• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
woyaru

Pytanie do CDP

Pytanie

Dość mam już czekania na odpowiedź na moje emaile (wysyłałem je w odstępie 1 tygodnia mniej więcej - żeby nie było). Chodzi o zestaw Wiedźmiński. Opóźnienie w dostawie zajęło (od 8 października do 20) 12 dni, nie licząc dni nieroboczych - 9 dni. Email z pretensjami napisałem 6 dni po otrzymaniu przesyłki. I odpowiedzi na email nie dostałem. Rozmawiałem z człowiekiem, który za opóźnienie w otrzymaniu także zestawu Wiedźmińskiego, mógł wybrać sobie bodajże jedną gier z EkstraKlasyki. Dlaczego mnie nie zostanie wynagrodzony wydłużony i nie objęty w ustaleniach czas otrzymania przesyłki? Dlaczego czekam na email już kilka miesięcy? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 29.01.2006 o 15:36, woyaru napisał:

Dość mam już czekania na odpowiedź na moje emaile (wysyłałem je w odstępie 1 tygodnia mniej
więcej - żeby nie było). Chodzi o zestaw Wiedźmiński. Opóźnienie w dostawie zajęło (od 8 października
do 20) 12 dni, nie licząc dni nieroboczych - 9 dni. Email z pretensjami napisałem 6 dni po
otrzymaniu przesyłki. I odpowiedzi na email nie dostałem. Rozmawiałem z człowiekiem, który
za opóźnienie w otrzymaniu także zestawu Wiedźmińskiego, mógł wybrać sobie bodajże jedną gier
z EkstraKlasyki. Dlaczego mnie nie zostanie wynagrodzony wydłużony i nie objęty w ustaleniach
czas otrzymania przesyłki? Dlaczego czekam na email już kilka miesięcy? Proszę o odpowiedź.


A próbowałeś zadzwonić? - primo. Dlaczego uważasz, że należy Ci się wynagrodzenie, jeśli zawieść mogła np. poczta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Codziennie sprawdzałem status wysyłki. Poza tym był taki motyw, że w pewnym momencie gdy wysyłka miała być już wysłana pojawiły się jakieś błedy, skontaktowałem się z BOK, dostałem odpowiedź od Pani Justyny Milewskiej, że wysyłka zostanie wysłana dnia następnego (tj. 14 października). Ale dopiero 18 status przesyłki zmienił się na wysłaną. Paczkę otrzymałem 20, a miałem teoretycznie ją otrzymać: 8 październik + 3 dni = 11 października. Ale, że 8 to była sobota, to dajmy 10 (poniedziałek) + 3 = 13.
Bardzo chętnie podam ID zamówienia i jeżeli zostanie udowodnione, że to wina Poczty to ok. Upominam się o to, gdyż chcę, jak wspomniany już przeze mnie klient sklepu gram.pl także otrzymać "odszkodowanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.02.2006 o 10:26, Harmegidon napisał:

Czy ktoś orientuje się dokładnie na tych prawach autorskich, co wolno czego nie wolno itp.
? ? ?


eeee.... jakich prawach autorskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.02.2006 o 10:48, Harmegidon napisał:

Nie wiesz co to są prawa autorskie ??

wiem co to są prawa autorskie - ogólnie prawa przysługujące autorowi dzieła. To czego nie wiem, to co mają one wspólnego z wątkiem sprzed miesiąca pt "Pytanie do CDP", dotyczącym jakiejś reklamacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To jest ogólne pytanie do nich niekonicznie związane z reklamacją, temat też nie jest związany z reklamacją.
A ponad to sądze że ktoś wie coś na ten temat. Ja nie wiesz to nie zawracaj mi głowy i nienabijaj sobie rangi pod byle pretekstem.

Czy jest ktoś na tym forum, który zna się na prawach autorskich ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.02.2006 o 11:05, Harmegidon napisał:

To jest ogólne pytanie do nich niekonicznie związane z reklamacją, temat też nie jest związany z reklamacją.
A ponad to sądze że ktoś wie coś na ten temat.

wątpię że osoby znające się na prawach autorskich wejdą akurat do tego tematu... całkowicie poza tym, prawa autorskie to temat rzeka: przekazywanie ich przy umowach o dzieło, dozwolony użytek prywatny cudzego dzieła itp. napisz dokładnie o co Ci chodzi.

Dnia 19.02.2006 o 11:05, Harmegidon napisał:

Ja nie wiesz to nie zawracaj mi głowy i nienabijaj sobie rangi pod byle pretekstem.
Czy jest ktoś na tym forum, który zna się na prawach autorskich ? ? ?

tak się składa że dobrze wiem. ty natomiast jesteś trochę niemiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 19.02.2006 o 11:05, Harmegidon napisał:

Czy jest ktoś na tym forum, który zna się na prawach autorskich ? ? ?


Pracownicy cdp wyjasniali to w innych wątkach- napisz do nich mejla powinni odpowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.02.2006 o 11:53, Budo napisał:


> Czy jest ktoś na tym forum, który zna się na prawach autorskich ? ? ?

Pracownicy cdp wyjasniali to w innych wątkach- napisz do nich mejla powinni odpowiedzieć :)


po pierwsze: nie wiadomo cyz chodzi o kwestię oprogramowania komputerowego i innych dzieł typu muzyka/film czy np prawa autorskie dotyczące wykonywanej pracy na umowę o dzieło itp itd

po drugie: skoro wyjaśniali, to niech zainteresowany tych wyjaśnień poszuka... kwestia serio przewijała się wiele razy i było sporo konkretnych informacji i linków.

po trzecie: cdp nie jest firmą oferującą porady prawne z zakresu prawa autorskiego. powinni odpowiedzieć = mogą jeśli (a) będą się nudzić, (b) sprawa będzie dotyczyła ochrony prawami autorskimi multimediów.

po czwarte: google + 10 sekund = http://www.prawnik.net.pl/pwi/faq2.htm oraz http://www.prawnik.net.pl/pwi/faq.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.02.2006 o 11:33, D2T napisał:

tak się składa że dobrze wiem. ty natomiast jesteś trochę niemiły.


Nasz "asceta" jak on to tak siebie nazywa taki już jest. Trzeba wyluzować ot co :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.03.2006 o 13:50, Harmegidon napisał:

Co się stanie gdy, zamówiona przesyłka od was dotrze na mój adres a mnie nie będzie w danym
dniu cały dzień ?

Jeśli idzie pocztą to dostaniesz awizo z którym trzeba się udać na pocztę , jeśli kurier to spróbuje np.przez 2 dni kilka razy a potem przesyłka trafi spowrotem do nadawcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować