Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

pawn77

Brygadzista, którego nie widuje zbyt czesto. Nie uzywa avatara, a w podpisie ma coś takiego .. mhm .. kod Loenarda da Vinci? Nie mam pojecia. Zaliczył pare razy degrada, czyli podpada nie raz moderatorom. Jest na forum dość długo bo juz ponad rok. Postuje dość rzadko, ale zakłada masę nowych tematów ! Zamieszcza też baaardzo dużo obrazków. Lubi gry forumowe i kwasy. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szarszeń45 Delegat widać że udziela sie na forum , ma ciekawego avatara.Jego posty są wyważone i z dystansem , jeżeli liczba przy nicku to wiek no to znaczy ze jestes wyluzowanym spoko facetem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś Sms raczej go nie znam i nie widuję zbytnio na forum. Wydaje mi się ,że to spoko gość. Nie wiem co jest na jego avku (widocznie jestem ślepy ,a może i nie ;) ) Wygląda na kolesia ,który zna się na rzeczy ,pośmieje się i pogada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś SmS

Jest z nami od niedawna o czym świadczy status Przodownika. Jego Nick może oznaczać, że Lubi Rap oraz Hip-Hop oraz cała kulturę związaną z wcześniej wymienionym przeze mnie gatunkiem muzyki. Poza tym z pewnością Lubi pisać SMS-y. Posiada też ciekawy Awatar .Lubi pisać ciekawe posty. Z posiadanych informacji o tym forumowiczu mogę stwierdzić , że Ziomuś SmS jest przyjaznym użytkownikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpułkownik

Na forum juz ponad rok, praktycznie od samego początku gram.pl. Gramowicz jest aktywny i duzo pisze, dzieki czemu dorobił sie pieknego statusu przewodniczącego. Jego avatar przedstawia jakiegoś żołnierza. Pisze w miare długie, ciekawe i wyważone posty. Oczywiście przestrzega regulaminu, nie spamuje. Podaje GG i swój E-mail, dla kontaktu z innymi gramowiczami (gmail, yeah ;) ja tez tam mam konto pocztowe :)). Czesto go można spotkać w tematch o statusach, ale tez lubi pograć w forumowe gry (najróżniejsze). Załozył całkiem sporo tematów i umieścił duzą ilość obrazków na forum. Jest wporządku i mozna się z nim dogadać. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawn77

Tajemniczy użytkownik z nickiem, który kojaży mi się z pewnym komiksem Marvela... Pawn jest brygadzistą, więc na forum pisze od dłuższego czasu (od ponad roku), ale zaliczył kilka degradów (ciekawe co przeskrobał? :D)... Często pisywał w tematach o kwasach by Jasió, James % SiniS, grze w skojarzenia i Słownej zabawie, a ostatnio często widzę go tutaj...

szerszeń45

Szerszeń to bardzo miły i inteligentny forumowicz, z którym fajnie się rozmawia (miałem okazję pogadać z nim na GG). Ubiega się o możliwość moderowania tego forum. Delegat ten lubi opisywać innych użytkowników oraz szerszenie. Owady te są na jego avku chyba od samego początku... W swoim podpisie opisał teorię chaosu (jak jużkiedyś pisałem - przyda mi się)... Poza tym lubi również gry z serii Gothic, oraz darmowego MOORPG - Tibia (Wiedzieliście, że po francusku Tibia znaczy "kość poszczelowa"??)... Podsumowując mogę powiedzieć, że Szerszeń45 to bardzo pożądny użytkownik.

Ziomuś SmS

Ten prodownik na swoim avatarze ma Błąd (jego avek jest zbyt sexy, by go pokazać - co? tak jest napisane)... Na forum często widuję go na forumowych gierkach i w tematach o grach z serii Warhammer 40, 00: Dawn of War. Na razienie nie wyrobiłem sobie o nim zdania, ale pisze krótkie posty, a ja takich nie lubię...

Podpułkownik

Jest na forum od bardzo dawna - o czym świadczy jego status "przewodniczący"... Na avatarze ma twarz postaci, która znalazła się na okładce gry Company of Heroes... Często widzimy go w temacie o statusach i ostatniej literce, oraz tutaj... Zamieścił na forum mnóstwo obrazków, nie dostał żadnego degrada. Jest dobrym forumowiczem, miłym i mądrym... Fajny gość. :)

[ale mi się Was nazbierało...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartek Dudek
Bardzo rzadko widuję go na forum. W avatarze ma zdjecie jakiegoś dzieciaka pokazującego środkowy palec :P Może to jest jego zdjecia lecz wątpie xP. Narazie jest przodownikiem i ma raczej złe zdanie o szkole :]

Podpułkownik
Ostatnio go opisywałem ale od tego czasu zmienił avatara. Wtedy miał jakąś wojskową naszywkę, a teraz gościa z Company of Heroes. Podaje gg i email czyli lubi nawiązywać nowe kontakty i rozmawiać z ludźmi :) Fajny forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moras1990 - Delegat od niedawna tak, jak ja :). Mimo, iż na forum jest o parę miesięcy ode mnie dłuźej - statusem jesteśmy równi :). Pracuje jako recenzent i newsman na stronce o grach i ma pewnie nadzieje, że przyniesie to jakieś korzyści i odnajdzie sens istnienia tej strony :P. No, a tak po prawdzie uwielbia zabawy forumowe, szczególnie forumowego Gothica, także zapewne jest fanem tej gry komputerowej ;). Kocha też Basketball, czyli na nasz ojczysty język...eee...to z kijem i odbijaniem piłeczki...nie...nieważne ;P. W każdym razie jest porządnym gramowiczem i trzyma się kodeksu karnego na forum ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

el-coyote

Niedawno czyli gdzieś dzisiaj zmienił sobię avatar . Ale są to przeróbki plastyczne a dokładniej nasz szanowny Forumowicz wywnioskował , że zbliżają się święta więc trzeba się troche przygotować. Nałożył sobię czpkę mikołaja i mam nadzieję , że będzie rozdawał prezenty. Chyba lubi Meksyk albo kreskówki z kojotem. cytuje słowa Cześka Niemena " Dziwny jest ten świat... ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deih

Ostatnio coraz częsciej go widuję. CHybu lubi ten temat, gdyż bardzo często się w nim udziela. W awatarze ma chyba postać z Warcrafta jednak mogę sie mylić (yy te słowa chyba pisałem już kiedyś opisujac go ? xP ) Narazie jest brygadzistą ale gdy będzie trzymał sie swojego opisu to napewno nei znajdzie przeszkód do awansu. Podobaj mi się słowa, które ma w drugiej częsci opsiu : "Daj innym nadzieję, a sobie nie pozostaw żadnej " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moras1990

Ten delgat lubi opisywać innych gramowiczów jak i czytać ich opisy własnej osoby :) - o czym swiadczy to, że często wypowiada się w tym wątku. Urodził się w 1990 roku a więc ma 16 lat. Domyślam się, że ma na imię Marek. Kocha grać w Basketball, czyli popularną koszykówkę. Jest miły, kontaktowy, sympatyczny i towarzyski. Jest także, emertyowanym Najemnikiem ;) (w grze forumowej o Gothicu). Oprócz tego wypowiada się w innych grach forumowych, przede wszystkim w tej oraz słownej zabawie. Podaje adres strony Internetowej na, której pełni rolę recenzenta i newsmana. Od niedawna delegat. Pozdro ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerszeń45

Gramowicz należący do roju delegatów już od długiego czasu. Dowodzi oddziałem 45 szerszeni i jest zaufanym agentem "Zbieraczek Miodu"- tajemniczej organizacji zrzeszającej osy i pszczoły. Na mocy traktatu "Szerszosa" awansowany do rangi głównego dyplomaty roju. W swoim podpisie ujawnia nam jak małe rzeczy mogą zmienic świat. Można się spodziewac jego niedługiego awansu na przewodniczącego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gloody

W końcu się doczekałęm , mogę opisać tego forumowicza. Gloody delegat . Cóż mało może o nim wiem , ale awatar ma najlepszy na forum. Jest tutaj od dawna , nawet wcześniej oddemnie był na tym forum. Na forum spokojny, pomocny ogólnie spoko forumowicz (ale mu zazdroszcze tego awka). Jest dobrym przyładem wzorowego forumowicza. Ja tak uważam , może dlatego że go tak dobrze nie znam , podaje swój numer gg w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olki77 w sumie pierwszy raz tą osobę. Wygląda na miłą i sympatyczna. Jest delegatem co oznacza ,że trochę już siedzi na tym forum. Nie widzę co ma na avatarze i mogę go opisać. Ten kolo to jest chyba spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartek Dudek

Przodownik, którego widuję w najróżniejszych wątkach. Ma ciekawego avatara, w którym jest dzieciak, kibicujący Feyenordowi Rotterdam pokazujący "faka", najprawdopodobniej sędziemu :). Domyślam się więc, że gramowicz jest fanem Feyenordu albo ogólnie piłki nożnej. Ma na imię Bartek, ale nie wiem czy faktycznie nazywa się Dudek czy po prostu jest fanem Jurka Dudka. Nie lubi szkoły, jak wiekszość ;) Pozdrawia wszystkich forumowiczów to i ja nie bedę obojetny i...

... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szerszeń45
Mimo iż jest Delegatem widzę go pierwszy raz. Nie mogę o nim dużo napisać bo go nie znam ale tyle co mogę to:
Że lubi owady a w szególności szerszenie (nieweim dlaczego akurat je ale może został przez jakiegos kiedys ukąszony) możliwe że ma 45 lat w co wątpię. W awatarze ma szerszenia (bo niby co inego) to tyle co moge o nim napisac ale w ogóle to spoko forumowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawel1990

nie raz widuje tego gościa na forum :] ale nie znam go osobiscie i jak narazie nie rozmawiałem z nim :>. Najprawdopodobniej ma 16 lat ;] w awku ma postać z bajki Disneja ale jakej to już nie pamietam ;> z podpisu mozna by powiedieć ze kocha wzystko bo wie ze czas leci jak zakrecony a ten czas sie nie zatrzymuje tylko goni i goni :>. Ma juz przodownika wiec juz chwile jest na forum i nie długo napewno przyjdzie mu nastepny awans ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TTBoS

Brygadzista, którego kojarzę chyba tylko z tym tematem. Brygadzista, więc na forum ni dużo, ni mało. Ni to początkujący, ni to już doświadczony user. Jest jak piątek - ni to wekeend, ni to dzień szkoły.
TTBoS jest tajnym agentem Jej Królewskiej Mości. Bos to Jego pseudonim, a dwa "TT" przed nim oznaczają licencję na zabije (kiedyś były dwa zera, ale od kiedy Bos zabił nijakiego Jamesa Bonda w piaskownicy za pomocą wiaderka i łopatki, obowiązują dwa "T").
Swoją pracę wykonuje doskonale, dzięki niemu mamy pokój na świecie.
Od niedawna na forum, nikt go tu nie zna na tyle, na ile on by sobie tego nie życzył. Każdy wie o nim dokładnie tyle ile wiedzieć powinien, nie więcej, nie mniej. A wiedzieć powinien tyle, ile zażyczy sobie tego TTBoS, nie więcej nie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie kojarzę tego osobnika, ale jestem dość "świeży" na tym forum, więc standardem jest, że większość ludzi to dla mnie OBCY. Ksywa przypomina mi pewne słowo, którego nie użyję, bo mnie zwyzywają od zboczeńców :)
Avatar z Hellsinga, co wróży kawał porządnego chłopa z tego człowieka, w dodatku przewodniczący - widać, że na forum jest nie od dzisiaj. Podpisu ni w ząb - nie kumam, bo nie znam szwabskiego, po za tym nic dadać, nic ująć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Sorry za spam, ale w poprzednim poście zapomniałem dodać o kim mowa :D
Post dotyczył oczywiście Vaxinara, gdyby ktoś się nie domyślił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować