Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Tyler_D

No cóż... Użytkownik jest sekretarzem i często widuję go w wątkach różnych :) No i napewno jest płci męskiej. Dobra, dobra czas na GS''a. Wchodzę i widzę...pustkę ? A nie. To po prostu całkowicie czarny lay :) I dobrze. Wszystko da się przeczytać. Ma 63 znajomych. Ale na 99% nie jest kolekcjonerem znajomych. Po prostu dużo ludzi go zna na gramie :) Jeśli chodzi o muzykę lubi muzykę rockową, trochę metalową i trochę popową może. Widać też, że lubi książki. Też dobrze ;] Z gier Tyler woli raczej gry akcji, FPS i tym podobne.

Na końcu napiszę, że ma rocznikowo 22 lata :) (Czepiając się ma jeszcze 21)
Życzę szybkiego awansu na Własno-Tytułowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mateuszencjowaty

niegdyś Mateuszuncja, delegat, stały bywalec gram.pl. Znam go dośc dobrze z tematu gitara w którym regularnie się wypowiada, no i oczywiście ma gitarę an której gra :).Z muzyki preferuje klasyczny rock/metal jak Iron Maiden, Aerosmith, Megadeth , czy Metallica, bądź Nirvana, a to co mi się nie podoba to Slipknot który jak dla mnie to dziecinada, ale każdy lubi co innego. ma 13 lat? ( z tego co pamiętałem ostatnio było chyba więcej) i pochodzi z Gdyni :), no to w takim razie za kilka lat będziemy mogli razem skoczyć na piwko czy coś :P na gramie jest dość długo bo równo 900 dni, znając życie niedługo awansuje na przewodniczącego. Życzę mu aby jego gitara go nigdy nie zawiodła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 17:54, kindziukxxx napisał:

niegdyś Mateuszuncja, delegat


Stare dzieje.

Dnia 12.09.2009 o 17:54, kindziukxxx napisał:

znając życie niedługo awansuje na przewodniczącego.


Jak dla mnie jest nim już jakiś czas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2009 o 19:46, Gumisiek2 napisał:

Stare dzieje.

widzisz, tak to jest opisywać prawie na pamięć :)

Dnia 12.09.2009 o 19:46, Gumisiek2 napisał:


> znając życie niedługo awansuje na przewodniczącego.

Dnia 12.09.2009 o 19:46, Gumisiek2 napisał:

Jak dla mnie jest nim już jakiś czas ;-)


no zdarza się, to w takim razie aby utrzymał się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kindziukxxx

Nudził, żeby go ktoś zechciał opisać... To przyszłam =)

Zasadniczo to... go nie znam na tyle, żeby powiedzieć o nim coś charakterystycznego =P To w sumie dobrze, biorąc pod uwagę, że widujemy się głównie na IRCu, a zazwyczaj jeśli mogę coś powiedzieć o kimś z IRCa, nie jest to nic pochlebnego.
Nie należy do stałych, hardkorowych bywalców, raczej powinno się widzieć go jako stałego gościa naszej małej społeczności. Nieszkodliwy, nie-świeży (w języku IRCa - komplement jak diabli =D), w odróżnieniu od większości mówi, kiedy ma coś do powiedzenia.
Na forum kojarzę go tylko z Loży, którą czytam regularnie, ale pisać jakoś nigdy mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

booba

Gramowiczka z wątpliwym statusem formowym, Obywatel-ka degradowana, nawet banowana :) Mimo wszystko spokojna osoba. Studentka prawie 21 lat :D. Należy do nielubianej przez nowych elity IRC-a, ale mimo wszystko można z nią sobie dobrze pogadać. Na GS napisała poradni dla nowych na IRC-u który ma jedną nieścisłość , nie każdy nowy jest tak traktowany. A tak to co więcej mogę napisać? ma Ipoda, sama o sobie pisze że nie lubi ludzi więc rozmawiajcie z nią na własną odpowiedzialność. i jeszcze kilka osób o niej :
[18:12] \doktorevil\ booba: Ty jesteś w porzo."
"[23:43] \Wipu\ booba: Jesteś spoko :)"
"[23:51] \Sam_Fisher\ booba: jestes fajna"
"[00:08] \Kamiloos\ ale i tak Cie lubie"

:), powodzenia,a awansu nie ma co życzyć bo to i tak IRC-owiczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kindziukxxx zamówił sobie opis, zatem witam na małą chwilę w tym spamer... szacownym miejscu.

kindziukxxx

Mając dokładnie 6 lat, 6 miesięcy i 6 dni podczas chwili relaksu w piaskownicy zawarł umowę z tajemniczym rudym kolegą: w zamian za duszę (to jakaś nowa zabawka?) posiądzie wiedzę i umiejętności przekraczające pojmowanie śmiertelników. I rzeczywiście, po latach okazało się, iż kindziukxxx potrafi rozpoznawać utwory Iron Maiden po drganiach kurzu na głośniku. Co prawda innych paranormalnych umiejętności na razie nie stwierdzono, ale rzeczywiście nieznajomy dotrzymał słowa.

Na swoim gramowym blogu z wprawą kontrolera biletów i gracją miny przeciwpiechotnej linkuje do youtube’owych utworów metalowych na wypadek, gdyby serwis ten zapomniał, co gdzie trzyma. Dla niepoznaki zamieszcza też trochę innych materiałów. Ankiety Jego autorstwa dotyczą głębokich kwestii filozoficznych np. „czy mam jakieś psychiczne problemy ? :P”. Bezproblemowo awansuje w hierarchii Gram.pla aby ostatecznie zostać ojcem-dyktatorem i zakazać tematów o mniej słusznych rodzajach muzyki.

Arcykapłan quasi-religijnej tajnej komórki Iluminatów do spraw zwalczania debilizmu w Internecie. Dyplomowany wbijacz w glebę trolli, spacerów, idiotów, emo i pseudometali. Hobbystycznie neutralizuje ponadprzeciętne zagęszczenia kretynizmu na serwisach typu Nasza Klasa czy Devianart za pomocą wrodzonej inteligencji i wzmacnianego kija baseballowego. W wolnych chwilach myśli o grach/studiach/muzyce/poziomie bezrobocia w Polsce/PKB Bangladeszu i trenuje starożytne sztuki walki na losowych ludziach spotykanych na przerwach. Oddany sprawom, które uważa za słuszne, gotów do wysiłku i poświęcenia.

Miłośnik zwierząt i alchemik-amator: potajemnie hoduje nową rasę nadistot mających zastąpić człowieka. Póki co otrzymał koty potrafiące grać w Ogame, którym nadał imiona znanych Mu mistrzów renesansu: Luke, Padme, Miecia. Część tajemnych mikstur testuje na sobie, przez co od czasu do czasu zaobserwować można u niego lekkie (lub mniej lekkie…) odchyły od szeroko pojętej normalności. Próbki biologiczne do eksperymentów w postaci mniej czy bardziej kompletnych przedstawicieli homo sapiens zbiera w kraju i zagranicą np. Słowacji.

Gorliwy lożowicz, będzie stał na straży tematów lożopochodnych na gram.plu aż do ostatka sił (lub odcięcia mu dostępu do Internetu). Leworęczny. Pod łóżkiem, poza akcesoriami zwykle trzymanymi pod tym meblem przez ludzi w jego wieku, przechowuje zieloną świetlówkę służącą do podrywania koleżanek metodą „na rycerza Jedi”: „Do you want to feel the Force, baby?”. Opanował atlantydzką sztukę wypluwania z siebie w razie konieczności w słowie i piśmie nietuzinkowych ilości wulgaryzmów. Intrygujące "xxx" w jego nicku pochodzi naturalnie od rozpoznawalnego w całej Sieci skrótu na filmy o tematyce filozofii wczesnego idealizmu niemieckiego.

W chwili obecnej oficjalnie ma ok. 18 ziemskich lat (dostępne dane: data urodzenia 30 kwietnia 1991), ale niektórzy podejrzewają, iż jest którąś tam z kolei inkarnacją Praojca Adama (który jak wiadomo za zbyt głośne puszczanie metalu został wyrzucony z Raju), czyli nie sposób ustalić dokładnego, „właściwego” wieku. Krzewi kult demona Kojota i nie przepada za Anime i Mangą. Koneser dobrych dzieł kultury, w tym leciwych gier z duszą i ciekawych książek m.in. Dicka, Sapkowskiego, Tolkiena, Lovecrafta i Strugackich. Wicemistrz Polski w zrywaniu połączenia podczas gry w Wolfenstein Enemy Territory.

Odkrywca efektywnej formy komunikacji z innymi sferami: otwierania portalu za pomocą rodzaju transu wywoływanego odpowiednio dobranymi dźwiękami gitary. Podczas jednego z takich rytuałów pomylił ton i nieoczekiwanie przeniósł się do łazienki Glenna Tiptona. Jegomość spanikował i zaoferował pieniądze i inne dobra w zamian za ocalenie duszy, ale kindziukxxx wziął tylko autograf na instrument wrócił do siebie. Odtąd nie rozstaje się z tym świętym artefaktem, widać go nawet na zdjęciu w dowodzie osobistym (przez co strażnicy graniczni muszą pytać, który widoczny obiekt to właściciel dokumentu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matteos

niestety brak umiejętności takich jak i poprzednika nie pozwoli mi na taki fantastyczny opis, więc będzie krótko, aby temat rozruszać. Matteos jest z nami od bardzo dawna, w pewnych kręgach znany jako mistrz pióra i kielicha, prowadzi bardzo ciekawego bloga poza gramem ( linka nie podam , każdy zainteresowany znajdzie).
Jeżeli chodzi o sens wypowiedzi (i długość) nie ma drugiej takiej osoby na tym forum która potrafiłaby tak przelewać swoje myśl/wypowiedzi/zdania na forum ma zaskakującą średnią ponad 700 znaków an post bez żadnego raporty DXdiag, no niestety tu kończy się moja pomysłowość, tak więc awansu nie życzę, ale abyś był taki jaki jesteś bo jesteś w tym najlepszy :)

Pozdrawiam, kindziukxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 22:17, kindziukxxx napisał:

Matteos

niestety brak umiejętności takich jak i poprzednika nie pozwoli mi na taki fantastyczny
opis, więc będzie krótko, aby temat rozruszać. Matteos jest z nami od bardzo dawna, w
pewnych kręgach znany jako mistrz pióra i kielicha, prowadzi bardzo ciekawego bloga poza
gramem ( linka nie podam , każdy zainteresowany znajdzie).
Jeżeli chodzi o sens wypowiedzi (i długość) nie ma drugiej takiej osoby na tym forum
która potrafiłaby tak przelewać swoje myśl/wypowiedzi/zdania na forum ma zaskakującą
średnią ponad 700 znaków an post bez żadnego raporty DXdiag, no niestety tu kończy się
moja pomysłowość, tak więc awansu nie życzę, ale abyś był taki jaki jesteś bo jesteś
w tym najlepszy :)

Pozdrawiam, kindziukxxx


kindziukxxx

Gramowicz który napisał wiele, wiele postów, co widać po samej jego randze - Sekretarz. Sądząc po GSie lubi muzykę, a w szczególności taką gitarową (sam na muzyce zbyt dobrze się nie znam, wybaczcie, może muza grana na gitarze, to co innego, jak muzyka gitarowa ;) ). Nie ma zbyt wielu znajomych, choć widocznie preferuję jakość a nie ilość, ponieważ jego znajomi to sami Sekretarze, Delegaci i Przewodniczący. Jego gramsajt cieszy się popularnością - 2270 odwiedzin. Sam bym tyle chciał mieć... Nie wiem co więcej napisać. Wymagane 3 linikjki w zakładce "Dodaj Post" zatwierdzone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


konio1073

No cóż,dawno na Gram.pl mnie nie było,a w tym czasie na pewno doszło kilkudziesięciu gramowiczów,konia nie kojarze,ale po statusie "Brygadzisty" można wywnisokować ,że na spędził z nami może przynajmneij kilka dobrych tygodni lub kilka miechów ;].Jego nick jest,hm,dosyć typowy jak na sieciowca ;D.Na avku ma kogoś z gry "Team Fortest 2"(nie wiem jak się pisze),a więc zagrywa się pewno w ta sieciówkę.Dokładnych danych podawać nie będę bo nie chce mi się sprawdzać :P.Gramowicz ma gramsajta,sprawdzę czy jego podpis nei kłamie.Kolorowe za bardzo nei jest,ale gramsajt całkiem zadbany co cieszy oko ;].Pozdrawiam i życzę szybkiego avansu -

Spoiler

Mateusz


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Revar

A kog mamy tym razem, gramowicz, o randze najbardziej powszechnej wśród osób które co jakiś czas odwiedzają forum. Jego nick Revar, nie mam pojęcia co może znaczyć, ale już po awatarze można wywnioskować że użytkownik ten interesuje się militariami i lotnictwem (?). Jego kariera przebiega w nienaganny sposób , 0 degradów, za co można go pochwalić. Jedną z jego ulubionych gier jest Wiedźmin, gdyż w tym temacie najbardziej się udzielał, niestety cała reszta to Quizy, czyli zmora tego forum, i juz się nie dziwię dlaczego go nie kojarzę :).Cóż życzę szybkiego awansu na Przewodniczącego, ale z tego co się zapowiada to w takim tempie to jeszcze około 6 miesięcy.
Pozdrawiam, kindziukxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kindziukxxx
Jak widać legenda strony nr 797,po randze wnioskuję,że na forum przebywa już dość długo,niestety nie mogę powiedzieć o nim zbyt wiele (bo na forum ostatnio rzadko bywam),szybki skok na GS''a powinien rozjaśnić nieco sytuację.Jak widzimy fan Iron Maiden,strategią i RPG również jak widzę nie pogardzi,lubi czytać (to raczej dobrze),jest w klasie maturalnej więc w tym roku powinien pisać maturę (masło maślane,sory ale tak jakoś wyszło).No i to by było na tyle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 17:45, Slayer_Watti napisał:

kindziukxxx
Jak widać legenda strony nr 797,po randze wnioskuję,że na forum przebywa już dość długo,niestety
nie mogę powiedzieć o nim zbyt wiele (bo na forum ostatnio rzadko bywam),szybki skok
na GS''a powinien rozjaśnić nieco sytuację.Jak widzimy fan Iron Maiden,strategią i RPG
również jak widzę nie pogardzi,lubi czytać (to raczej dobrze),jest w klasie maturalnej
więc w tym roku powinien pisać maturę (masło maślane,sory ale tak jakoś wyszło).No i
to by było na tyle ;p


Nie znam chyba kolegi;) Gdzieś mi się nick obił o uszy, ale raczej niewiele o nim wiem. W każdym bądź razie chyba nie korzysta z IRCA, bo nigdy go na nim nie widziałam. W każdym bądź razie gra w World o Warcraft, posiada Nintendo DS. Jest Mega w porządku człowiekiem, bo słucha w 100% rocka;D Jest "enigmatyczny, szalony, nieobliczalny, zakręcony na punkcie Chocobo, nałogowo pochłaniający duże ilości słonych paluszków" jak sam to ocenia;D Jest na forum od długiego czasu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xmarqinaxnellx
Jedna z niewielu przedstawicielek płci pięknej na gramie. Sądząc po rysunku zamieszczonym na jej gramsajcie mogę śmiało stwierdzić, że ma talent :) Jestem pewny na 99%, że nie lubi szkoły (w dużej mierze wniosek ten wyciągnąłem z ostatniego wpisu na jej gs). Posiada gitarę elektryczną z czego łatwo wywnioskować, że lubi muzykę - nienawidzi jednak jazzu i disco polo co jest w pełni zrozumiałe ;PP). Można ją spotkać na ircu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Traitor
Z tym osobnikiem jeszcze na tym forum, o ile dobrze pamiętam się nie spotkałem. Będę więc musiał wyczytać coś z jego gramsajta ;] Hm... jest pełnoletni - to pewne xD Ma PS2 tak jak ja i lubi grać w Tekkena co już plusuje go w moich oczach ;] Jest dość doświadczonym gramowiczem, niedługo będzie miał pierwszą rocznicę ''siedzenia'' na gramie. Myślę również, że jest miłym i sympatycznym gościem ;) Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Massa
Przewodniczący gram.pl, posiadający PS2 w domu, lubujący się w serii Tekken... Status Przewodniczącego mógł osiągnąć na dwa sposoby. Albo poprzez ostry spam, albo dobre mądre wypowiedzi. Obstawiam

Spoiler

to pierwsze :D


Nick wziął się chyba od jednego z najlepszych kierowców F1 - Felippe Massa, a avatar - od marki samochodu tegoż kierowcy, czyli Ferrari.
Gramsajt jest skromniutki, ale myślę, że gdyby posiedzieć przy nim trochę dłużej i zainteresować ludzi jego publicystyką, to i stałby się popularniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kirabaxior
Nie będę się długo rozpisywał o nim, bo mi się nie chce. :) Na imię ma Rafał, ma 15 lat, czyli tyle samo co ja. Z opisu na gramsajcie wynika, że bardziej lubi przedmioty humanistyczne od ścisłych (ja wprost odwrotnie :). Hmmm... nie lubi piractwa tak jak ja, i bardzo lubi Valve. :P Ostatnio za dobre oceny dostał od rodziców gitarę Washburna WI14B (jeszcze raz gratuluję zakupu) i teraz ciągle na niej gra na zmianę w Spore. Posiadacz PCa oraz PSP. Natomiast na jego profilu na xfire widać, że w swoim życiu tjuż trochę pograł w różne gry. :) 34 znajomych wskazuje, że nie jest on tak zwanym "kolekcjonerem". Acha: jeszcze o czymś zapomniałem. Uwielbia looney tunes ;). Wiesz co Ci powiem? Daffy jest lepszy od Bugsa. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elminster

Na forum widzę go pierwszy raz. Jest rodzaju męskiego (co najmniej tak napisał). Na pewno fascynuje się wiedźminem (wystarczy spojrzeć na gramsajt). Ma dosyć spora liczbę znajomych na forum gram.pl . Jego gramsajt jest dość popularny. Na gram.pl jest od ponad roku, i wchodzi regularnie na forum (kilka razy dziennie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

loli80
Nigdy wcześniej nie widziałem jego postu, ani chociaż komentarza do recenzji itc. Z jego nicka wnioskuję, że ma 30lat (w co szczerze wątpię), jest burakiem z miasta, który zbyt często sięga po marihuanę (loli? kto taki nick przywdziewa?!) Interesuje się Cs''em, pewnie jest nie dość, że camperem, to lagerem i serwery których NIE MA zablokowanych to tylko te, które sam założył. Ma PC, chociaż wątpię czy potrafi włączyć ekran. ma niewielki kompleks growy ( grać w 20gier na raz trzeba mieć talent <GS>) ale sobie z nim radzi, większość gier przeszedł. Nie lubi multi, poza CS''em. Nie ma znajomych, nikt go nie lubi, nie zna. Ot, sobie chodzi loli80:P
PS: Oczywiście nie pisałem tego na serio tylko z dozą sarkazmu i żartu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bithda

Prosto w krocze - z userem mam do czynienia po raz pierwszy, ale najwyraźniej zaglądam w nieodpowiednie
tematy, ponieważ duch Bronka Talara pozwolił mu już osiągnąć stanowisko Brygadzisty w tym
sporym, gramowym cyrku. ;)
Z tym zaglądaniem w niewłaściwe tematy coś chyba rzeczywiście jest na rzeczy, ponieważ
nurkując w jego gramsajt widzę solidnego fana gierczyn, i to jak widzę, wielu bliskich moim sentymentom.
Dawna pasjo - wróć!
Tak czy inaczej, widać, że człek ma zawzięcie i do gier i do dość umiejętnego pisania do nich.
Dodam jeszcze słówko o tym, co u gramowicza gra i piszczy.
A tutaj to już solidna żelbetonowa skała wzmacniana metalowymi prętami. :)
ELO, Acepiorundece, Maideny (piwko!), Floydzi...słowem, najwięcej miodu w miodzie.

Utrzymywać poziom, unikać trolli, iść do przodu, towarzyszu Bithda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować