Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2006 o 22:45, Hubi Koshi napisał:

> już pisze.
Imiennik admirała Yamamoto z okresu drugiej wojny światowej (tak sądzę) nikt jakoś go nie skojarzył
z tą historyczną postacią. Jako że Brygadzista to pisze mądrze z sensem i na temat. Prawie
na pewno interesuje się historią i japonią oraz miksem dwóch poprzednich


Budo to skojarzył wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yamamoto - solidny foprumowicz, którego często i gęsto widać w różnych wątkach. Jego ksywka została już jakiś czas temu rozszyfrowana, więc nie ma sensu pisac tego ponownie. Wielbiciel kultury japońskiej. Uwielbia sushi i sumo. Sam trenował, ale waga (45kg) nie pozwoliła mu zostać zawodowcem. Rozpoznawany na ulicach Tokyo jako boss podziemnego świata sake. Jego marzeniem jest umrzeć jak prawdziwy samuraj - w walce lub popełniajac sepuku. No chyba, że spotka swoją skośnooką boginię - wtedy ucieknie na najbliższą planetę na której serwują sushi i zyje się wiecznie kradnąc prom kosmiczny Columbia z kosmodromu Bajkonur. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harmegidon
O tym Panu mógłbym pisać bardzo dużo. Jest wierzący i bardzo dużo prowadziłem z nim rozmów w topicu o Bogu i na początku te rozmowy były raczej kłutniami, ale w końcu doszliśmy do porozumienia co do interpretacji Pisma Świętego. Forumowicz jakich powinno być tu dużej, może nawet wzór... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar forumowicz bardzo aktywny, udzielający się na forum chyba codziennie co ma wpływ na jego wysoki status oraz to, że często widzę i czytam jego posty, ale mimo tego jakoś zbyt często ze sobą nie dyskutujemy, a szkoda. ma fajną ksywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 13:49, cinus` napisał:



Poprzednika widze pierwszy raz na forum mimo, ze jest brygadzista wiec nie wiele moge o nim powiedziec.
Jego nick kojazy mi sie z nickiem mojego kolegi, Cinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Igor FCBayern... dawno nie widziałem go na forum, ale wrócił. Założył ten temat za co mu chwała... Przodownik, ale niedługo powinien awansować... fan Bayernu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pieknykot :) kolejny zwierzak na forum :) rzadko widuje, jest juz przodownikiem czyli troszke na forum przebywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widek - xywka kojarzy mis sie z widokiem :)
Jakoś nie kojarze jego postów, a tu już Delegat czyli troche czasu na forum spędził.
W podpisie ma jedno z najlepiej ukrytych ogłoszeń na forum ;)
Czowiek otwarty na śwat dał numer gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arar. Zwykły chłopak spod Łodzi :P. Xywka kojarzy mi sie raczej z wężem, spokojny, piszący z sensem formuowicz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odwdzięcze sie.
Graczomaniaka znam najlepiej z tego forum (chociaż chyba kit mi wciskasz jeśli chodzi o imie) Lubi metal, ma długie włosy (pewnie jeszcze sie ubiera na czarno?)
Maniak.... Guild Warsa. Czeka na Factions (tylko po co?)
a xywka wzięła si ebo nie mógł innej wymyślic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 17:09, Arar napisał:

Graczomaniaka znam najlepiej z tego forum (chociaż chyba kit mi wciskasz jeśli chodzi o imie)


Nie wciskam ci kitu z imieniem!! Naprawde tak mam na imie i mi sie podoba! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

graczomaniak... maniak gier i forum... Delegat, czyli doświadczony forumowicz i tylko więcej takich... Możliwe, że nie lubi się wywyższać, bo na poczatku nicka nie ma dużej literki. Z niecierpliwością czeka na Guild Wars: Factions!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kukowsky daje wszystkim dobrą radę - korzystajcie z wyszukiwarek. Brygadzista, czasami widzę Jego posty... Hmmm, to chyba wszytsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 18:38, Adham napisał:

Kukowsky daje wszystkim dobrą radę - korzystajcie z wyszukiwarek. Brygadzista, czasami widzę
Jego posty... Hmmm, to chyba wszytsko :)

Adham - Przed chwila rozmawiałem sobie z nim w temacie o filmach o Ice Age 2 :) W przeciwienstwie do drugiej sylaby jego nicka to bardzo fajny koles z Gdańska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2006 o 18:42, Arar napisał:

wymyślił fajną zabawe ale niestety która nie została zaakceptowana :(

Bo niestety mod. nie dał szansy na jej rozkrecenie... Na innym forum ona sieszy sie wielka popularnoscia i zainteresowaniem...
Sorry za OT, ale zeby nie bylo to: Arar: czesto widze go na forum. Kojazy mi sie z kilkoma rzeczami, ale najbardziej to chyba z Avatarem z W40k: DoW ;) Jest spoko. Lubie go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować