Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

szerszeń45
Bardzo często widze go w tym wątku i w ostatniej literce-grze forumowej. Jest delegatem to mi mówi że jest aktywny na forum w wolnym czsie. Nick i avek można interpretować na dwa sposoby: 1. Wybrał akurat taki avater żeby tworzyłu spójną całość 2. Jest miłośnikiem owadów i najbardziej lubi szerszenie. Jego podpis jest po angielsku i zbyt dużo z tej angielszczyzny nie czaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark-Boss

Ten gramowicz jest na gram.pl dopiero od dwóch tygodni, narazie dorobił się Robotnika. Chyba lubi forumowe gry. Osobiście nie widuję go zbyt często. W avatarze ma chłopaków z "Wściekłych psów", jego nick mówi, że jest jakimś mrocznym szefem ;-) Zdaje się, że jego ulubione uniwersum to Warhammer 40,000. Gramowicz podaje swoje GG, gdyż jako początkujący pragnie znaleść sobie przyjaciół i znajomych. W podpisie przbąkuje coś o rajskim piekle. Nie wiem czemu ale kojarzy mi się to z Far Cry ;P Ponieważ jest krótko z nami pewnie zbyt szybko awansu nie otrzyma, ale po jakimś czasie na pewno da rade. Nie bardzo mogę powiedzieć o jego stylu pisania, bo jak powiedziałem nie widuję go za często. Myślę, że nie spamuje, ani nie obraża innych gramowiczów, ani w żaden inny sposób nie łamie regulaminu gram.pl. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szeszeń45
Widziałem go bardzo dużo razy, nie widziałem, żeby spamował. Dużo go widziałem w wątkach o Gothicu(jak jeszcze było "Gothic 3-jaki będzie?", i w pierwszej częsci, ale teraz nie mam zbyt wiele czas, żeby tam zaglądać:(. Pisze dość długie posty, mądre. Chyba lubi Tibie, skoro wypowiada się w temacie o tej grze. Zamieścił wiele obrazków, nie widziałem, żeby ktoś zamieścił więcej:P. Raczej nie prędko awansuje na przewodniczącego, jak się bedzie starał, to za miesiąc, dwa(jak ja się postaram to też gdzieś tak:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Ten gramowicz jest podobnie jak ja delegatem. na forum od października 2005, czyli już ponad rok. Po drodze ani jednego degrada. Myślę, że albo lubi lisy albo to skrót od nazwiska. 899 ... nie mam pojęcia ;) Liczba ta niech zostanie owiana tajemnicą. Gramowicz jest fanem najlepszej serii gier RPG na PC :) Oczywiście chodzi tu o Gothica (ja podobnie jak on, jestem fanem tej serii). Niestety spowodu małej ilości pamięci RAM, lis899 w najnowszego Gothica nie może sobie pograć. (Nie martw się na moim gracie nawet G2 nie rusza, a G1 na średnich chrupie ;-)). Ostatnio mało się wypowiada w wątkach o Gothicu, pewnie ma niewiele wolnego czasu. Gramowicz jest otwarty na nowe znajomości, podaje nr GG, e-mail oraz chyba własną (lub ulubioną) stronę www. Pisze mądrze, średniej długości posty, nie spamuje, nie łamie regulaminu gram.pl. Jest w porządku i można się z nim dogadać. Myślę, że za jakiś czas (miesiąc?) zostanie przewodniczącym. Czego mu oczywiście życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerszen45
Twierdzi ze skrzydla motyla stworza tajfun na pol swiata ;-)- ze to Teoria Chaosu.
Pewnie jest przszczlarzem skoro ma w ksywce szerszenia. Lubi miod (ja tez ;-)
chyba... A wiecej to o nim nic nie wiem ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki Ganh1

Był spoko gościem puki nie dostał tych -4 do statusu. No ale niepotrzebnie zakładał nowe tematy i taka jest tego kolej. Ale nie poddaje się i jedzie dalej. Mam nadzieję , że niebędzie powtarzał swoich błędów to wtedy z pewnością awansuje i będziemy mówić o Nim dobrze :) chociaż ja Go nadal lubię bo często się udzielał , gra w gry forumowe. Ma manie i zmienia często avatary i od jakiegoś czasu gości tam początek jego nivku czyki "Jaki". Trzeba jednak przyznać , że nick jest tajemniczy ale raczej łatwy do odgadnięcia. Sądzi też , że najlepszą grą jaką ujrzał świat ( świt :P ) jest SpellForce:Zakon Świtu. No nie zgadzam się z tym zbytnio ale każdy ma swoję zdanie. Ma extra numer GG , prawdę mówiąc nie wiem czy żartuje czy piszę serio. Ma coś z polskimi znakami i nie umię sobie z tym poradzić mimo pomocy wielu innch forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deih
Jest fajnym forumowiczem, często pomaga mi w różnych tematach np. w polskich znakach. Często gra w gry formowe. Od niedawna jest brygadzistą, ale jeszcze niedawno był przodownikiem. Ma fajnego awatara, chociaż nie wiem co na nim jest;-D
Należy do grona (od niedawna) moich ulubionych forumowiczów. Mam nadzieje że nie zejdzie na złą drogę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki Ganh1
Jest bumelantem to znaczy że wkurzył któregoś z modków. To chyba jego pierwszy degrad. Jest fanem SpellForce. Podaje gg to znaczy że jest otawrty na nowe znajomości. Widze go już drugi raz. Jego gg to 55555
(to na serio twoje gg?). Ma coś nie tak z polskimi znakami. Na avku ma chyba pięcioramienną gwiazde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k.

Przodownik o bardzo burzliwej przeszzłości - kocha forumówki (te głupsze i te mądrzejsze :P). Jego avek przedstawia Bóg jeden wie tylko co (ja w każdym razie nie wiem :P). Lubi Metal, Gothica, DB i kulturę osobistą. I lubi niszczyc innych. Spotkaliśmy się kilka razy w Słownej zabawie, tutaj po raz pierwszy... Dba o interpunkcję itp i ma jedną z dłuższych sygnatur jakie w życiu widziałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sephirath

Ten brygadzista jest z nami od sierpnia 2006. Jego nick kojaży mi się z starożytnym Egiptem, ale avatar z jakąś pastacią z kreskówki w greckich realiach (nie wiem czemu ale tak mi się kojaży ;-)). Sam gramowicz jest spoko. Nie spamuje, nie łamie regulaminu gram.pl. Często wyp[owiada się w forumowych grach, temacie o statusach na forum i o relacjach damsko-męskich. Po drodze w swej karierze na gram nie zaliczył degrada. Jest przeciwnikiem karmienia trolli, choć sam się za takiego uważa. Podaje GG => jest towarzyski. Kocha się w pewnej dziewczynie, lecz nie zdradza kto nia jest ;-) Może się wstydzi albo coś ;) W każdym razie ja nie mam do gramowicza zastrzerzeń. Pozdrwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sephirath

Sephirath to bardzo fajny forumowicz. Jest brygadzistą (tak jak ja), często go na forum widuję w temacie o statusach i w zabawie słownej. Jeśli wierzyć jego podpisowi, nie chce by go ktoś karmił. Podaje swój numer Gadu-Gadu, a do tego kocha pewną dziewczynę (nic mi do tego ;]), może dlatego często na forum pisze w temacie o relacjach damsko-męskich... Na avatarze Sephiratha jest postać z kreskówki Disney''a, znanej w Polsce jako "Nowe szaty króla". Posumowując - Sephirath to miły i pożądny forumowicz.

szerszeń45

Szerszeń jest bardzo fajnym i miłym gościem. Bardzo lubi różne owady, ale najbardziej szerszenie, ma avarary z róznymi ujęciami tego stworzenia... Zna teorię chaosu i się nią z nami dzieli (co dla mnie okazuje się bardzo przydatne)... Gadałem sobie z nim przez GG, ale tylko za sprawą bartega :]... Szerszeń jest delegatem, którego na forum widywałem w tematach o Gothicu i o Tibii... Ogólnie spoko forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noxbi

Opisywałem tego brygadzistę już kilka razy. Zna forum jak własną kieszeń i często mijamy się na forumowych korytarzach. Pisze z reguły mądrze, ciekawie i z polotem. Kiedyś miał na awku napis, przedstawiający jego nick, ale obecnie zmienił i ma szczękę (?) obcego (??) z napisem Go Grin! Jest brygadzistą podobnie jak ja. Podaje swoje gg, co oznacza, że jest towarzyską osobą, która lubi nawiązywać nowe kontakty (jak większość ludzi). Twierdzi, że człowiek, który nie istnieje działa w tym złym świecie. Fraza ta ma zapewne jakiś ukryty, paraboliczny sens (:P). Chyba przepada za Ubisoftem i grami, które wydaje ten producent.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cossack777

Jest on jednym z moich ulubioncyh forumowiczów, niestety ostatnio wogóle nie mam z nim kontktu. Jes brygadzistą co oznacza że z forum jest obytu niczym Max Payne z swoimi dwoma Berettami. Na avatarze ma sokoła i uważam że to najgorszy avatar jaki miał, najlepszy był ten z Gordonem Freemanem. Wypowiedział wojnę krótkim postom, jest fanem serii Gothic (matko co Wy widzicie w tych grach?). Gra w forumową grę Gothic II w której jest paladynem, odwiedza Andergrand podobnie jak ja i tak przeważnie go spotykam. Ogólnie fajny, niespamujący i przesztrzeający regulaminu forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON
Ojj często go widuję, a ... a najczęściej w tym temacie :)
Z XFIRE widzę, że aż za często gra w Splinter Cella i Hitmana :-) Otwarty na nowe kontakty, naprawdę w porządku forumowicz. Lubię go, bo nie spamuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WorldWar3PL
Niezbyt często go tu widuję, pewnie tu nie zagląda bo nie przestrzega regulaminu... ;P Jest bardzo lubianym forumowiczem i pewnie niedługo wystąpi w programie Kukowskiego i Looma (już ja się o to postaram ;P). Jest fanem Half-Life''a, poza tym jest jednym z pierwszych przewodniczących i dziwne że jeszcze nie ma sekretarza. Ogólnie spoko gość [kradziej laptopów] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WorldWar3PL... oj błądzi ten mój kolega błądzi... bardzo błądzi. :) Nie wiem czy jego wypowiedź przekracza minimum nakreślone przez moderatorów. Bardzo nie ładnie panie WW3. :) Ja rozumiem, że czekając na sekretarza to można trochę sobie pospamować, ale trzymajmy się jakiś norm moralnych. ;) Tak poza tym to co mogę o nim powiedzieć? Bardzo dużo... Został kiedyś okrzyknięty zdrajcą andergrandu, jednak przynajmniej u mnie odbudował już swój wizerunek. Każdy z andergrandu wie, że perypetie patologicznej rodziny nie są mu obce. ;) Ci co nie wiedzą o co chodzi to mówię od razu, że nie jest to nic obraźliwego. Kiedyś rozmawiałem z nim bardzo często, jednak ostatnio coraz mniej czasu ze sobą rozmawiamy i dyskutujemy w tych samych tematach, jednak był jedną z pierwszych osób z którą zacząłem rozmawiać na gg. Ach ta akcja wyszukiwarkowa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WorldWar3PL

Ten gramowicz należy do jednego z moich ulubionych na gram.pl. Jest z nami ponad rok. Można na nim polagać i świetnie się z nim gada na GG (choć ostatnio nie gadałem z nim). Dorobił się Przewodniczącego co potwierdza długą obecność na forum i aktywność na nim. Napisał w sumie już ponad 4000 postów (ja mam dopiero 1500+ ;) ) Przestrzega regulaminu i nie spamuje to też w karierze na gram.pl nie zaliczył wpadki u mordków = nie dostał degrada. Gramowicz lubi Gothica. Ma dość krótki, ale treściwy, podpis. Myślę, że jeśli za jakiś czas zostanie Sekretarzem to będzie ranga w pełni zasłużona, po prostu należy mu się jak psu buda. Pamiętam jak kiedyś wspólnie rozwijaliśmy wątki o Gothic''ach. Teraz troszkę zatraciłem z nim kontakt. Jest naprawdę "Ordnung" i nie mam do niego zastrzerzeń. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerszeń45

Bzzz... Auć! ;) Za co to? Tak więc mam przyjemność (a jakże) opisywać tego szacownego delegata, o swojsko brzmiącej ksywce szerszeń45. Dlaczego akurat 45? Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale. ;) Najprawdopodobniej jest 45 szerszeniem - żołnierzem, którego celem jest eksterminacja wrogów jego królowej. Wykonuje swoje zadanie po prostu wzorowo. Owad ten jest już delegatem, toteż pnie się do góry w hierarchii swojego roju. W wolnym czasie, kiedy nie odbywa jakże niebezpiecznej funkcji, lubi pograć sobie w różnego rodzaju "skradanki" - w szczególności zaś w SC: Chaos Theory. Ogólnie teoria chaosu nie jest mu obca. ;) Zapewne niedługo potrzyma awans z rąk królowej na przewodniczącego grupy szturmowej, zajmującej się walką z chrząszczami. No i najważniejsze - baardzo lubi miód. :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cossack777.

Jeden z członków wesołej Brygady. Należy do wyspecjalizowanej komórki Brygadzistów Walczących Z Krótkimi Postami (BWZKP). Kiedy wraca do domu po ciężkiej forumowej walce, zasiada do walki wirtualnej. Jest z natury niecierpliwy, ale gdy dostanie to na co czekał to potrafi się tym naprawdę cieszyć- tak było także z Gothiciem 3. Sentymentalny jest to człowiek. Nie chce niszczyć swoich korzeni czyli Gothica II więc gra w niego na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gloody

Mroczny Delegat z białymi zębami, bardzo widocznymi! Śmieje się złowieszczo... Na poranne mordowanie, zaprasza ludzi na GG, a następnie szantarzuje ich(najczęściej Brygadzistów) rządając spotkania w samo południe(tzw. kowbojski pojedynek w samo południe)! Preferuje nieco wolniejsze wyciągnięcie kolta od Lucky Luck''a! Przymierza celnie i prawie zawsze trafia i wygłąsza swój bombowy tekst(patrz opis)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować