Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Kukowsky
Widzę go w tym wątku ilekroć tu wchodzę, chyba gra w FM, ale nie miałem z nim przyjemności grać.
Wierzy w Boga, chyba, że podpis jest sarkazmem w co wątpie, widzę go w temacie o Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze, dawno go niewidziałem, ale dobrze, że jest. Założył Neverding Story. Jest brygadzistą, tak jak ja, ale On jest bardziej doświadczonym brygadzistą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 16:23, Alexei Kaumanavardze napisał:

Kukowsky nie widziałem go bo byłem na feriach, ale daje słowo nadal działa więc wszystko O.K.!!!!!
Nadal brygadzista wiec nie awansował, ale to nicbo co się odwlecze to się uc_ _ _ _ _

Awansował wczoraj albo przedwczoraj. Wcześniej przecież był Przodownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik ma długi nick. Jest również Brygadzistą. Wchodzi z całą pewnością na inne tematy niż ja, ponieważ rzadko go widuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik w swoim podpisie oświadcza, że jest mężczyzną z krwi i kości. Prawdą jest, że jego nick kojarzy się z dziewczyną. Jest przodownikiem (jak ja:)), parę razy spotkałem jego posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michał Raven kojarzy mi się z fanem Gothicka, na niektórych forach mawiają "najlepszy podpis to brak podpisu" i Michał chyba wyznaje tą zasadę, nic do faceta nie mam. Z nicku wnioskuję, że ma na imię Michał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar -- czytając jego posty sądzę że gościu jest spoko. Nie miałem na razie okazji by z nim pogadać. Ma ststus Delegat (wyższy ode mnie!) co znaczy, że trochę udziela się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może Yamamoto ma coś wspólnego z Yamakashi.. Jest Brygadzistą... Może lubi Parkour*...
Pozatym gościu jest SPOKO, lubi ludzi krórzy piszą w twn sposób!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myniekka... nie jest dziewczyną! Podpis jest stylowy, czy;i gg, skype i dodatkowa informacja... Przodownik już dość długo, więc może niedługo awansuje na Brygadzistę... kojarzy mi się z człowiekiem, który lubi się kłucić, chodzi o nick brzmi on: "My nie kaa... pujesz?". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 20:09, explotion napisał:

Być może Yamamoto ma coś wspólnego z Yamakashi.. Jest Brygadzistą... Może lubi Parkour*...
Pozatym gościu jest SPOKO, lubi ludzi krórzy piszą w twn sposób!!!



explotion gośc który nie lubi ie a lubi operę i firefoxa (bardzo nie lubi ie)
przodownik czyli spoko nygga i żiomuś=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nygga mily- tego forumowicza widzę dopiero chyba od dwóch dni ale widziałem go już w kilku wątkach(niestety nie potafie powiedzieć w jakich bo po ostatkach to do dziś słabo kojarzę:). Jego nick kojarzy mi się z miłym murzynkiem;) a podpis świadczy, że oglądał "Bohatera ostatniej akcji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Mój poprzedznik kojarzy mi się z niebiem. Wiadomo-sky to niebo :) Jednak pochodzenie Jego nicka może być bardziej tajemnicze :)

Jest przodownikiem, więć musi się wypowiadać na forum dosyć regularnie. Jakby był od początku to być może byłby wyżej. No chyba że był od początku, tylko załapał po drodze degrada.

Jednak to pełnego opisu brakuje mi tutaj Jego podpisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek 85

Sądząc po nicku pewnie rocznik 1985- czyli dwa lata młodszy ode mnie. Zapewne lubi jazdę na rolkach, rolmopsy albo roleksy(ew. lubi rolować ludzi:D)
A tak na serio kojarzę tego forumowicza bardzo słabo. Widziałem już jego posty, ale za chiny nie mogę sobie przypomnieć z czym one były związane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować