Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

[xiach]


Vroo

Tego użytkownika widzę 1 raz.Po postach widać,że się chłopak stara być Przewodniczącym(Własnowywuowcem ?).
Raczej nie spamuje,zachowuje sie dobrze i chyba nie miał zadnego degrada..ale tego pewien nie jestem.Ciekawy podpis,podoba mi się ;)
Życzę mu awansika pod choinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NyGgA MiLy
Jest on na forum już długo. Był delegatem, lecz dostał podwójnego degrada, nie wiem za co. Jest chyba fanem NFS i Diablo. Lubi słuchać rapu. Podaje gg (8494041) to znaczy że jest otwarty na nowe znajomości. Udziela się często w słownej zabawie i w tym temacie. Ostatnio rzadziej go widze. Pisze długie posty i mądre. Fajny forumowicz nie ma do niego zastrzeżeń.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NyGgA MiLy
Grmowicz ,któergo często widzę na forum. Po jego nicku można chyba powiedzieć ,że jest miły (przynajmniej mi się tak wydaje) Jest Brygadzistą ,co oznacza ,że trochę już siedzi na tym forum. Na jego avku są kolory biały i czerwony. Niie wiem czy to zbieg okoliczności czy poprostu lubi nasz kraj. Wydaje mi się ,że on jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NyGga Mily
No, mam nadzieję, że uda mi się napisac o nim dużo. Otóż mamy przed soba byłego delegata, który się nie powstrzymał i ujawnił swój zamiar, a nie był on na miarę pochwały. Opisywana postać ma 13 lat, czyli tyle co.... Zgłosił się na moderatora choć ma silną konkurencję :) Po zdegradowaniu na przodownika dosyć szybko sie pozbierał i jest Brygadzistą. Na forum jest około 3 tygodni przede mną. Jest znany i napewno kojarzony z maniakiem gier wyscigowych tak jak ja. Bardzo podoba mu się Need for Speed Carbon i obecnei gra w multi choć się bardzo dziwię, że jeszcze jego pudełko nie wylądowało na ścianie :D Dosyć często zagląda do tego tematu, lecz jeszcze częściej odwiedza tematy typu zabaw jak, np. ''''Słowna zabawa" i ''''Opisz poprzednika - zabawa ", a poza nimi jeszcze "Need for Speed: Carbon- Temat ogólny !!!!!" Mieszka dosyć daleko od Trójmiasta, ale własnie tam (Gdańsk) wybiera się na zakupy, gdyz mieszka zapewne w małym miasteczku Lębork. Chodził do szkoły podstawowej nr 8 im. Mikołaja Kopernika. Nazywa się Miłosz Kostuch, a urodziny obchodził kilka miec=sięcy temu w okolicy wakacji. Ogólnie bardzo fajny forumowicz, często zdarzało m isie gadać z nim na forum, ale obecnie mnie ''''olewa''''.

Adam K.
Ehh... to były czasy. Jest to drugi osobnik z forum na mojej liście gadu-gadu. Jestem na jego liście od niepamiętnych czasów, więc on jest na mojej :P ..oczywiście mowa o liscie ulubionych forumowiczów. Jest bardzo miły, ale ostatnio zdarza mu się poprawiać użytkowników choć sam popełnia błędy, gdyż w ostatnim czasie dostał dwa degrady i znowu jest przodownikiem. Jest ciekawski, gdyż wypytuje dosłownie o wszystko. Słucha Metalu i Alternatywy, czyli z niego twardziel :P Mieszka daleko ode mnie, gdyż w Grodźcu koło Opolaa ja w Bielsku-Białej, a to pogrom drogi <lol> Jego mama to lekarz a tata profesor.

Bartek Dudek
Pierwszy raz widzę go na forum. Jest przodownikiem i często wypowiada się w tematach dotyczących zabawa jak ''''Ostatnia literka - gra'''', ''''Historyjka'''' lub ''''Słowna zabawa''''. Ma na koncie jednego degrada za ten temat http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14152 . Konkretniej to od dzisiaj nosi na sobie plakietkę Przodownik. Jest ptakiem i lbi daleko latać. Ma na imie Bartek i ogólnie jest spoko, bo widze go pierwszy raz. Zobaczymy co będzie dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MARCOS - Fan motoryzacji i gier komputerowych z nią związanych. Znany również jako Speedraid, który wspiął się już na delegata w niedługim czasie. W miarę, w miarę ma dobrego kompa, ale z tymi ramami to bym za bardzo nie szalał po obecnych kolosach wymagań gier jak np. Gothic 3 :). Dość porządny forumowicz, dobrze się wypowiada, nie spamuje. Raz zrobiłem dla niego avatara, ale go nie używa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

el-coyote ---> delegat? Gratki. Kiedy ostatni raz go widziałem był jeszcze brygadzistą więc było to dawno temu;] Lubi zgadywać jaka to postać z gry, opisywać poprzedników czy przebywać na wyspie kocich mutantów... W jego avatarku gości już świąteczny nastrój (swoją drogą albo lubi grę ONI, albo mangę/anime). Pisze zazwyczaj długie posty. Jako do użytkownika forum nie mam do niego zastrzeżeń bo chyba jest odpowiednim przykładem na dobrego delegata ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89-Delegat;] Znam go z głównie z GG.Jest redaktorem w Game Arenie.W Avku ma hmm...no sami wiecie co;]
Podaje GG i mejla;p Od czasu do czasu gadam z nim na gg.Dziwne jest to że nie jest przewodniczącym;D Pewnie za mało spami:D Lubi Riddicka ktorego mu zjadło z Avatara.Spoko forumowicz:D Awansu życze!:P Pozdr0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:04, Adamido napisał:

Markus89-Delegat;] Znam go z głównie z GG.Jest redaktorem w Game Arenie.W Avku ma hmm...no
sami wiecie co;]
Podaje GG i mejla;p Od czasu do czasu gadam z nim na gg.Dziwne jest to że nie jest przewodniczącym;D
Pewnie za mało spami:D Lubi Riddicka ktorego mu zjadło z Avatara.Spoko forumowicz:D Awansu
życze!:P Pozdr0

ADAMIDO widzę go dosyć często w najróżnijszych tematach. Na jego avatrze jest chyb Kold z Final Fantasy. Jest brygadzistą i co tu dużo mówić siedzi trochę na forum. Wydaje mi się ,że to spoko koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamido

Ten brygadzista lubi takie tematy na forum gram.pl jak, Baest Wars, Mad Max (forumowe gry), oraz DOW Dark Crusade. Na gram.pl od maja 2006 roku. Jak zwykle coś zawalił ale się nie chwali co takiego zrobił nie tak. W sumie nie ma się czym chwalić :P. Podaje GieGie, jest otwarty, towarzyski, miły i sympatyczny. ZXna dobrze Markusa89. Chyba ma na imię Adam choć nie jestem pewien na 100%. Pewnie jeszcze sporo upłynie wody w Wiśle zanim awansuje, ale na pewno kiedyś to nastąpi. Gramowicz nie spamuje ani nie łamie regulaminu (mam nadzieje ;)). Jest wporządku. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamito

Jest aktywnym użytkownikiem o czym świadczy status Brygadzisty. Jego Nick z pewnością oznacza, że ma na Imię Adam. Poza tym jest otwartym użytkownikiem o czym świadczy podany w opisie numer GG. Po podpisie mogę również wnioskować, że lubi grę Dark Crusade. Z podpisu mogę również się dowiedzieć że jest mu ciężko żyć w dzisiejszym świecie. Ogólnie uważam jednak, że Adamito jest przyjaznym użytkownikiem o czym świadczy wymieniona wyżej uwaga dotycząca GG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpułkownik

Zapewne lubi gry wojskowe w czasie drugiej wojny światowej. Poznałem po awatarze i nicku ;P. Ma status przewodinczącego ( podpułkownika ) więc jest bardzo ważną osobistością. Mijamy się w tematach ale jednak widujemy. To zawsze coś. Podaje swoję GG więc jest bardzo przyjacielskim wojskowym co żadko się zdarza. Na avatarze ma ( podpułkownika ? :P ) z Company of Heroes. Zapewne przeszedł już całą grę i gra w nią od nowa bo nie ma co robić ponieważ jest już na emeryturze ;). A i jeszcze e-mail jest podany jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

=> Bartek Dudek

Spoko przodownik, jednak nie ustosonkuwuje się do regulaminu tej zabawy (co najmniej trzy linijki w oknie dodaj post !). Tak więc zdarza mu się omijać zasady tudzież łamać regulamin. ;) Lubi tez inne forumowe gry. Ostatnio (wczoraj lub dziś) zmienił avatar. Nie lubi szkoły, pozdrawia wszystkich forumowiczów. Zdaje się, że lubi piłkę kopaną. Pozdr0.

=> Podpułkownik

Doświadczony żołnierz na frontach gram.pl. Wygrał wiele poważnych bitew i został oznaczony orderem przewodniczącego. Jest skłonny pogadać z innymi "szeregowcami" o czym świadczy podanne GG oraz adres poczty e-mail. Jest w porządku i mimo zaszczytnych sukcesów na wojennej ścieżce można się z nim dogadać. Lubi gry wojenne, zwłaszcza w realich II wojny światowej. Pozdr0 ;)

=> deih

Od niedawna doczekał się brygadzisty. Odliczał dni i w końcu się doczekał. Nie osiągnął by tego bez aktywnego udzielania się. Jest miły i sympatyczny, mam z nim dobry kontakt i dobrze się z nim dogaduję. Ostrzega przed falą degradów (notabene słusznych). Poznałem go w grze forumowej "Crusaders of Helios", która przezywa reaktywację. Pozdrawiam i życzę kolejnych sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szerszeń45 To jest spoko koleś. Ma status Delegata ,więc zna się na rzeczy. Potrafi pogadać ,pośmiać się i pożartować. Na jego avatarze jest coś co nie przypomina mi nic :D . Szerszeń45 bierz udział w różnych grach ma forum. Szczerze mówiąc wydaje mi się ,że ten koleś jest dosyć miły. Zna się na rzeczy. Nawet go lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartek Dudek\

Pamiętam , że chciał zmienić swojego nicka albo przynajmniej się pytał jak to zrobić. No teraz można wywnioskować ,że ma na imię Bartek a na nazwisko Dudek chyba , że się mylę. Na Avatarze ma księdza , który jak sam powiedział odprawia mszę pod parasolem z żywca a w kielichu też on jest. No dziwnę żeczy się dzieją. Ładnie opisał szkołę a mianowicię S.Z.K.O.Ł.A - Społeczny Zakład Karno-Opiekuńczy Łączący Analfabetów. Trzebqa przyznać , że pomysłowy pomysł :). Pozdrawia wszystkich forumowiczów ( nawzajem ). Chyba lubi być opisywany ale sam troszkę za , którko opisuję. No ale nie czepiajmy się jak ma być miło to tak ma być :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deih

Po raz kolejny, opisuję tego miłego i symaptycznego gramowicza. Od niedawna dorobił się brygadzisty, do którego odliczał dni (chyba wyszło ponad 70 ;)). Właśnie przeszedł metamorfozę avatara, co od razu zauważyłem. Teraz ma jakiegoś posępnego siwego gościa, może o nawet on sam ;> (joke :P). Daje rady jak nie złapać degrada, a ostatnio coś bardzo łatwo, o czym co niektórzy mogli się przekonać. Jest wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerszeń45

tą osobę widuje bardzo zadko a jest dosc długo na forum ;]. W awku ma szerszenia zreszta widze ze chyba troche zmienil swoj avek ^^ na pewno lubi szerszenie a moze czuje przed nimi respekt a moze kiedys go ukąsił jeden z nich i stał sie alla coś jak SpiderMan :D:D tylko z zdolnosciami szerszenia :). W podpisie jest teoria chaosu [zresztą moja ulubiona :D] niestety nie wiem jak ma na imie i ile ma lat ale może 45 :? w podpisie brak numeru GG zy emaila wiec to potwierdza że może być pół-człowiekiem pół-mutantem i dlatego woli unikać ludzi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AquariuS.
Pierwszy raz widzę go na forum, ale jest już przodownikiem. Nie wiem czy zaliczył degrady, tak jak ja, ale nie życzę mu temu ;-) Dał swoje gg, czyli nie jest wilkołakiem, vampirem itp. ;) Gadał co o emeryturze, że TTBoS ją dostał, a zastąpił go AquariuS. czyli on sam. Jest niebieski i ma czerwone okulary, zapewne jego dzieci też ;-)
................KONIEC..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki Ganh1
Wcal ,ze nie to jeszcze nie koniec ! Jaki Ghan miał długą historie oto i ona ;
Najpier był Jaki Ganh(jezeli sie staty nie mylądostał bana) a teraz powstał zupełnie nowy Jaki Ganh1 . Został juz Robotnikiem ,napisał sporo postów (424). Gra w grę S.W.A.T - forumowa. Lubi Spelforc''a podaj swoje gg. Pierszy raz na forum widzi AquariuS''a , ma fajnego avka.
......KONIEC.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

barteq
Myślał że Jaki Ganh dostał bana, ale nie dostał, bo zapomniał hasła do swojego konta, a zmienił e-mail. Ma fajnego avka, chociaż nie wiem co na nim jest. Ma coś napisane w opisie ale nie wiem co ;-). Jest przodownikiem i chyba ma na imię Bartek ;-)
KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki Ganh1 ---> "trudny" przypadek na forum. Był bumelantem, niby się zrehabilitował, ale jednak czasem założy temat, który okaże się dublem i jeszcze pyskuje... Widzę go dosyć często i jeśli dobrze pamiętam to sporo spamuje. Ma manię tworzenia tematów i chyba tylko ban może go powtrzymać. Uważa, że Spellforce to najlepsza gra i podaje GG. Po tym co prezentuje na forum niekoniecznie chciałbym z nim się zapoznać bo to trochę taki brak kultury jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować