Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Michał Raven- forumowy kruk, potrafi dziubnąć. :) Nazywa się Michał. (po długim zastanawianiu to wymyśliłem) ;) Przodownik, czyli znajomy z mojej dawnej grupy, ale czuję, że niedługo znowu się spotkamy w tej samej grupie. :) Bierze ze mną udział w różnych forumowych grach i razem przeżywamy jak gra stoi w miejscu. Lubię go!
P.S. Czy naprawdę mój podpis jest tak ciężki do zrozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 15:20, paweusz napisał:

offtop
Twój podpis, to zdaje się "Wszystko płynie"...

Dokładnie! ;) To tylko chwilowy, niedługo będzie nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik jest Brygadzistą, więc napewno jest już długo na forum. Wiem, że mój nick kojarzy mu siez mennicą. Jego opis oznacza: Wszystko płynie - sformułowanie te zostało wymyślone w starożytności prze greka (nie pamiętam jakiego) i jest często stosowane w fizyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mieć imię Mietek, Maniek czy coś takigo, co wynika z jego nicku. Status jak mój, pisze odpiwedz na jego post napisany o 15:22 dziś :D. GG to 9160579, chłopak oczywiście (podpis).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 15:39, Wasizi napisał:

Może mieć imię Mietek, Maniek czy coś takigo, co wynika z jego nicku. Status jak mój, pisze
odpiwedz na jego post napisany o 15:22 dziś :D. GG to 9160579, chłopak oczywiście (podpis).

myniekka z tego co wiem jest kobietą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 15:57, paweusz napisał:

> > myniekka z tego co wiem jest kobietą ;)
>
> to nie było śmieszne ;)
A nie jesteś? To przepraszam, musiałem cię pomylić z kimś innym. :)

Kolego patrz na opis, i powinniście się zająć trochę tematem, a nie pogaduszkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 15:59, Wasizi napisał:

> > > myniekka z tego co wiem jest kobietą ;)
> > > > > to nie było śmieszne ;)
> A nie jesteś? To przepraszam, musiałem cię pomylić z kimś innym. :)
Kolego patrz na opis, i powinniście się zająć trochę tematem, a nie pogaduszkami :D

offtop:Co ty nie powiesz?! :) Musiałem sprostować sytuację - nie opisujcie mnie teraz... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 01:52, Ninja Seba napisał:

No i ma też ciekawych znajomych (konkretnie brat pewnej dzieczyny ;)


To nie jest mój znajomy. Człowieka widziałem dwa czy trzy razy, a raz z nim piłem przypadkowo... nałęczowiankę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yarr brygadzista tzn ze pisze dużo postów bo ma taki status :) nick wydaje mi sie z Star Warsów może przypomina tego bohatera :) podpis mi supełnie nic nie mówi :) widze jego pierwszy raz :) wiec się nie zgrywami tematami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brad... kojarzy mi się z Bradem Pittem, więc pewnie kobiety się za nim uganiają. xD Przodownik, trochę go już widziałem, ale niewiem gdzie. Po podpisie wnioskuje, że jak chce kogoś wykończyć to daję mu trochę forów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brad - przodownik więc jest na forum od niedawna, ale jest aktywny, albo od dwana i jest nieaktywny ;P Z nickiem się spotkałem, ale nie pamiętam na jakim temacie. Nie zna mnie i FM oraz Polityki więc zdecydowanie wchodzimy na inne tematy ;)

P.S. Nick jest skrótem od Yarrsung - a to z kolei jest imię pewnej postaci z moich opowiadań. Ze Star Wars nie mam nic wspólnego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yarr opisuję go już 2 raz :) jak się dowiedziałem czyta Polityke czyli sie tez pewnie nią interesuję :) wchodzimy na inne tematy co znaczy że nas trochę róźni :)

P.S. jestem od pierwszego dnia na tym forum! nie poszedłęm ówczas do szkoły by być na otwarciu! ale dostałem degrada i dlatego jestem przodownikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 17:15, Yarr napisał:

Ad. P.S. A ja dostałem degrada i dlatego jestem brygadzistą ;P

Nick kojarzy mi się z jakąś postacią (nie człowiekiem) może orkiem, bądź jakimś potworkiem :) Statuas większy ode mnie, podpis: nie wiem o co w nim chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi, nie wiem co oznacza Jego nick... widzę go trochę, głównie w tym temacie. Napewno lubi Morrowinda. Przodownik, więc dosyć siedzi na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi hmmm prawde mówić nie mam pojęcia z czym to może się kojarzyć :) chyb a jedynie z japońską restauracją :) tak oto użytkownika Wasizi znam tylko z tego tematu ;] nigdzie więcej go nie widziałem ale widze że ma podobny status jak ja :) czyli piszemy podobną ilośc postów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować