Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Widek... ma swoją stronkę o muzyce... Widek wszystko widzi i chyba nazywa się Witek. :) Delegat, widziałem go wcześniej na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 14:03, kulfoniarz napisał:

Kukowski - ta ksywka kojarzy mi się z kukłą, ale to tylko skojarzenie. Jest brygadzistą, a
to chyba dobrze.


Fanatyk Kulfona i Moniki choć może tylko tego pierwszego. Nowy użytkownik, pierszy raz widzę tą osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modest-Vermin widzę go bardzo często, pamiętam go jeszcze ze starego forum, porządny, pomocny i aktywny forumowicz, regulaminu nie łamie, pisze często i poprawnie ortograficznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kumanavardze:
Fajna ksywka. Widać, że pomysłowy. Często go widzę na tym forum. Jest brygadzistą, do niego dużo mi nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojtas 94 widzę go chyba po raz 1. Jest przodownikiem i myśli, że niewiele mu do mnie brakuje(myli się) ale to nic, jeszcze mu przejdzie:P. No a takpozatym to na razie bez zastrzerzeń. Urodził się chyba w 94, więc jest 5 lat ode mnie młodszy:P Podał GG oznaka otwartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Poprzednik to forumowy żołnierz. Nawet jest gotowy do akcji! W wątku o statusach wymienił wojskowe. (ciekawe dlaczego? ;) )
Jakos nie miałem z nim okazji rozmawiac na forum (z wyjątkiem chyba 2 postów o statusach).
_________
Jak będziecie mnie opisywac to nie pisac że jestem Brygadzistą (zdążyłem sam do tego dojśc!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arar
Bardzo dobrze znany mi użytkwnik z dyskusji o dziewczynach o ile mnie pamięć nie zawodzi. Pisze do rzeczy i mądrze, ogólnie spoko koleś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar
Człowiek wykazuje inicjatywę społeczną - był pierwszym forumowiczem , który dodał post w tym wątku .
Jego podpis dalej mi się podoba , chociaż nie do końca go rozumiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michał Raven - widziałem jego posty tylko kilka razy a siedzę tu od ponad półtora miesiąca ;D
ma status Przodownik i chyba nie lubi łaciny ... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Arar... rzadko czytam jego posty na forum,widocznie nie zaglada do tych samych tematow co ja.Wiem tylko tyle że siedzi na forum juz całkiem długo,ponieważ ma stopień brygadzisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Darkstar181... kojarzy mi się z imieniem postaci z NWN... 181... może to końcówka daty urodzenia? (1181 :D) Przed chwilą czytałem jego post w temacie czy HOMM 2 uruchomi się na XP sp2... brygadzista (czy mi się wydaje, czy na forum najwięcej jest brygadzistów?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. mojego poprzednika widze pierwszy raz. Ale status wskazuje na Jego dośc częstą obecnosc na forum. Nick wskazywałby ma zamiłowanie do muzyki Ibrahima Adhama. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować