Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

KŁEJK

Pamiętam, że moje pierwsze spotkanie z tym userem nie było zbyt przyjemne. Ranga Przewodniczącego już od dłuższego czasu, więc może czas przygotowywać się do Sekretarza? Dość często zmienia avka, ale teraz nie mogę skojarzyć, kto na nim jest. Z GS-a nie można zbyt wiele wywnioskować, jest bardzo, bardzo prosty. Ma iście ciekawe tagi, a motto może dowartościować niektórych ludzi. KŁEJK ma już 21 lat, czyli więcej niż duża część gramu. Ponownie patrzę na wpis, który, choć inny, to nadal wydaje mi się mieć tematykę przemyśleniową. FIlm "Podziemny Krąg"... Oglądałem, polecam. Najnowszy wpis niezwykle ciekawy, bo opowiada o historii pewnego avka. Tu akurat trzymam stronę KŁEJK-a, bo sprawa wydaje mi się nieco bezsensowna. Ale... między dwoma userami, o których mowa w konflikcie, już często występowały jakieś spięcia. Uluboną grą KŁEJK-a jest, co można wywnioskować z nicku, Unreal Tournament :) Co do ulubionych gier, filmów i muzyki... Jest tego zbyt dużo, żeby opisywać. Wystarczy.

Pozdrawiam i życzę awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gumiś2

Fajny gramowicz. Nie znam go dość długo, znany jest przeze mnie z pisania dużej ilości postów. Laya ma ładnego, dużo gra w grę Call of Juarez i czasami w Titan Quest. Gra także w Plemiona i rycerze.wp.pl, ja też grałem ale nie ma o czym mówić... Użytkownik xfire oraz n-k ;]
Jest przewodniczącym a to wysoka ranga nawet ;P
Życzę awansu i Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albert.jarema

Usera tego widze dość często.Mogę powiedziec o nim tyle,że jest to jedna z młodszych krwi forum Gram.pl,stąd wachania między stopniami,ale uwaga...na forum jest już około 500 dni,a więc wychodzi na to,że userowi nie chciało sie pisać :\.Jego nick jest chyba złożony z imienia i nazwiska(Albert Jarema?),dosyć specyficzne(co nie znaczy,że nie fajne) podejscie do identyfikowania się na forum ;D.Jego avek przedstawia Mikolaja,czyli jak większość avków wpadł w świąteczny nastrój ;).W podpisie zaprasza do GSa,więc wchodze.Z tego co widze,to wpadł w jeszcze większy świąteczny nastrój niż inni,widac po Lay''u bardzo ciekawego GSa ;).W dziale "ulubine" ma opisane kilka ciekawych gierek i zmore MMORPG-Metin 2.Moi kumple wto grają i chyba do następnej klasy nie mają zamiaru przejść.Właśnei dlatego tej gry nie lubie-brzydka,głupia fabuła,nudne walki,a dalej przyciąga...
Cóż,więcej napisac nie mogę,wieć standartowo Pozdrawiam i życze szybkiego avansu-

Spoiler

Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Revar - Użytkownika nie znam, widzę że jest brygadzistą, GSa nie prowadzi toteż nie dowiemy się o nim zbyt dużo, nie widuję go ani w komentarzach na GSach ani w tematach na forum które odwiedzam, jest tu krótko bo zaledwie 2 miesiące, wypowiada się najczęściej w tematach niezbyt poważnych (quizy, zabawy) lubi wiedźmaka i obka, żadnych degradów.
Więcej nie mogę o nim powiedzieć z powodów wymienionych wyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lama123. Jego wdzięczny nick udoskonala jakże wymowny avatar przedstawiający peruwiańskie zwierzę domowe. Jak to na lamę przystało prowadzi jakże lamerskiego (:P) gramsajta. Osobnik wieloplatformowy, gadżeciarz jakich mało. Ma PSX, PSP, PS2, GC, NDS i... X360? Jak można tak zdraciecko postąpić i odwrócić się od Sony? Oprócz tego ma piecyk, iPhona i mózg, który jak sam się przyznaje jest rzadko eksploatowany. Nie dziwię się - przyjmuje on na raz mocną dawkę metalu, reggae i hip-hopu. Jednocześnie oglądając Pierwszą Miłość i czytając Kaczora Donalda. W dodatku jest stary jak Hitler i interesuje się militarystyką. W wakacje nudzi się w domu robiąc 27 wpisów na gramsajcie w jednym miesiącu. Rispekt zią. Przoduje na forum i nie lubi naszej-klasy. Eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naymar osobnik chyba nie jest zbyt długo na forum, bo nie miałem zbytnio okazji na niego wpaść, a i status mówi że nie jest tu długo (chyba, że miał degrady). Podobnie jak ja interesuje się cRPG, fantastyką i metalem (choć trochę inne upodobania). Tym dziwniejsze, że nie widuję go w wątkach o cRPG czy o metalu. Widzę, że prowadzi autoreklamę swojego GS''a - przyznam, że przed chwilą pierwszy raz tam zajrzałem. Jak to świeży forumowicz często zagląda do różnych quizów i zabaw forumowych. W tym momencie nie jestem w stanie napisać nic więcej na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz

Może zacznijmy od rangi :P Ma WT, więc troszkę czasu na forum zmarnował i troszkę postów napisał. Statsy mi nie działają, ale podejrzewam, że degrada nie uświadczył. Co do wpisów, to wydają mi się przynajmniej dziwne. Chyba ze 7 wpisów z wierszami, 1 z muzyką jakiegoś nieznanego mi zespołu (chyba), 1 z czymś... niemieckim (?) i jeden z podsumowaniem ankiety. Można by było coś więcej napisać, a nie takie coś... Gra w rycerze.wp.pl, podobnie jak ja. Ma niezwykle ciekawe motto życiowe. Cóż by tu jeszcze napisać... jakiś dziwny ten paweusz ;] Tu black metal, mroczna poezja, wiary, a zdjęcia w odpowiednim temacie iście szatańskie :P Finito, pozdrawiam i życzę... no, awansu to może nie, ale może... nie wiem czego. Po prostu pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gumiś2

Choć nie lubię opisywać kolegów czas się wysilić. Zacznijmy od Avataru. Widać na nim świąteczną wersję pewnej postaci ze znanej kreskówki DragonBall, zawsze zapominam jak ta akurat postać się nazywa (nie oglądam DragonBalla więc się nie czepiajcie ale strzelam, że jest to Goku). Status ma przewodniczącego. Na forum jest prawie 300 dni czyli 2 x mniej ode mnie. Przebieg służby chyba bez degradacji, ale ma częstą ochotę do pisania postów (niebawem 7 000). Ma prawie 2,5 tyś odwiedzin czyli można śmiało powiedzieć, że jest lubianym GRAMowiczem. Ma 90 znajomych, i po co on ich jeszcze przyjmuje? O sobie pisze że nie jest kolekcjonerem znajomych, ma na imię Kamil i ma 14 lat. Młodość... Motto ma ciekawe : "Nie ma jutra bez komputra". Na pewno jest fanem gier i książek fantasy. Lubi słuchać dobrej muzyki. Można z nim pogadać na rózne ciekawe tamaty na GG. Nie chwaląc się rozmiawiam z nim często i jak wykazuje jego GG. od października. Ma fajny layout ale chce go zmienić na swój autorski. Nie wiem co jeszcze mogę napisać więc narazie kończę.

Pozdrawiam wszystkich polaków. Pan MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MasterMax tegoroczny maturzysta, czyli osoba pełnoletnia :) Sympatyk fantasy i cRPG. Lubi wędkować, a wolnych chwilach między pracą i nauką planuje zamach na naszego prezydenta Lecha K. Słucha gitarowych brzmień z okolic rocka i chyba sporo czyta literatury. Nigdy nie miałem okazji z nim rozmawiać, widocznie preferujemy różne wątki do dyskusji. Lubi bawić się w zabawy i quizy forumowe, nie pisze za dużo - więc pewnie nie ma za dużo czasu dla forum. Z opisu wnioskuję, że jest kultystą prastarego wyznania w Spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz
Gramowicz z długim stażem, dorobił się WT, słucha dzikiej muzyki nawet nie wiem jaki to gatunek, pisze smutne wiersze na których się nie znam i nie lubię :s
Lubi jajka, black metal, filmy i kobiety, a nawet rpg i piłkę nożną.
Posiada maszynkę ssająco ciupciającą, ostatnią paróweczkę od hrabiego oraz zimowe palytko.
Stały bywalec monopolowego u swojej cioci Jadzi który znajduje się na tyłach.
Na forum przeszło 1100 dni, zaliczony jeden degrad.
Udziela się w tematach o piłce nożnej metalu oraz grach i konkursach.
Na koncie ma ponad 11723 postów, spamer z niego okrutny.
Ogólnie jest Mhroczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lama123

Gramowicz na forum od dłuższego czasu, postów sporo, ale tytuł "tylko" przodownika. Nie ma to jak wywrotowa przeszłość ;) Ja tam za dużo o nim nie wiem, więc pomagam sobie Gramsajtem. Co widzę? Człowiek zdecydowanie niepoważny ;) Słowa kluczowe są wzięte z... nie wiem skąd. Data urodzenia - nie wierzę w nią - wybuch II Wojny. Nie wiem, czy to ma głębszy sens. GS ogólnie przyzwoity, lay w porządku, nawet śnieżek pada (a zawiadowca nie wie, gdzie go umieścił :D). Dziwaczne jest natomiast to, że GSa można przewijać w poziomie - ewenement na skalę serwisu. lama123 to gramowicz popularny. Wpisy na blogu raczej krótkie (wyłączając recenzje) - lama123 chyba interesuje się polityką. To dobrze, warto wiedzieć, kto kieruje tym okrętem.

Pozdrawiam, życzę Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


HELMOOT1
Nie spotkałem się z nim jeszcze na forum ale , w statystykach wyczytałem że jest na forum już 436 dni a to nie aż tam mało .Po jego GS-e widać że jest fanem samochodów .No i jest delegatem na forum a to jest już dość wysoka ranga .No a oceniając GS-a to przyznaje ciekawy .No i to chyba tyle więcej nic o nim nie wiem .
Również życzę Wesołych Świąt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mouhhg
Często widuję go w tematach typu "Masz czy nie masz?". Avatar przedstawia coś, jakieś zwierzę. Dokładnie nie widać jakie. Ma na głowie czapkę Mikołaja, czyli avatar jest nastawiony świątecznie. Ma status brygadzisty, trochę już posiedział na naszym forum. Wejdźmy na GS''a. W tle widać, (chyba) pana Arnolda w filmie "Terminator" (cz.: "Elektroniczny Mordulec"). Ma 33 znajomych, raczej niedużo. Lubi gry typu cRPG, w klimacie fantasy. Na forum króciutko bo jedynie 68 dni czyli jakieś dwa miechy. Napisał 1 150 postów, więcej ode mnie ale spamem na skalę GRAMową nie jest. Ostatni wpis jest ma tytuł "Problem", a opisuje on w nim swoje problemy w grze CoD 5. NA dole wpisu można zauważyć, że problem jest już rozwiązany. Chyba czas kończyć więc kończę.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Polaków i życzę wesołych świąt. Pan MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MasterMax

Miszczu Maksymilian znany mi jest z tego,że lubi...koty,da się przekonać w tym utwierdzeniu choćby patrząc na Avatar,bo co jakiś czas go zmienia na innego kotka ;],w grze forumowej "Gothic Tale" jego postać nazywa się "Kazzur",od razu przyszło mi na myśl słowo "pazur",była też taka odjechana platformówka-"Kapiatn Pazur",może to właśnie z jej powodu polubił te futerkowe bestie?Na forum jest już trochę czasu i miał cały czas tylko stopień "Przodownika",ale ostatnio poszczęściło mu się i dostał "Brygadzistę".Jak zwykle pora na GSa.Jego Lay'' przedstawia pewnego rycerza,jest od bardzo podobny do tego z gry "Warcraft III" choć nie jestem pewien...Jest tez kilka wpisów o nowo zakupionej grze "Drakensang" i jedna ankieta.Cóż moim zdaniem GS ciekawy i zadbany :).Dobra więcej napisac nie mogę bo ide nakarmić kota.Pozdrowienia i życze szybkeigo avansu

Spoiler

-Mateusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Revar

Osoba już mi znana. Ma status brygadzisty czyli taki jak ja. Na avatarze widać jakąś niebieską czaszkę i kawałek kręgosłupa w równie niebieskim kolorze. GramSajta nie posiada więc ciężko się będzie czegoś o nim dowiedzieć. Ma na imię Mateusz. Gram z nim w grę forumową pod tytułem: " Gothic Tale. W podpisie ma podany numer GG i napis o treści: "Gry narzedziem szatana", czyli zapewne cytat z wypowiedzi O. Rydzyka albo byłego ministra pana Romana Giertycha. Swoją służbę przeszedł bez degradacji, napisał na naszym forum 670 postów. Najwięcej z nich umieścił w Quizie Wiedźmin, a umieścił ich 168. Więcej nic nie wymyślę więc pora kończyć.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Polaków.

Spoiler

Pan MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MasterMax

User skrywający się pod tym nickeim jest brygadzistą i dumnym reprezentantem pokolenia ''88 (najlepszy rocznik, he, he). Nie spotkałam Go chyba jeszcze na forum, albo skleroza robi już swoje, dlatego znaczną część informacji zaczerpnę z Jego GS''a... Co od razu widać MasterMax lubi sobie pograć w dobrego rpg, co mu się akurat chwali. Słucha rocka i zaczytuje się w Tolkienie. A teraz trochę detali: 615 dni na forum, ulubiony temat- "Quiz - Książki, Filmy i Gry FANTASY", a w avku ma rozbrajającego kota (rzeźnia normalnie)^^. Co by tu jeszcze... Z tego co widzę, lubi kabaret Łowcy.B i pisze całkiem, całkiem recki. Tymi słowy kończę- pozdrawiam, awansu i powodzenia na forum życzę^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lillith
Ma status brygadzisty. Patrząc na rocznik ma 21 lat. Jak widać jest osobą dorosłą. Jeszcze jej nie spotkałem, albo mam sklerozę. Mało o niej wiem więc zajrzałem do statystyk. Na forum jest już długo, niedługo będzie już 2 lata. Postów i komentarzy zbyt dużo nie ma. Cóż życzę ci szczęśliwego Nowego Roku i awansu na delegata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD1234 osobnika kojarzę głównie z tematu, gdzie rozpoznaje się sportowca ze zdjęcia. Po awatarze wnioskuję, że to jakiś fan Star Wars (osobiście nie cierpię tej serii). A swoim GS głównie odnotowuje swoje awanse na gram.pl. Słucha muzyki, która w danym momencie jest w TOP10 list typu MTV. Przy komputerze sporo czasu zajmują mu gry "strzelanki" i RTS. W zasadzie, to nie widziałem go nigdy w temacie który by nie był quizem czy zabawą forumową. To chyba wszystko co mam do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz

Podobnie jak on nie widział CoD1234 w innych tematach, niż zabawy forumowe, tak też ja nie widziałem paweusza w innych (ale to może być moja wina ^^). Ranga WT na forum, czyli jest dość długo i pisze z sensem. Od kiedy pamiętam, zawsze ma taki sam opis na WT. Po wpisaniu w Google "Perun Czartoryj" wyskakują głównie adresy związane z gram.pl, czasami przekierowuje na "Perun Czartoryja", co kojarzy mi się z peronem jakiejś wschodnioeuropejskiej miejscowości :P Na avku jakiś mroczny gość, kojarzy mi się z Jokerem z Mrocznego Rycerza (chociaż wygląda inaczej). Ankieta...yyy... ciekawa, ale czemu Żubr ma tak mało głosów wliczając mój? Wpisów na blogu tylko jedenaście, są to głównie wiersze (choć czasami może podchodzić pod tekst piosenki :)), ale nie wiem czy twórczości paweusza. Przejdźmy do muzyki... Nazwy zespołów kompletnie nic mi nie mówią, ale jakiś głosik podpowiada, że to metal i być może jeszcze jakiś satanistyczny, chociaż wtedy powinien być Slipknot jeszcze. Ale wśród tych zespołów znajdą się takie "perełki" jak Muzyka Klasyczna, Opera, Muzyka Symfoniczna... Że o soundtracku z Dirty Dancing już nie wspomnę :) Napisałbym, że w jego ulubionych grach dominują cRPG, bo tak jest, ale zdarzają się też sportowe (seria FIFA), wyścigówki (NFSU 1 i 2) i kilka innych rodzajów. Filmy, które lubi paweusz są dość dobrze mi znane i muszę przyznać, że oglądało się je z przyjemnością. Reszty już nie będę opisywał, może wystarczy.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gumiś2

Spoko ziom a czemu tak uważam? Czytaj dalej... No więc pierwszy raz ujrzałem go oczywiście na forum gdy napisał jakiś post. Odpisałem i tak zaczeliśmy się wymieniać zdaniami. Po chwili znaleźliśmy się w znajomych na gram.pl . Później jakoś doszło do rozmowy na GG ale nie pamiętam i ciągle go mam ;) Ostatnio nawet pomagał mi w niemieckim,w 10 zadaniach mi pomógł więc jest osobą również pomocną.W ogóle cenie go i uważam że takich osób powino być więcej na Gram.pl . W końcu jesteśmy jedną wielką rodzina która Kocha gry i chętnie pisze na forum. No zboczyłem z tematu ale chyba dużo nie musze pisać. Gumiś2 to naprawdę osoba na poziomie jedynie co mnie irytuje to jego nick? Gumiś,może lubi Gumisie? Nie wiem, ale nie nick jest ważny czy wygląd lecz osobowość i to u niego cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować