Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Transylvanian_Hunger (czyli paweusz)
Kolegę gramowicza kojarzę z forum i widuję go dość często. Ma swój własny tytuł jakim jest Perun Czartoryj, co zwykle oznacza weterana forumowego. Zajrzyjmy na jego gramsajt, aby dowiedzieć się o nim nieco więcej. Widać, że jest metalowcem (czyt. słucha muzyki rodzaju: złoto [metal ciężki]). Pisze wiersze, lubi kino akcji i eRPeGi. Ma sporo znajomych, jest na gram.pl już dość długo (prawie 1300 dni). Ostatnio gra w GoalUnited (ja też) i pisze dużo nowych wierszy. Hmmm... może już skończę, żeby go nie obrazić.

Pozdrawiam i życzę szybkiego awansu (żart).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MasterMax
Jego nicki nic mi nie mówi . Jego avatar kojarzy mi się z kodem da vinci , i oczywiści z Leonardem .No cóż ranga Brygadzisty nie jest najwyższa , ale mówi mi że już trochę czasu spędził na forum( po prostu nie jest nowy ) .OK tyle z opisu zewnętrznego zobaczmy jego gramsajt 0_o Widzę że jest dorosły , bo ma ostrzeżenie dla niepełnoletnich gramowiczów na gramsajcie , ja jeszcze należę do tego grona , ale zaryzykuję . O na Gram nie długo stuknie 800 dni , po liczbie postów wnioskuję że niedługo nadejdzie awans ( oczywiście , jak nie było wcześniej żadnego degradzika :P ) Pierwsze co mi się rzuca w oczy to obrazy/dzieła/szkice pewnego pana "Mieczysława " dość abstrakcyjnie zostały przedstawione te "potwory" .W sprzętach posiadanych wymienił między innymi : psa , papugę, chomika Xd .Lubi dobrą książkę najlepiej fantasy , dobry film ( jak każdy). Zagrywa się w PeS 2008 na x360. W niektóre gry na PC w które gra nie są za bardzo świeże ( może po prostu nie chciało mu się odświeżyć aktualne gry w które gra na Gsajcie , albo po prostu lubi w nie grać) Z tego co widzę nie jest kolekcjonerem znajomych ( nie mówię że to źle) .Przejdę teraz do ostatniego wpisu na blog , co ja widzę ... Aktualnie pan Maksymilian mieszka w Gdańsku ,Pracuje w jakiejś ogromnej korporacji:P której jest dyrektorem po znajomości Xf , ale zawsze .Jego rodzinne miasto to Międzyzdrojów .Nie dawno wyfrunoł na delegację do UsA do firmy w której aktualnie pracuje . Jest to odpowiedzialny człowiek ponieważ jak sam mówi ma ZOO w domu , i to w dosłownym znaczeniu 15 kotów , 2 psy , papuga chomik . Ok nie będę się rozpisywać Jeśli chcecie wiedzieć więcej o MasterMax polecam wejść na jego gramsajta i przeczytanie jego ostatniego wpisu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HeyBabyGirl
Użytkownik mi zupełnie nie znany, widzę go pierwszy raz. Ma status brygadzisty co oznacza, że trochę już na forum siedzi, ale tego dowiemy się za chwilę. Na avatarze ma kogoś lub coś nieokreślonego na pomarańczowym tle (po prostu nie widzę co to jest). Wejdźmy na GS'a. W tle mamy jakiegoś arta ze... Starcrafta? Ma niewielu znajomych (7). Posiada PS3 i komputer, a według rubryki "Ostatnio gram w" lubi pograć w gry wyścigowe i strategiczno wojenne. Na forum jest już ponad 750 dni, a wchodzi dość rzadko lub miał dłuższą przerwę. Hmmmmm... nie wiem co jeszcze napisać więc na tym skonczę.

Pozdrawiam i życzę szybkiego awansu MasterMax.

PS Takie małe sprostowanie: Gdzie napisałem, że mieszkam w Gdańsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MasterMax
Ten gramowicz, którego mam okazję opisywać, obecny Bydgoszczanin, posiadający całkiem spory zwierzyniec w domu ,posiada ponad 10 kotów, ma 15 znajomych co dobrze o nim świadczy, nie jest kolekcjonerem, jest pracowity (10 godzin dziennie robi swoje), i ma zamiar w tym roku zdawać maturę, to już za kilka dni :). Z książek najbardziej lubi fantastykę, a ulubionym autorem jest JRR Tolkien, z muzyki preferuje starego dobrego Rocka, no nic życzę mu zdania matury no i w miarę szybkiego awansu, a i szczęścia w tym szpitalu psychiatrycznym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kindziukxxx
Gramowicza tego widuję dość często na forum, a głównie dla tego, że jest bardzo aktywny. Jego avatar przedstawia kogoś kogo twarzy nie poznaję i nie mogę powiedzieć kto to. Wejdźmy na GS''a.Ma niewielu znajomych (23), co mówi o nim, że nie jest kolekcjonerem. Ostatni wpis jest o zamknięciu jego ulubionego tematu: "Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń" (cios poniżej pasa). Na Gramie prawie 1300 dni i prawie 3000 postów. Według gier podanych w rubryce: "Ulubione..." sądzę, że jego ulubiony rodzaj gier to strategie i eRPeGi. Książki fantastyczne są jak najbardziej w jego guście (Tak na marginesie to trylogia o Reynevanie to tzw. Trylogia Husycka). Hmmm nie wiem co jeszcze wymyśleć więc na tym skończę.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Polaków, pan MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MasterMax

Jak ja dawno nie opisywałem tego brygadzisty. Żeby nie było że powtarzam się tym razem trochę inaczej. Użytkownik ten na pewno jest związany z sierściuchami, teraz tylko nie wiadomo co z nimi lubi robić, bo z awatara wynika że poddaje je jakimś mistycznym torturom. Jakieś nieczyste siły powodują niemożliwość wstąpienia do wrót jego GS więc można z tego wywnioskować, że z przymierzył się czarnym czarnoksiężnikiem znad Czarnobyla. Statystyki obecnie nie są w stanie nic powiedzieć o użytkowniku, więc potwierdza się teoria przymierza z nieczystymi siłami, no cóż, takich rzeczy nikt się nie spodziewał, ale jak jest z takimi siłami sprzymierzony to wiadomo jaką muzykę preferuje, ale nie do końca, bo albo jest to skrajne techno, albo wszelakie gatunki rocka i metalu, cóż, siły są mocne więc więcej nie da się wyczytać. Ja staram się odejść żywy, gdyż nigdy nic nie wiadomo.

PS, wiem że trochę na przymus pisane, ale chciałem ożywić wątek, a po drodze napotkałem kilka nieprzyjemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kindziukxxx - sekretarz, ale trudno mi powiedzieć że znam tego usera czy też często dyskutujemy w jakimś wątku. Kojarzę go przede wszystkim z Damskiej Loży, choć on zaczął tam pisać jak ja już się nie udzielałem w owym wątku. Jak mnie wzrok nie myli, w awatarze ma Bruce''a Dickinsona - czyli brzmienia metalowe prawdopodobnie nie są mu obce. Z jakichś przyczyn jego nick przywołuje mi na myśl Kinder Niespodziankę. Sympatyk gier strategicznych i książek (co niestety w dzisiejszych czasach nie jest popularne. Udziela się także chyba w wątku dla nocnych marków i w temacie o gitarach. To chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transylvanian hunger aka paweusz. Nick swój zapożyczył od słynnej piosenki Darkthrone. Kiedy ja przychodziłem na forum on już dumnie dzierżył tytuł własnotytułowca. Dość często zmienia awatary, obecnie ma w awatarze gościa leczącego się akupunkturą.
Poznałem go w temacie o metalu, i tak już zostało, gdyż raczej poza pare tematów nie wykracza. Regularnie startuje w konkursie na najlepszy avatar. Często udziela się w tematach związanych ze zgadywankami sportowymi, w jednej zdaje się jest nawet liderem. Oprócz tego zdaje się że interesują go kobiety (sądząc po udzielaniu sie w temacie "piękne kobiety") oraz lubi się eksponować w temacie "zdjęcia forumowiczów". Po wejściu na Jego GS''a można dostrzec iż interesuje się old-schoolowymi RPG''ami oraz w miare regularnie zamieszcza ciekawe ankiety. Można dostrzec także to co chyba najmocniej charakteryzuje go na forum - zamiłowanie do black metalu. Od niego chyba zaczęło się na forum gram.pl zainteresowanie DSBM. Odkrył przede mną na nowo zespół "Kreuzweg OST" i Red Army Choir.
Lubi dzielić się swoimi odkryciami muzycznimi, wiele z nich jest warte uwagi. Niestety nie lubi folku. Ma chyba w sobie nutkę artysty, gdyż komponuje wiersze. To chyba tyle co można napisać o Transylvanian Hunger, gdyż poza tym że udziela się na forum i czasem posiada maszynke ssająco-ciupciającą, Ostatnią paróweczke hrabiego i Zimowe palytko (???) niewiele o nim wiadomo. Raz nawet zwierzył się że gdzieś pracuje, ale my wiemy że to pozory, przecież książęta ciemności z reguły nie pracują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wintesun
Człowiek którego dość często spotykam na forum. Baaa,nawet wymieniłem kilka zdań z Nim dzięki czemu wiem że studiuje tam gdzie ja się aktualnie uczę,Kalisz ;) Jak dla mnie to już jest staruch bo ma 22 latka :P Uważa że laski lecą na takich starszych ale to ...nie prawda i koniec :P Niestety często odwiedzam jego GS''a w końcu znajomy i zauważyłem że wszystkie wpisy,zawsze coś jakiś metal "mjuzik" ;) Uwielbiam sobie z jego nicku robić zdrobnienie Wini no ale dobra,zboczyłem z tematu. Wintesun to naprawdę spoko gość i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Infes

Rozpocznę może od tego, że tego użytkownika często widzę (szczególnie na forum Gothic 3, bodajże 83 level w grze posiada :) Niestety nie zamieniłem jak dobrze pamiętam z nim słowa, ale kiedyś można to nadrobi :) Wnioskując po profilu na xfire, Michał bardzo lubi Counter-Strike. Ale wejdźmy teraz na jego gramsajt. Patrząc na listę znajomych, widać, że nie jest tak zwanym zbieraczem znajomych. Uczy się w Kaliszu, i bardzo lubi anime i mangę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elminster

Niegdyś ArekForn, z użytkownikiem trochę się znam, ale nie przypominam sobie, byśmy wdali się w jakąś głębszą dyskusję. Szybki skok do Google i już wiem, że wspomniane miasto pochodzi ze świata Zapomnianych Krain stworzonym na potrzeby D&D. Czas na GS-a... Dziwne, myślałem, że mam użytkownika w znajomych. Na początku wita nas reklama GS-a Szarleja, nie no, co się dzieje z tym światem :P Fan cRPG, a szczególnie NWN i BG (strzały ^^). Na gram.pl stosunkowo niedługo, GS cieszy się dużą liczbą odwiedzin. Lay skromny, ale czytelny i to się liczy ;] O, tabelka z Xfire, miałem rację - prawie 200 godzin przegrane w NWN2. Ma zdjęcia swoich postaci z obu części tej gry. Bez przyglądania się pierwsza postać przypomina jakąś z Lineage II, a druga z Guild Wars. Status Delegata, pewnie bez degrada. Pozdrawiam i wysyłam zaproszenie na Xfire :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gumisiek2


Dobra miałem napisane całkiem sporo ale kliknęło sie zamknięcie posta i trzeba od nowa :), a więc jest sekretarzem, bez degraga. Fan Tonego Montany, napisał prawie 10 000 postów :P. Wielki spamer quizów :P. Od niedawana przestał pisać na GS, ze względu na brak czasu. Tematy które dominuje to niestety quizy :) ostatnio pogrywa sobie w CoD :) chyba nigdy z nim nie dyskutowałem, a jeśli tak to nie pamiętam. jego LAy jest jak dla mnie nieczytelny, no ale w rozdzielczości takiej jaką mam w pracy wszystkie laye są nieczytelne, ale widać że przedstawia motyw z Władcy Pierścieni a tło stanowi mapa śródziemna :) Nic życzę szybkiego awansu, i mam nadzieję ze przestanie tak udzielać się w quizach. Pozdrawiam, kindziukxxx

PS, przepraszam za raki pociachany słaby opis, ale przed chwilą miałem znacznie więcej a straciłem więc streściłem cześć z tego co pisałem a resztę pominąłem ,nic chodzi o to aby temat nie stał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kindziukxxx

Hmm. Sekretarz :P. Często wypowiada się w tzw. Loży. Sam nie wiem o czym tam piszą i dlaczego, ale to nie moja sprawa ;] Na avku ma wokalistę Ironów. Ewentualnie ja jestem ślepy. Czasem go widzę też oczywiście w temacie "Gitara". Wywnioskowałem, że ma Stratocastera :)
Urodzony w 1991 Kindziukxxx ma teraz 18 lat(rocznikowo :). Sądzę, że lubi Iron Maiden. W sumie kto ich nie lubi ;) Jeśli pisząc dalej o muzyce to napiszę, że zagłębia się raczej w Rocku :) Widzę tu Metkę, ale to raczej wyjątek. Po prostu nie jakiś mocny metal gdzie jest samo darcie ryja :P Patrząc na gry zauważyłem, że Kindziukxxx lubi strategie najbardziej. Ale takim Wolfensteinem ET nie pogardzi :)

Dobra. Trochę tekstu jest. To tyle. Życzę Ci awansu w niedługim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mateuszencjowaty


Niezbyt kojarzę tego delegata, ale opisać spróbuje. ;p Chyba ma na imię Mateusz, na to wskazuje nick. Avatar niewyraźny, przypatrywać mi się też nie chcę. ;] Prosi o layout z Megadeth (co to? ;d), na gramsajcie ma też zegarek (po co?), i na tym zakończę opisywanie tych oczywistych rzeczy. Dodam jeszcze, że mieszka w Gdyni, i jest o rok młodszy ode mnie. ;P Grywa w Guitar HEro, Splinet Cella itp., z muzyki słucha Nirvany,Aerosmitha, Slipknota... Ogólnie - klasyka. W podpisie cytat (?) z utworu Guns N''roses "Paradise City". User ten jakoś specjalnie się nie wyróżnia, pisuje tu i tam, specjalnie się nie naprzykrza. Złego zdania o nim nie powiem. ;]

Pozdrawiam, życzę awansu, naturalnie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE_JANEK
No cóż...
Sam nick wskazuje, że chybaś księciem (o_O ! ) Pewnie mieszkasz w pałacu... :D
Wywrotowiec-własny tytułowiec, można by powiedzieć, że się rymuje, bo właśnie taka jest pełna nazwa tej rangi, nie ? Awatar jakoś specjalnie mi nie mówi o jego osobowości/ wyglądzie.Fajny lay na GS''ie, z czego można wywnioskować, że osóbka ta, grywa w GuildWars.Ekhm no widać, że słucha eminema pewnie ogólnie rapu, generalnie nie słucham takiego czegoś, bardziej to metalu i rock''u słucham,, ale ważne, że ma swój styl.
Widać, że jest chyba powszechnie lubianym gramowiczem, bo ilość odwiedzin jego GS''a o tym świadczy, ale też pierwszy raz widziałem wpis który ma aż 137 komentów o_O !.
Wcześniej o nim nie słyszałem człowiek jak człowiek, więcej nie wiem co mogę napisać...
No tego pozdr. generalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No więc tak: sądząc po nicku i avku mogę stwierdzić, że jest to zagorzały fan gothica, a po jego wypowiedziach na forum mogę wskazać brak trzeźwego myślenia lub celowe "udawanie głupka". Lubi zamotać w swoich wypowiedziach, a więc zakładam, że szczyci się swoją inteligencją bo nikt w nie wie o co chodzi w jego poście. Wysoka ranga każe mi jednak cofnąć wszystko to co napisałem wyżej, bo ufam, że rangi dają w miarę inteligentne osoby. Przejdźmy do gramsajta .. tutaj sprawa się komplikuje: Duża ilość aktualnie grywanych gier wskazuje, że chłopak nie może się zdecydować, bądź jest tzw. bez obrazy noobem, albo poinstalował gier i nie ma czasu grać. Ma bogate zainteresowania, co pokazuję ilość ulubionych rzeczy. Lubi Jacksona albo udaje, ze lubi jak to ma wielu w zwyczaju. Jako tło jego stronki mamy przesympatycznego orka, a w aktualnym stanie użytkownika pokazane jest w jakim chłopak jest nastroju. Posiadany sprzęt sugeruje, że jest bogaty lub rozpieszczony- nie wnikam. Ma niewielu znajomych, aczkolwiek więcej niż ja. Miał albo dłuższą przerwę, albo zaczął od niedawna przygodę z forum i GS, ponieważ wejść ma mniej niż ilość dni od założenia konta na gram.pl. Jest dość wylewny co pokaz uję ilość i jakość wpisów na blogu. Liczba odwiedzin gramsajta sprawia, że mogę uznać, że jest popularny. No to ja tyle .. mam nadzieję, że Cię bezi nie uraziłem
Z pozdrowieniami i poważaniem :) krzychu1995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krzychu1995

Ten Obywatel którego mam przyjemność opisywać jest z nami na gramie już spory kawałek czasu. Niestety za dużo na początku nie pisał i to skutkuje taką rangą, albo może był degrad? Po nicku można wywnioskować, że Krzychu ma 14 lat, więc nie odbiega od wieku przeciętnego forumowicza. Cóż jego posty są pisane na poziomie , przynajmniej w tym wątku :). Po awatarze widać że jest Fanem AC/DC. Z gier preferuje takie jak GTA, Gothic, CoD, czyli nie odbiega od standardu, ale gry są dobre. Jego ostatni wpis traktuje o jego kolekcji i muszę przyznać że w jego wieku takiej nie miałem :) Z książek lubi fantastykę a w szczególności twórczość Tolkiena. Dobra pora na muzykę i tutaj bez większych niespodzianek AC/DC, Judas Piest (Metal Gods), Motorhead, Sex Pistols, The Clash, nie znam tylko ostatniego ale widać że jest fanem heavy metalu i hard rocka, co dziwne nie widzę na spisie IM, a jest JP zespół który jest jednym z najlepszych na świecie w tym co robi, (chyba 4 na liście MTV). ok ty tyle, co na przyszłość, może awansu ?, tak szybkiego awansu w sumie to już powinno być niedługo no i abyś nie podpadł moderatorom :), pozdrawiam, kindziukxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kindziukxxx

Nie wydaje mi się żebym go znał. Tzn, znać go nie znam na pewno, ale też nie kojarzę z forum. W sumie pierwszy raz widzę, może zmienił nick, kto wie. Sprawdzę. Nie, nie zmienił. Na forum jest dłużej ode mnie, hm, widocznie nie rzucił się w oczy. W innym wypadku bym go poznał ;-)

Trudno mi jest ocenić jego nick, wygląda dziwnie, mam przeczucie że zawiera jakieś mroczne przesłanie. Boję się. Lepiej nie będę się nad tym dłużej zastanawiał.
Na awatarza jakiś ludzki ryj. Nie poznaję czyj, ale cóż, nie muszę chyba znać wszystkich mord na świecie. Mam nadzieję, że nie Piotra (bo tak się nazywa kindziukxxx) :D

Zerkając na jego profil na lans.fm widzę, że koleś słucha głównie Iron Maiden. Jeśli dodamy do tego tag "Iron Maiden" na sramsajcie i autograf wokalisty tego zespołu (chyba) to wychodzi na to, że jest ich fanem. Za to masz u mnie plusa, ostatnio sam się w nim zasłuchałem :)
W tagach wpisał również "gitara", czy to oznacza, że posiada ów instrument? Raczej nie, ale domyślam się, że tak jednak jest. Drugi plus, też mam gitarę ;P
W sumie gust muzyczny mamy zbliżony, choć wydaje mi się, że mój obejmuje większą ilość artystów. Ale kto wie.

Na tym kończę, dodam, że niedługo będzie miał własny tytuł...
za jakieś 1000 postów ;-D

Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soresu

Ja ten awatar gdzieś widziałem! ;) Ale nie wiem gdzie, nie wiem, jak ów user nazywał się przed kwietniową rewolucją. Motyw strasznego klauna jak widać ciągle w mocy. Opis nie będzie niestety zbyt długi, bo jedyne źródło mojej wiedzy o owym użytkowniku (nie spotykam go na forum) - Gramsajt - jest bardzo oszczędny. Jest to charakterystyczne dla starszych gramowiczów, podobnie jak utajnienie wieku ;) Zachęca do korzystania z GG. Niestety, wbrew temu, co mówi, mnie boli i to mocno :|

Tagi? Zdecydowanie nie są mi po drodze. Te ciekawsze to książki i muzyka (własna gitara + słuchacz Iron Maiden, jak wywnioskowałem po ww. opisie.). Znajomych nie zbiera, ale ma ich kilku w zanadrzu. Bardzo spodobał mi się krótki, lecz treściwy wpis o tym, co zrobić z ciałem po smierci ;) No cóż, ja tam preferuję rozdanie organów, ale co kto woli, sępy muszą przecież coś jeść ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hellmut.

Szczerze mówiąc user niezbyt dobrze mi znany, pewnie dlatego że zazwyczaj pisujemy w różnych topicach. A w dodatku udziela się on dość mało ale jeśli już to skrobie na forum posty dosyć obszerne i na temat. Gramsajt ... hm ... lay dość przyzwoity a co najważniejsze czytelny. Sam Hellmut ma 18 lat i uczęszcza do lo, od razu widać, że to pasjonat motoryzacji i co ciekawsze - pająków. Poza tym fan sportu, symulatorów oraz kolei. Same wpisy na blogu ma dość długie, obszerne i dość konkretne. Ciężko mi jest coś więcej napisać o tym userze bo primo - nie znam go dobrze a secundo nie za bardzo mi się chce. ;-P Tak więc w tym miejscu pozwolę sobie zakończyć. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować