Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolekcja Wszech Czasów Heroes of Might and Magic – skład i cena!

159 postów w tym temacie

cena to faktycznie przegięcie szczególnie, że płacimy około 150 zł za owe eksluzywne dodatki do wydania. Ale jak kogoś stać, to... powodzenia ;] dla mnie o jakieś 80 - 100 zł za dużo, tym bardziej, że do zamknięcia serii brakuje mi już tylko dodatku z Hordami do piątki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest zaporowa jak dla mnie. chciałem kupić ale nie jestem w stanie wydać tyle na gry, które mam. A szkoda...
Ale wydanie piękne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... żart doprawdy przedni, ale powinno się z nim do kwietnia poczekać, bo jeszcze ktoś nie załapie;)
Od bardzo dawna zastanawiałem się nad zakupem HC, przez opieszałość CDP przestałem już liczyć, że ta pozycja kiedykolwiek się ukaże... No ale teraz wszystkie wątpliwości zostały rozwiane:) Szczęśliwie wszystkie części i tak już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż ... jeżeli chodzi o mnie mam tylko HoMM III + add-ony. Zestaw dość duży i ciekawy. Ale cena ? Bez przesady. Przynajmniej parę dych za dużo. A chciałem to kupić. Trza będzie dobrze to przemyśleć ... przeginacie oj przeginacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:18, m-kirpluk napisał:

Kiedy będzie HC, kiedy będzie, a jak zapowiedziane to narzekają wszyscy na cenę :D
W sumie ciekawa inicjatywa ale trza poczekać aż stanieje...


Zanim stanieje to trochę potrwa niestety ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może by tak obniżyć cenę o 10 złotych za każdy miesiąc opóźnienia w stosunku do daty premiery, która została zapowiedziana na samym początku (kiedy to było...)? I tak raczej nie zamierzałem tego kupować, ale teraz moje wątpliwości zostały całkowicie rozwiane. Choć mieć takie pudło na półce na pewno byłoby fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadziliście troche, naprawdę. Kiedyś coś na forum było, że cena tego zestawu będzie wynosić 160 zł. Zresztą szkoda mi pieniędzy, mimo iż jestem fanem Herosów (pierwsza gra strategiczna, w którą zagrałem). Wolę wydać pieniądze np. na Kings Bounty, Fantasy Wars czy coś innego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:27, dawidos170 napisał:

Dla mnie to pudełko może być i pozłacane - cena jest... hmm... brakuje słów. 260 zł ?
WTH ?


Za 260 zł to ja mam trzy gry i to nie byle jakie. cena jest mocno przesadzona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:38, wdowiakm napisał:

Za 260 zł to ja mam trzy gry i to nie byle jakie. cena jest mocno przesadzona....


Za tyle to bym ustrzelił EK Far Cry 2 plus GTA IV. Chociaż nie - musiałbym trochę dołożyć. Za tegoroczne, jedne z najbardziej oczekiwanych premier. A to jest klasyka tyle,że nie taka chwytliwa. Większość ludzi i tak ma swoją ulubioną część już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Potwornie drogo:( Nieładnie chcecie zbijać kasę na fanatycznych zwolennikach "hirołsów":P

2.Czy będzie do nabycia także w sklepie "gram.pl" czy tylko w: EMPiKu, Saturnie i Media Markecie?

3.Jeśli będzie w "gram.pl" jaka zniżka za wPN? A tak przy okazji - Dlaczego odebraliście możliwość płacenia wPL za koszty przesyłki kurierskiej powyżej kwoty 150 zł i teraz można korzystać dopiero powyżej kwoty 500 zł.? Co ja mam zrobić z tymi 1060 wPL skoro są „bez wartości” dla mnie?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować