Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 4 szybciej niż Fallout 3

23 postów w tym temacie

@ Zaitsev
Rozbroił mnie ten news. To jest raczej oczywiste że będzie wcześniej, tak samo jak Fallout 3 ( znany jako Project Van Buren, radze następnym razem odrobić lekcje zanim się ruszy taki temat ) miał być już wcześniej, bo już w 2003 roku był silnik przygotowany, tylko developer zawiesił działania. Odliczanie latek w temacie Fallouta jest zatem co najmniej nie trafne. Tak samo jak warto dodać że poprzednie dwa Fallouty nie były przez Bethesde wydane, tylko przez Interplay.

@ Reszta.
Ehh czytam sobie też takie wypowiedzi ortodoxów w stylu "Fallout jest be, fantasy są cool.", to nie jestem w stanie nazwać takiej płytkości. Ludzie zamknięci w jednym temacie i wszystko inne jest złe, tylko fantasy jest super. Może i dobrze, niech płytka część społeczeństwa zostawi nie-fantasy gatunki w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, miałem napisać dokładnie to samo, co kolega powyżej. ;) Błędne liczenie - nie należy postrzegać procesu powstawania F3 od momentu narodzin projektu Van Buren, tylko od momentu nabycia praw do serii przez Bethesdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 10:31, piratezpl napisał:

@ Reszta.
Ehh czytam sobie też takie wypowiedzi ortodoxów w stylu "Fallout jest be, fantasy są
cool.", to nie jestem w stanie nazwać takiej płytkości. Ludzie zamknięci w jednym temacie
i wszystko inne jest złe, tylko fantasy jest super.

I dlatego w Fallout 3 mamy elementy fantasy by jak najbardziej zadowolić "wybrednych" weteranów Obliviona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do niektórych gier trzeba się przekonać ja fallouta 1 i 2 przetrawic nie mogłem i przez 2 lata kurzyły sie płytki na półce któregoś dnia nie miałem kompletnie co robić i się zawziąłem... Mam na swoim koncie teraz przejscie kilkukrotne obu części i są dla mnie jednymi z najlepszych tytułów jakie powstały. Trzeba jednak przyznać, że dla większości to nie była gra w której można się było zakochać od pierwszego wejrzenia. Nie wiem jak wygląda na żywo F3 i szczerze po tym co widziałem na netcie jakoś średnio jestem przekonany. Dla mnie Bethesda mocno straciła po Obku bo takiego uprosczenia nie widzialem w życiu przed tym (w stosunku do poprzedniczek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrazek trafnie oddaje moją reakcję na newsa ;)
Ja nadal czekam na prawdziwego Fallouta 3, bo ten potworek, który serwuje nam obecnie Bethesda to pusty śmiech na sali i drwina z prawdziwych Falloutów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 12:04, Ryan Kam napisał:

Ta fotka nieco dziwna . Dla fanów to nawet miesiąc czekania jest nie do wytrzmania :)
A co dopiero 3 lata + ewentualne opóźnienia .


Dla fanów seria Fallout umarla po 2 częsci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko 3 lata. . eh spoko
Guzik mnie to interesuje ile czekaliśmy na 3 skoro prawie pewne było już to
że po rozpadnięciu się Black Isle prawa do Fallouta przepadną w zapomnienie.
Teraz nic tylko czekać do następnego piątku na F3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Howard pojechał po bandzie z tym Fallout''em 4 :) Hehe...
F3 i tak pewnie dobrze się sprzeda. Choć wielu odmówi sobie zakupu (zagorzali fani;p), to spora część nieświadomych rzuci talara na tacę Bethesdy. Podbudowani sukcesem wydadzą "czwórkę" prędzej niż się wydaje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, takie już plany na przyszłość?

Osobiście nie lubię ostatnio polityki praktykowanej przez kilka firm, którym zależy by ich flagowe tytuły, mające już dość długie korzenie ukazywały się dość szybko. Howard stwierdził, że Fallout 4 może ukazać się już za 3 lata, a moim zdaniem ten termin i tak zaliczy obsuwę. Zresztą - po co robić gry na czas - gdy będzie pomysł, będą ludzie gotowi do zrobienia Fallouta 4 to niech wtedy wystartują pracę. Ciekaw jestem, czy i jak duży sukces odniesie Fallout 3 - wśród graczy i fanów są mieszane zdania, ja stoję po środku, bo nigdy mnie do serii nie ciągnęło i nie będę narzekał, że "trójka" w stosunku do poprzednich odsłon nie trzyma klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza wiadomość dnia, pewnie obniżą wiek do 12(pegi). LOL, mam nadzieję że ta firma zbankrutuję, jesteśmy już dorosłymi graczami, od lat 80-90 trochę nam lat przybyło i chcę dorosłych tytułów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować