Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Chaotizz

skądś znam ta osobę ;>, mianowicie Chaotizz jest już delegatem, ukrywa przed reszta forumowiczów swoje dawne pochodzenie :), jego avatar jedna z propozycji gramowych na walentynki, jak dla mnie to taki sobie :), dobra kojarzę go jako osobę piszącą w jedynej tajnej organizacji tego forum, oraz temacie o najlepiej udawanym sporcie Wrestlingu czyli teatrze walki z fabułą lepszą niż polskie seriale. Nie wiem czego słucha, a dokładniej to nie pamiętam, jego konto jest czyste, zero degradów oby tak dalej, jego GS, hm.. zmienił się od ostatniego razu kiedy tam byłem, teraz nie ma tam nic poza wpisami, więc zapewne szykuje coś nowego, a Wygrał kilka nagród w Efekcie Serii i została mu do sprzedania ME, :), w wolnych chwilach zajmuje się grafiką komputerową, a dokładniej robieniem w Gimpie :P, Jego GS jest mimo wszystko dość popularny, ale obecnie jest mniej znany niż kiedyś, dobra to by było na tyle , życzę szybkiego awansu no i do zobaczenia Pri......Chaotizz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kindziukxxx

Użytkownika spotkałem już kilka razy, w różnych tematach. Na jegi poprzednim avku był albo Chester Bennington, albo inny koleś i irokezem (tak mi się zdaje ^^). Użytkownik na pewno nie jest spamerem, status Przewodniczącego też o czymś mówi :) Jeden z najstarszych użytkowników gramu, jest tu już ponad 1200 dni. Co do nowego avka - na pierwszy rzut oka myślałem, że widnieje tam Pan Montana, ale to jednak jest inna osoba, której nie kojarzę (choć twarz skądś znana :)). W jego ulubionych grach znajdują się różne gatunki, choć dominują strategie i ceeRPeGi (spośród sześciu gier :P). Na pozycji są m.in. Gothic, Wiedźmin, C&C:G, AoE III, a także remake Settlers II. W muzyce pojawiają się znane zespoły, tj. Nirvana, Iron Maiden, Metallica i Guns N'' Roses. Ulubione filmy: Scarface (hurra :P), Dzień Świra, Forrest Gump i saga Star Wars (tego akurat nie lubię ^^). Czyta książki o tematyce fantastycznej takich autorów, jak Andrzej Sapkowski, J.R.R. Tolkien i hmmm... Philip K. Dick? To chyba będzie na tyle, pewnym upiększeniem GS-a z pewnością byłby ciekawe layout.

Pozdrawiam i życzę awansu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gumiś2

User ten już od jakiegoś czasu pisze na forum ( głównie tam, irca raczej omija ;-D ... i to dużo [ za dużo ? ]). Dość szybko awansował, obecnie pisuje mając koło nicka Przewodniczącego. W awku od pewnego czasu widnieje Tony Montana zamiast jakiejś bliżej niezidentyfikowanej postaci z Dragon Balla, w podpisie słynny cytat z filmu "Scarface". Sajta prowadzi ... tym zajmiemy się później. Dotychczas nie ''dorobił'' się żadnego degrada. ;-D Pisze ogromne ilości postów, szkoda tylko że takie spamer... krótkie :P. Jego TOP tematy to różnorakie quizy, zabawy i spamerskie temaciki ... cóż ... wolna wola. Z tego co pamiętam że lubi gier Gothic oraz kapelę System of a Down. Zajrzyjmy na sajta ... lay całkiem całkiem ... nawet klimatyczny. "Kamil, 14 lat, całkowicie uzależniony od komputera, gra we wszystko, co mu wpadnie w ręce." - to mówi o tym userze wiele ;-D. Poza tym na sajcie raczej nic specjalnego nie ma. Cóż, co miałem napisać to napisałem. Więcej nie będę zmyślał. Sayonara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KŁEJK

Przed powrotem nie widziałem tego użytkownika gram.pl Jednak udało mi się dobrze go poznać jak miałem zamiar wybierać forumowicza roku. KŁEJK jednoznacznie kojarzy mi się z grą o nazwie Quake i takiej samej wymowie. W avatarze widnieje bardzo dobrze znany mi aktor Hollywood, Brad Pitt. Ostatnio również widziałem forumowicza w temacie konkursowym na naj-avatar. Bardzo oryginalny nie znając zainteresowań gracza. Podpis zawiera bardzo ważna prawdę życiową. Jest Sekretarzem co może świadczyc, że duzo pisze i sensownie czyli prawdopodobnie bez degradów - nie zaglądam w statystyki, bo mnie nie obchodza liczby, aczkolwiek nie jest to wykaz danych statystycznych, a opis uzytkowników tego forum. Bardzo interesuje mnie gramsajt Kłejka. Zaglądam tam, poniewaz pamiętam, że niedawno była tam duża reklama zachęcająca do głosowania w w/w konkursie na gramowicza. Tło jest dosyc wąskie, a widnieją na nim głownie sceny z filmów Brada. Raczej sa to klasyki niż nowe produkcje. W nagłówku mamy kolejny ładny cytat. W tle strony dostrzegam również charakterystyczna postać "w płomieniach". Więcej o mnie czyli bardzo krótkie konkretne informacje - albo nie lubi duzo pisać, albo nie jest skomplikowanym charakterem. Połowę części głównej strony zajmuje FIGHT CLUB QUOTES, a w drugiej części mamy dosyc dużo ulubionych rzeczy, krótkie namiary, podkreslenie produkcji designu strony (Chaotizz jest jednym z moich dobrych znajomych jeszcze z przed powrotu) oraz małe statystyki. Dziekuję i pozdrawiam serdecznie (wszystkie błędy zawdzięczamy niezdarnej klawiaturze).

Życzę dalszych sukcesów, Stiff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stiffyone

Postanowiłem go opisać ze względu na jakąś tam znajomość i tym podobne duperele, a poza tym nudzę się siedząc chory w domu, oraz smarkając przy tym w chusteczki. Otóż jest to ''grafik'' fascynujący się militariami. Na forum nosi rangę Robotnika (swoją drogą, jest to IMO najgłupsza z głupich rang), kiedyś był nawet Brygadzistą, ale ban i te sprawy. W każdym razie ważne, że wrócił i przestrzega regulaminu/netykiety itd. itp. Dobrze, też że już się tak nie bulwersuje jak dawniej. Jak już mówiłem jest ''grafikiem'', ma na swoim GS''ie bardzo ładny layout (większość autorstwa L33T''a, ale mniejsza o to), wpisy też niczego sobie. Nie wiem natomiast co przedstawia avatar... Może to on sam? Podpis ciekawy, ale kto tam by na to patrzył. Nick za to moim zdaniem fajny. Kiedyś coś tam tłumaczył, że jego pseudonim oznacza "upartość" i "numer jeden" - na potwierdzenie, post - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=440&pid=635

I w zasadzie na tym zakończę, kiedyś postaram się bardziej rozbudować jego opis, bądź opis kogoś innego.

Trzymaj się, pozdrawiam Chaotizz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chaotizz

Skądś go znam. Ale kurde nie mogę se przypomnieć skąd. Wiem tylko, że mam go jako znajomego na last.fm ;p. Użykownik jest Delegatem co może o czymś świadczyć. W avku ma scenę miłości(?). Takie odnoszę wrażenie :P Dobra wejdę na Gs''a. Wita mnie obrazek ostrzegający o tym, że mogą tu być treści nie dla wszystkich. Kit z tym i wchodzę. Widzę, że żadnego Lay''a nie ma, a ni nic. Z gs''a wnioskuję, że gra w Guild Wars i ma konto na allegro. Chaotizz raczej nie interesuje się blogiem swoim. Z gustów muzycznych widać Polski rap i hip-hop. Ok, myślę, że to wszystko. Ale jednak nie. Nurtuje mnie skąd się wziął nick ;>? Moje domysły są takie
-Chaotyczny ktoś ;)
-Jakaś postać z gry może
-Od tak

Dobra to moje skromne zdanie o tym użytkowniku. Pozdrawiam :)
mateuszencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mateuszencja wnioskuję, że ma na imię Mateusz (podobnie jak u mnie, to dość oczywiste). Kojarzy mi się przede wszystkim z awatarem, na którym miał James''a Hetfield''a. Pewnie jest zatem fanem Metallici czy innych kapel metalowych. Fan militariów, co przekłada się na upodobanie strzelanek w tematyce wojennej jak i kina akcji. Na swoim GS tworzy recenzje gier. Kojarzę go głównie z wątków o grach, m.in. serii o GTA czy o gitarach. To chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz

Kurczę, ten użytkownik jest hm.... własno tytułowcem, ale mimo wszystko go nie kojarzę, nic, po opisie możemy wywnioskować, że jest fanem, black metalu, prawda jest taka że zawsze myli mi sie z deatch metalem i nie wiem które z nich to puste riffy :), albo możne to jest człowiek którego kojarzę z tematu o gitarze? Dobra awatar, przestawia jego samego w wersji z Shout Parku nawet fajny :). Po wejściu na GS-a jest ostrzeżenia, jako ze nie jestem już taki młody pomijam :) na GS ie przeważa mroczny klimat, mimo wszytko jest nad wyraz czytelne, nie licząc wpisu z utworami black metalowymi jest pełno tekstów/wierszy, prawdopodobnie jego, a jeżeli jego to trzeba przyznać że ma chłop talent. Jest jeszcze ankieta w sprawie nałogów, no głównym według ankietowanych jest PC, a i jest więcej ćpunów niż ludzi uzależnionych od TV :D. Kurcze ma ponad 100 znajomych, ale to przy popularności ludzi z najwyższym statusem jest jakby odpowiednio, nic w takim razie, życzę dużo zdrowia, i dlaszych sukcesów w czym tam sobie życzysz, pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kindziukxxx

Co by tu o Panu Przewodniczącym napisać?

Na forum wypowiada się od 1270 dni- całkiem sporo. W ciągu tego czasu nabił 2 696 postów przede wszystkim w tematach:"Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń" , "GITARA!" i co się chwali..."Iron Maiden" :-) Up the Irons!
Na Jego GS''ie... Niezłe wpisy :) Kindziukxxx toczy walkę z... A nie powiem, sami zobaczcie^^ Swoją drogą mnie też te dzieciaki trochę wkurzają. Wpis o NK- mistrzostwo, może momentami "ciut" za ostry, ale w wielu kwestiach podzielam zdanie. O sobie pisze krótko, znaczy się , że jest skromny pewnie^^
Co do oprawy GS''a- troszkę słabo, przydałoby się jakieś fajne tło- ale ogólnie jest ok.
Przejdę może do Jego ulubionych gier:Comand & Conquer, Wiedźmin i Gothic- te tytuły od razy przykuły moją uwagę.
A żeby nie przedłużać: kindziukxxx słucha świetnej muzy, jakby się kto pytał mogę wymienić m.in.:
Guns N'' Roses, Judas Priest, Kat, Metalica, TSA i wyżej już wymieniony (ale jeszcze raz nie zaszkodzi) Iron Maiden.
Tymi słowami zakończę- życzę awansu i sukcesu w "prywatnej krucjacie" :-))

Pozdrawiam^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lillith

Doskonale dogada się z szatanem :D, a to przez to że doskonale zna język urzędowy w piekle, czyli niemiecki :D Nie tylko zna, ale również studiuje filologię germańską :) Poza tym lubi muzykę z okolic hard rocka i metalu, czyli takie klasyczne zespoły jak Black Sabbath, Iron Maiden, Rammstein, In Flames, SoD, Vader, oraz sporo innych. Z gier na PC to lubi Mafię i Max Payne. Z konsol - Crash Bandicoot - zresztą ja sam zagrywałem się u mojego kuzyna na "szaraczku" czyli PS (One)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luk Zombi
Przypadło mi ocenienie tego zacnego Sekretarza, zacznijmy od nicka, no według interpretacji fana Gwiezdnych wojen Luk to od Lucka, a Zombi o martwego, czyli życzył mu śmierci :), a prawda jest taka że nazywa się lukasz Zom...???, jego awatar przedstawia,. ... co to właściwie ma być nie mam pojęcia, niemniej można zajrzeć na GS tam się więcej dowiem i tak dość ładny lay z anime Spice and Wolf ( sam nie oglądam, ale opisał w jednym z własnych wpisów). ma 29 znajomych i co sam podkreśla nie jest kolekcjonerem. czasami ma "odpały" jeżeli to prawda to naprawiał swój dysk twardy młotkiem i przecinakiem, no i miał po naprawie. I najważniejsze , ma dość nietypowe hobby, o którym większość z nas nie ma pojęcia że przetrwało do dziś, a mianowicie kowalstwo, na GS-ie chwali się swoimi wyrobami, i trzeba mu przyznać że jak dalej poćwiczy może zostanie mistrzem kowalstwa i otworzy własną kuźnie, czego mu życzę. No i jeszcze zdania matury na przyzwoitym poziomie jeżeli to już w tym roku. No i awansu życzyłbym, ale od Przewodniczącego, czy sekretarza, status się już całkowicie nie liczy, ale awansu także, pozdrawiam, kindizukxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kindziukxxx
Pan przewodniczący. Nie spotkałem się z nim w żadnym temacie jednakże świadczy to nie o tym że ma zły gust tylko o tym że spędzamy czas w innych temat.Spoglądając na jego gramsjata widnieje nieco wulgarna jednakże dość prawdziwa "sytuacja" jeśli chodzi o NK, wyrażam tam swoją opinie i uczucia i swoją drogą popieram go choć fotka jest gorsza no ale każdy ma swoje zdanie. Jego nick jest dość hmm...interesujący, jedyne co przychodzi mi do głowy to "Kondziu" od imienia Kondrad a reszte dodał żeby piękniej wyglądało :P No i to tyle co mogę powiedzieć o tym użytkowniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Infes

Widziałem już parę razy ,ale nie znam więc ciężko będzie mi opisać. Może na początku nick: Infes. Kompletnie nic mi nie mówi :) Na awatarze widnieje jakaś scena z Anime - które ,jak widać po GSie , bardzo lubi :P Infes gra w grę ,która uzależnia czyli CS 1.6. Widać ,że lubi też popykać w nowego EnBiEja :) Na forum jest dosyć długo ,bo aż 561 dni :) Jego nick na xfire to infernal515. Wydaje mi się ,że jest zuY i lubi krew :P Nie wiedzieć dlaczego.
W jego ankiecie odpowiedziałem "Gameplay". Forumowicz ten posiada gramsajt ,który odwiedza jeden z najstarszych użytkowników forum(?) KrzysztofMarek. Jego strona mi się podoba :P Ogólnie użytkownik jest w porządku (oby na pewno?) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabujca_Smokuf

Nie znam dobrze tego pana, kilka razy na forum go widziałem :) Wnioskując po nicku domyślam się, że jest zawodowym zabójcą wielkich gadów. Cóż, taki zawód :) Ale nick klimatyczny. Po gramsajcie chodzi do gimnazjum, gra albo grał w guild wars i czyta książki fantastyczne. Ma xboxa 360, brata i MP4. Ulubionym serialem jest Dr. House (to tak samo jak ja :) Ma nienaganny przebieg służby na gram.pl tylko czemu awansował od razu z obywatela na przewodnika? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elinster


Tego waszmościa widzę po raz pierwszy :P Narazie mogę stwierdzić że jest to osoba sympatyczna lubiąca Neverwinter Nights :D więc mamy coś wspólnego gdyż ja osobiście przeszedłem obie części... Ogólnie wydaje mi się że lubi klimaty RPG... wnioskuje po Gramsajcie :D hm... co jeszcze? Może to że człowiek ten na pewno lubi powieści fantastyczne :D ogólnie wydaje się miły i sympatyczny... dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Massa

Ex Massachusets, Massa jest gramowiczem z bardzo małym (niecały miesiąc) stażem na gramie. Dość często go widuję w różnych tematach i wnioskuję, że postępuje rozważnie i czytał regulamin (i stosuje się do niego rzecz jasna). I bardzo dobrze, dzięki temu nam wszystkim żyje się lepiej. Przodownik, czyli klasyczna ranga jak na tyle czasu na forum. Postów całkiem sporo. Ale rzeczą ciekawszą od statystyk są zainteresowania usera. Pierwsze i chyba najważniejsze: Anime Dragon Ball. Sam nie oglądam, już mnie japońskie bajki tak nie rajcują jak kiedyś. Ulubione gry: 2 pierwsze części Gothic (czy tylko ja nie zachwycam się tą grą?). Gramsajt na razie z gatunku mało rozbudowanych, więc popatrzmy, co w wypowiedziach piszczy. Eh... małe zdegustowanie. Na 44 "użyte" tematy tylko 5 nie jest z gatunku "quizy i zabawy". Dobrze, że chociaż przodują quizy i konkursy wiedzy, a nie spam-gierki typu "tak czy nie". Wśród ostatnio uczęszczanych quizów - moje ulubione, czyli o samochodach. I za to duży plus dla gramowicza - lubi motoryzację, jak ja ;)

Pozdrawiam, życzę miłego pobytu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hellmut

Poprzedni nick tego Pana to zdaje się HELMOOT1. Na forum jest już ponad 550 dni, czyli dość długi czas. Jest pasjonatem aut, często widziałem go w quizach związanych z tematyką motoryzacyjną. W FunTeście miałem 31 punktów na 64, jak dla mnie to niezły wynik (choć część danych zgapiłem z GS-a ^^). Ma swojego własnego pająka (ptasznika?) zwanego Helenką ;] Najbardziej zaciekawił mnie wpis o Trójramiennych Gwiazdach. Ma także swoje własne TOP5 aut, choć ostatnie wybrali gramowicze. Kończę to i idę czytać dokładniej wpis o Trójramiennych Gwiazdach.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gumisiek2

Niegdyś Gumiś2. Szanowany Sekretarz :P Znany i lubiany... chociaż prze zemnie. Dość często spotykam go w tych samych tematach, przeważnie ma to samo zdanie co ja choć... lubi czasem się posprzeczać. Cenie go za to znosi mój spam na GG gdy chce by odwiedził mojego GS oraz za szczerze i częste wypowiadanie się na forum. Nie raz udowodnił że potrafi powiedzieć coś sensownego a nawet mądrego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Infes

Muszę szczerze przyznać, że nie mam pojęcia kim jest ten Przewodniczący, ale mimo wszystko spróbuje opisać, tego gramowicza, z tego co można dostrzec na GS -ie to ze ma 17 lat , dość stary jak na standardy i normę gramu :), na forum jest już 567 dni, czyli trochę tam już pożył, i wie co i jak, no ale o tym świadczy jego ranga, na swoim blogu ma 346 wpisów co dla mnie jest liczbą wręcz przerażającą, co on nie ma co robić w przerwach an granie w CS-a, a właśnie jest to gracz w tą grę w której połowę czasu jest się terrorystami a jako jeden z nich według wskazań xfire 782 godziny, imponujące :) Na chwilę obecną jest to użytkownik w top 1 miesiąca w statystykach. Od stycznia zaczął aktywniej wypowiadać się na forum. dużo pisuje w Quizach, ale też, w tematach poświęconych Mandze i Anime, no cóż nie dziwie się człowiek całkowicie różniący się ode mnie, no nic życzę mu spokojnej kariery forumowicza, awansu nie ma co życzyć bo po co komu ranga :), pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kindziukxxx - choć przebywa na forum od dłuższego czasu, to specjalnie nie kojarzę go z konkretnych tematów - ale na pewno jego nick jest mi znajomy [znaczenia nicku nie rozumiem]. Licealista, grywa w gry strategiczne, interesuje się grą na gitarze co przekłada się na jego upodobania muzyczne, tj. oldschool metal i rock. Na swoim GS krytykuje fałszywą modę na metal - gdzie młodzież próbuje się "robić" na metala, a nie bardzo się orientują w tych klimatach. Mogę zapewnić, że prawdziwych metali nie brakuje i na pewno nie decyduje o tym ich obiór. W awatarze jak dobrze widzę widnieje Dickinson, więc nie trudno podejrzewać który zespół jest jednym z jego ulubionych. Sporo się udzielał w Loży Szyderców, teraz ma problem bo wątek zamknięto. To by było chyba wszystko, co mam do napisania o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować