Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolekcja Wszech Czasów Heroes of Might and Magic – skład i cena!

159 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2008 o 23:22, Igor FCBayern napisał:

> ooo możliwe, że ja będę w Glasgow za tydzień :D iha poszukam tam w sklepie :)
Nie wiem jak jest w Glasgow, ale w Edynburgu te białe puda dosłownie walają się po całym
sklepie i od miesięcy praktycznie ich nie ubywa. To dlatego, że w Szkocji (A może i nawet
całej UK) 99% graczy gra wyłącznie na konsolach i nie mają zielonego pojęcia o klasykach
PC :(


O tym że tam są tylko konsolowcy wiem od kumpla Raya. Poszukam i jak to ładnie będzie wyglądać to kupie sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo interesująco, poczekam jeszcze na wizualizację i pełniejsze informacje ale już widzę że chciałbym to mieć.
Cholera jedynie ta cena... 250 PLN a tu się gwiazdka zbliża i o prezentach trzeba pomyśleć...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak stoisz z pieniędzmi u ciebie ale... wierz mi .. cholernie się nie opłaca. to tak jakbys chciał kupic komputer dali by ci super mega wypas skłądak od HP za 5000 zł .. jak w sklepie byś złożył składaka który bedzie lepszy za 3000 zł masz różnice. nie opłaca się masz dużo kasy moge podac konto bankowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no kolekcja bardzo ładna (jestem jednym ze szczęśliwców którzy widzieli wizualizację) ale cena jest po prostu zaporowa:/
Jak na gry za które osobno kupując można wydać max 175zł a gadżety jakieś rewelacyjne nie są (a wygląda że za nie trzeba będzie prawie 80zł wydać).
Jest to edycja dla największych fanów, ot co.
Troszkę dziwną politykę CDP obrało ostatnimi czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że ja już wszystkie te gry mam (niektóre nawet zdublowane) więc to o dodatki oraz samo wydanie mi przede wszystkim chodzi.
Myślę jednak że z kupnem poczekam do stycznia, jak zejdzie ze sklepu to trudno ale na prezentach dla rodziny i znajomych oszczędzać nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A te wszystkie grafiki, szkice, karty i plakat wyłącznie z krapowatą grafiką z HV, prawda? Trzeba to było nazwać "Edycja Kolekcjonerska pseudo HoMM''a wraz z grami którymi inspirowali się twórcy i ceną pomnożoną razy 3", a nie kity wciskać o jakiejś kolekcji wszech czasów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis kupiłem sobie...10 gier (w tym nowości "Extra klasyki") za 295 PLN - kilka dni temu 2 kolekcjonerki z Cenegi a za tydzień „Falout 3” Kol - "Hirołsów” Kol oczywiście kupię (jakże by inaczej skoro jestem maniakiem "Hirołsów") ale tym samym... nie kupię: " Saints Row 2" Kol i „Far Cry 2” Kol a myślałem o tym zakupie - ale nawet ja nie jestem w stanie podołać temu.

Z niepokojem spoglądam na wzrost cen gier - co będzie w przyszłym roku? "Empire: Total War" Kol za 250 PLN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie? Jestem w takim samym stopniu graczem jak i kolekcjonerem gier (to drugie zabiera przy tym zdecydowanie mniej czasu:). Wydanie sprawia wrażenie ciekawego więc kusi mnie aby je kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 00:24, strajker napisał:

Z niepokojem spoglądam na wzrost cen gier - co będzie w przyszłym roku? "Empire: Total
War" Kol za 250 PLN?


A niech podwyższają. Po prostu tego tu nikt nie kupi, ale zawsze będzie można zwalić na piratów, co nie?

BTW - wszyscy się tak burzą, a to średnia cena premiery konsolowej!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co... cena rodem z kosmosu. Nie dość że ponad pól roku poślizgu to teraz jeszcze taki "prezent" za odkładaną co rusz datę premiery. Myślę że za taką kwotę ten zestaw nie znajdzie zbyt wielu nabywców, gry będą tylko zalegać w magazynie i za jakiś czas będzie to można kupić za jakieś rozsądne pieniądze. Wtedy być może kupię. Pozostaje tylko uzbroić sie w cierpliwość i czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak:::

w Ameryce to by sie pewno posypała lawina pozwów i to wygranych....

koszulka z Rogatym Demonem - rozmiar L

to jawna dyskyminacja osób zwyczajnie większych bądź otyłych
---

robicie jakas super hiper kolekcje wszechczasów i nie mozecie zrobic wyboru rozmiaru ??
przy wiekszych projektach sie to udawalo....
nie robmy zartow no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydanie naprawdę ciekawe, ale cena porażająca :O Obstawiam, że za jakieś pół roku (może mniej) cena spadnie o jakieś 100 zeta i może wtedy pomyśle o zakupie, chociaż do kolekcji brakuje mi tylko dodatków do V części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech całkiem niedawno widziałem taką samą edycję za 49,99 Euro (czyli obecnie przeliczając ok. 200 zł), w Szwajcarii jest to koszt ok. 75 CHF (czyli po obecnych kursach ok. 205 zł). W obu krajach poziom życia i zarobków jest zdecydowanie wyższy - dlatego nie rozumiem tej kosmicznej ceny w naszym kraju ?!

Ale wystarczy sobie przypomnieć, jak Cenega wydała kiedyś zdaje się cztery edycje kolekcjonerskie gier m.in. SplinterCell i początkowo kosztowały coś koło 229 zł, później po pół roku ok. 150 zł, następnie 99 zł, a teraz można kupić za niecałe 40 zł ;) Więc może nie warto się spieszyć. Mimo że mam prawie wszystkie części, to chętnie nabyłbym takie cacko, ale za taką cenę to PODZIĘKUJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku gier komputerowych mamy do czynienia z pewną psychologiczną ceną - 200 zł i więcej, która sprawia, że produkt nam wydaje się strasznie drogi (która zapewne wnika, że ceny gier na konsole zaczynały się kiedyś od 2;-).
A biorąc pod uwagę, że wcześniejsza incjatywa w tej serii - Neverwniter Nights kosztowało 139 zł, a Herosi mieli kosztować 159 zł to występuje zgrzyt. A z racji opóźnieia zgrzyt jest jeszcze większy.
Osobiście nie odczuwam ciśnienia na nabycie tego wydania, może dlatego, że większość dodatków mnie nie rusza.

Jeśli ta edycja będzie sprzedawana poprzez sklep gram.pl to cena i tak pewnie będzie oscylowała w okolicach 219 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie opłaca się kupować tej wersji, przynajmniej dla mnie. I tak w I,II,IV bym nie zagrał, a trójkę i piątkę posiadam, dodatki też na mnie nie działają jak magnes. No ale jeśli ktoś ma nadmiar kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Cena jest stanowczo za wysoka... :/
2. Ja jestem w dość trudnej sytuacji, bo liczyłem na kupno jak będzie do max. 2 stów... Aj...
3. Ale na szczęście dwa tygodnie później jest Mikołaj :P ^^ ale i tak będę wahał się z zakupem... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie teraz naszło: Jeśli to jest kolekcja wszystkich (a na to wskazuje nazwa) gier serii Heroes of M&M - to gdzie są Kroniki?
Wiem, że prawa do nich ma Cenega - ale jeśli robicie już kolekcję serii, to niech w niej będą wszystkie gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować