym forum. Często wypowiada się w tym temacie, ale lubi też układac historyjki i grać w Far Cry''a. Jest fanem cichego zabójcy, jest po prostu ekspertem od tej gry (a właściwie serii gier). Poza tym lubi grać w Sid Meier''s Pirates! Splinter Cell''a, Fallouta 2, Call of Duty i zapewne w wiele wiele innych gier. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rick90
Jest To Delegat Od Ponad Dwóch Miesięcy...Pisze niezbyt długie posty ale sensowne ( nie wypowiada się bezsensownie na forum ) Jest redaktorem na GameArena...Ma ciekawy Avaterek i niezłą nazwe...Na forum jest już ponad rok chodź widzę go pierwszy raz..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michael11
Troche siedzi na forum- Przodownik. Na jego avatarze nie wiem co jest, ale pewnie coś fajnego. Lubi FIFA07 i gra w nią przez internet. Jego gg to 2683990
Na koniec Pozdrawia;-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować