Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Markus89

Znowu i jeszcze raz znowu Go opisuje. No wiem , że nażekam ale coż.... Jest teraz dostepny więc przebywa na forum i zapewne śledzi jakiś temat. Ma piękny avatar sami wiecie z jakiego powodu ;). Często się udziela w tym temacie i jest delegatem. Może wkrótce będzie przewodniczący kto wie... dzisiaj Ponury jutro Markus :). Domyślam się , że ma na imię Damian i chyba lubi Ridicka bo go miał na avatarze. Podaje GG i e-maila więc jest extra kontaktowym człowiekiem/forumowiczem. Ma dużo doświatczenia bo jest redaktorem naczelnym GameArena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deih - Nic nie mówiący nick. Nie mogę nic na niego wymyśleć! A jednak: DEIH- Dajcie Eli i Hance :D aktywny użytkownik. Posiada status Delegat. Bardzo lubi pisać posty w "Historyjce", zna się na serii Gothic .
spoko Ziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deih

Posiada status Brygadzisty. Jeśli mnie wzrok nie myli widzę go po raz pierwszy .Niewiele o nim wiem. Posiada ciekawy Atawatar prawdopodobnie pochodzący z gry Warcraft, której jest z pewnością wielkim fanem. Posiada także ciekawy podpis :).Ogólnie uważam, że jest to osoba ciekawa oraz przyjaźnie nastawiona do innych użytkowników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pawn77 - rzadko widuję go na forum. Jego nick wydaje mi się dziwny :P i kojarzy mi się z imieniem Paweł. 77 może oznaczać rocznik jego urodzin lecz nie jestem pewnien

Podpułkownik - porządny forumowicz. Osiagnął już zasłużony stopień przewodniczacego. Próbuje zostać nowym moderatorem, czego mu bardzo zyczę. Wydaje sie sympatyczny. on mnie pewnie nie zna w ogóle ale ja często widziałem i czytałem jego posty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpułkownik
Jest tu długo o czym świadczy Przewodniczący. Jest chyba od początku forum. Widziałem go dawno (chyba teraz przestał się udzielać albo pisze w innych tematach niż ja) Ma w avku jakiś order (chyba).Podaje gg to znaczy że jest otwarty na nowe znajomości. POdaje również meila. Fajny gramowicz. Życze mu nbastępnego awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k.
Opisywałem go dużo razy, widziałem go dużo razy. Moge powiedzieć, że pisze dobrze, raczej nie spamuje(z tego co pamiętam miał jedną wpadke). Jest fanem dragon balla i Gothica(jak ja). Słucha metalu. Co jeszcze o nim moge powiedzieć?? Spoko przodownik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Bardzo lubię tego usera :) Większość na forum go widziało, znany w większości tematów, a zwłaszcza najczęściej go możemy zobaczyć w trzech tematach: Opisz Poprzednika, Historyjka, oraz Gothic III :) Od razu widać, że lubi serię Gothic, ale nie lubi części najnowszej, ponieważ ma za mało ramu i mu przycina... Współczuję bardzo, wiem jak to jest. Jest już delegatem od jakiegoś czasu, już za niedługo powinien zostać Przewodniczącym, czego oczywiścię bardzo życzę :) Pozdrawiam, godny polecenia gramowicz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:12, deih napisał:

Znowu i jeszcze raz znowu Go opisuje. No wiem , że nażekam ale coż....


No wiesz nie ma przymusu opisywania więc nie wiem dlaczego narzekasz...

Sorki za wtrącenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vytrix

Ten miły gramowicz jest na gram.pl od lutego 2006 roku. Ma w avatarze jakiegoś gościa z jakiejś kreskówki, więc pewnie lubi "kartoony". Co może oznaczać jego nick? No nie wiem, może tak sobie wymiślił, a może ma to jakieś powiązanie? Nie wiem po prostu :) Najwyraźniej jest fanem ... Barbie :) Widuję go często w forumowych zabawach oraz widziałem jego kandytaturę na Najlepszy avatar.Sam gramowicz jest w porządku, przestrzega regulaminu, nie spamuje. Pozdrawiam i życzę awansu na Delegata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerszeń45

Delegat. Wydaje mi sie że ostatnio awansował. Zmienił awatar, szczerze mówiąc ten podoba mi się bardziej od poprzedniego, ale mógłby użyć, któregoś z pokemonów- owadów. Dobry forumowicz, widywałem go w różnych wątkach, jednakże nigdy nie wdałem się z nim w glębszą dyskusję. NIe podaje GG, nie podaje poczty, ba!! nawet opis niewiele o nim mówi. Aczkolwiek to może mieć i pozytywne skutki... Jako delegat jest obyty z forum. Wydaje mi sie, że szczególnie lubi forumowe gry. Używa statystyk do opisywania innych, aczkolwiek nie wiem czy to az takie pozytywne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze

Obyty z forum użytkownik, którego kojarzę z jednej bodajże rozmowy. Dotyczyła ona spamowania i uczestnictwa w grach forumowych. Jego pogląd na ten temat w dużej mierze odzwierciedla Jego podpis (lub też jego część jak kto woli) - "wojna krótkim postom". Dodam tylko, że bardzo szybko doszliśmy w tej kwestii do porozumienia, choć samego faktu ów forumowicz może już nie pamiętać (minęło naprawdę spoooro czasu). Zmienił awatar na nieco bardziej abstrakcyjny. Ogólnie jest to osoba, która wypowiada się wówczas gdy ma coś do powiedzenia. Założyciel tematu Neverending Story, co również zapisuje się mu na plus. Ocena (o ile mogę się tak wyrazić) zdecydowanie pozytywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mudra ---> jego avatar przedstawia Krecika (jest to ksywa mojego kumpla z klasy - Paweł czy to ty? :P). Mudra jest na forum 175 dni mimo to posiada status brygadzisty. Nie udziala się na forum zbyt wiele, ale dosyć dużo postów napisał w temacie o Baldurs Gate 2. Jego podpis jest tak zagmatwany, że nawet on sam nie wie co tam pisze :P Nie podaje GG, ani maila - czyżby samotnik? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89

Kolejny delegat bez zastrzeżeń, którego tu spotykam :) Lubi forumówki i temat o przyszłości nXk. Lubi się śmiać jest na forum 202 dni (ładna cyfra), pisze duuużo postów i wypowiada się w setkach tematów... Prwadzi GameArena - znaczy się zna się na rzeczy. Towarzyski lub lubiący swoją pracę - podaje w sygnaturze masę informacji. Jest avek przedstawia... Ładną panią? :)

Mam wrażenie, że jakoś ześmy się jeszcze nie spotkali, aczkolwiek chyba się ryłem z jego tekstów w kwasach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sephirath

Ma status brygadzisty tak jak ja ;). Bardzo często się udzila i najbardziej oblega " Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum ". Piszę mądrze i na temat. Chyba nigdy nie spamował to zresztą dobrze . W tym temacie też się lubi udzielać. Przestrzega regulaminu jakby miało to zależeć od Jego życia :P. Nie kilkakrotnie wymieniliśmy ze sobą parę rozmów. Lubi chyba pomagać innym. Nazywa siebię trollem i mówi żeby Go nie karmić ( nie wiem z kąd taki pomysł ). Bardzo lubiu słuchać Daniela Powtera ( no zgodze się dobr jest :P ). Podaje swoje GG z ,którego możę jeszczę dzisiaj skożystam ;). Kocha pewną dziewczynę ale nie ujawnia szczegułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89
Znany i lubiany forumowicz. Niby nic więcej nei trzeba o nim pisać, to troszke wejdę w szczegóły. A no dlatego, zeby było ładniej i przestrzegajac regulaminu. Często wypowiada się w tym topicu. Gdzie spojrzymy jest umieszczany na listach ulubionych forumowiczów, w tym także mojej, gdzie kilkakrotnie wróżniłem go jako najlepszego. Obecnie jego plakietka widnieje również na samym szczycie ulubionej dziesiatki :) Przeważnie uzasadnieniem forumowiczów jest to, że niemal każdy pisał ''''za rozmowy na gg''''. Obecnie coraz częściej jest to również sposób wypowiadania się na forum, czy też fajny avatar jak to robią obywatele (śmiech). Wracajac do konkretniejszego opisu tej postaci mogę wyjaśnic jak to się stało, że juz kilka dobrych misięcy rozmawiam z nim bardzo często. Zaczęło się jego słowami ''''cze, Markus89 z tej strony. Proponuję bardziej kulturalnie zwracać się do nowych użytkowników oraz nie spamować - nie wypowiadaj się co chwilę w temacie opisz poprzednika bo nudne jest ciągłe opisywanie ciebie, mam nadzieję że się ograniczysz - chyba jeden degrad ci wystarczy... i naprawdę: nie udzielaj się tak często w opisz poprzednika - to denerwuje ;)'''', a ja następnego dnia dostałem degrada, drugiego. Wiem, ze załosne ale wtedy to zachowywałem się jak dzicko, któremu nic nie brakuje do szczęścia poza degradami. Ehh, ja to ciagle wychodzę poza temat. Później już się ''uspokoiłem'' i obecnie bardzo dobrze rozmawia m isie z tym forumowiczem, choc ostatnio zdarzały mi sie sprzeczk iz tym siedemnastolatkiem. Juz niedługo impreza na całego, Markus89 zaprosi na swoją osiemnastke wszystkich forumowiczów, więc nei martwcie się, ze nei dostaniecie zaproszenie pakowanego w metalowym pudełku z prezentem w srodku (gra :D) :P Październik był dla niego ciężkim miesiącem, gdyż zamieszczał dosyć mało postów.Wg tego co mi pisał to jest zapracowany, ale mimo to obecnei bardzo duż osię udziela :) Uczęszcza do drugiej klasy liceum na profilu matematyczno-informatyczny. Jego nick to tak jak pisze od początku to jedna, wielka zmyła lub raczej prawda, która nas myli. Otóż ''Markus'' wzieło się od nazwiska, lecz nie podam konkretnej nazwy. Uzytkownik ja podawał, ale nie uzyskałem licencji na rozpowszechnianie na forum :D ''''89'' to juz nic prostszefo jak 1989 rok. Nie, nie. T nei jego data slubu tylko urodzenia <lol> Jego hobby to granie na komputerze. Interesuje się skrzynkami zwanymi ''komputer'', grami, filmami oraz muzyką. Jest redaktorem naczelnym game arena, pisze dużo recenzji jako Marko. Wracaac do jego ksywki, jego imię to Damian. Mieszka w Rzborzu, które jest położone około 40 kilometrów od Rzeszowa, gdzie mieszka...hmm, zapomniałem. Albo PAPISHON albo syriusz.b - obaj jego kumple z gg. Jest otwarty na nowe znajomości, gdyż podaje swój numer gadu-gadu. Wyróżnia się symaptycznością...
Najpierw jako avatary miał Kroniki Riddicka, a później zmienił na reklamę swojej stronki. Niedawno po wyjściu Carbona coś go zachęciło to gorących dziewczyn, patrzę i czym później tym bardziej rozebrana. Ciekawe co to będzie za rok :P Jest Delegatem już od 4 miesiecy i juz niedługo moze spodziewać się Przewodniczącego...czego mu niezmiernie zyczę :D

Sephirath
Dawno, dawno uz go widziałem jako obywatela pamiętam. Obecnie jest Brygadzistą. Często wypowiada się w tym temacie. Nie znam go poza tym, że za maskakryje sie mądry Alladyn (dobrze napisałem??). Często wypowiada się w tym topicu. Lubi trolle i podaje się za jednego z nich. Czyżby reakcja chemiczna w której wyniku powstał troll? Możliwe. Jest bardzo zakochany, więc za niedługo szykuje się ślub :P Podaje swój numer gg więc jest otrwarty na nowe znajomości.

Deih
To samo co Sephirath: ''''Dawno, dawno uz go widziałem jako obywatela pamiętam. Obecnie jest Brygadzistą. Często wypowiada się w tym temacie.''''. Nareszcei przyszła do nego ulubiona gra, ciekawe jaka, ale to nie ważne. Nie spamuje, kiedyś wdawał się w kłutnie lecz teraz to normalne dyskusje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcos
Druga połówka Speedraid''a. Jako Marcos pisze baaaaardzo długie posty, lecz nie za często. Jako Spedraid pisze o wiele częściej i nawet stał się delegatem:), ale tu jest Marcos, nie widziałem tu Spedraida, ale może się to zmieni w przyszłości?? Jest fanem motoryzacji, jak i gier z nią związanych. Ogólnie to spoko forumowicz, nie spamujący, i dobrze piszący:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899
tego gramowicza widzialem juz w tym temacie kilka razy. jest delegatem, siedzi tu juz dlugo. lubi wszelkiego rodzaju gry rpg - od papierowych(d&d - swiadczy o tym link do strony poswieconej fearunie), przez forumowe(ostatnio zglosil sie do wasteland), az po komputerowe(gthic 3, ktory niestety mu tnie). pisze sensownie, przestrzega regulaminu. w avku ma postac z dragon ball.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MarneusPL

Przyznaje nie widziałem jeszcze tego użytkownika więcej niż 5 razy.
Jako brygadzista napisał 50 postów.
Ma avatara z człowiwkiem, który ma przyklejoną do twarzy kartkę z uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maja96- zdarza mi się widywać jej posty na forum i mogę powiedzieć śmiało, że nie są one zbytnio rozbudowane. Jeżeli liczba w nicku jest rokiem urodzenia to zaczynam rozumieć czemu te posty nie są rozbudowane. Chyba nie przeczytała przypiętego posta moderatora w którym to jasno pisze jak należy opisywać. Na obecną chwilę jestem w stanie mówić jedynie negatywnie o tym użytkowniku, jednak każdy z nas kiedyś zaczynał i mam nadzieję, że każdy użytkowni prędzej czy później zmieni swoje nastawienie do forum.i Dobra przodowniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować