Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolekcja Wszech Czasów Heroes of Might and Magic – skład i cena!

159 postów w tym temacie

Dajcie znać później ile sztuk sprzedaliście, zanim "wspaniałomyslnie" szybko cenę obniżycie hehe.
Ps. Mam wszystkie części, więc za koszulkę dla mojej dziewczyny raczej nie wydam ponad 250 zeta (bo i tak nie chciałaby w tym chodzić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tylko Dzikich Hord, dlatego za taką cenę zrezygnuję z kupna Heroesów Complete. Gdyby cena oscylowała w granicach 2. stówek, to brałbym w ciemno. No cóż, mówi się trudno, jutro będę w W-wie, może kupię HotE. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś po głowie chodziła mi myśl, że taka kolekcja nie będzie tania. Nie myliłem się. Cóż, gdybym miał jakieś wolne środki do wygospodarowania to... kto wie? Wprawdzie z całej sagi nie mam tylko dodatków do Heroes V, ale pakiecik kusi.
Nic to, musi poczekać jak nadejdą lepsze czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle było czekania, próśb, obietnic, a teraz d... Przecież i tak nikt tego nie kupi! Za taką cenę można skompletować cały zestaw osobno, a bez dodatków jakoś się obejdzie. Liczyłem, że cena będzie oscylować w okolicach 160-180 zł. Chyba jednak zdecyduję się na EK King''s Bounty... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajery bajerami, ale cena co najmniej o 100 zl zawyzona, ta kolekcja to bedzie niewypal, kupia to tylko totalni maniacy zbierania ladnych pudelek i chwalenia sie nimi gdzie popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kogoś chyba zdrowo pogrzało z tą ceną! Wcześniejsze zapowiedzi wskazywały na cenę ok. 160 zł, ale nasz kochany wydawca lubi sobie z nas kpić! Rozumiem, że cena jest już obniżona za ten prawie roczny poślizg prawda panowie? ...nie? No to ja dziękuję. Jak zwykle, najpierw zapowiadają 160, a potem strzelą taką cenę, że za przeproszeniem sr.ć się chce, a ja jak głupi wypytuje tego konsula kiedy Complete! Pogadamy jak przestaniecie sobie z nas jaja robić i obniżycie cenę! Pewnie będzie tak jak z EK Mass Effect, albo Alone in the Dark, bo się sprzedawać nie będzie! W ogóle za co te 260zł? Za gry, które i tak już mam, czy za koszulkę, albo karty do tarota, bestiariusz - szkoda, że zapomnieli dodać, że wyłącznie z V części gry. Nie no, po prostu... zgon! Zatkało mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio, to jaka cena? No dobra, rozumiem, że za to zapowiadane 160zł może się nie opłacać, ale z takim opóźnieniem, 180zł to cena maksymalna. Szkoda, już nawet mam kupca na moje hirołsy za rozsądną cenę, miałem dopłacić kilkadziesiąt złotych, a dopełniłbym swoją kolekcję o Dzikie Hordy oraz ładne wydanie. Ale niestety, za taką cenę nie kupię i szczerze mówiąc wątpię, żeby nawet limitowana ilość szybko się sprzedała. KWC Neverwinter Nights była znacznie tańsza. No ok, była uboższa o kilka gier, ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhehehe! Wybaczcie, ale śmiać mi się chce xD 260 złotych! To teraz patrzcie na to: http://infobot.pl/r/Qxc W przeliczeniu na PLN to będzie jakieś... 140 zł xD Żeby było śmieszniej, ten towar zalega na półkach, nikt go nie kupuje. Dlaczego? Brytyjczycy graja tylko na konsolach. W mojej szkole nie spotkałem jeszcze takiego ucznia, który wiedziałby co to HoMaM... Chyba jutro wybiorę się do sklepu i to kupię, bo mi głupio nie skorzystać z takiej okazji wiedząc ile trzeba za to zapłacić w Polsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 22:49, Igor FCBayern napisał:

Buhehehe! Wybaczcie, ale śmiać mi się chce xD 260 złotych! To teraz patrzcie na to: http://infobot.pl/r/Qxc
W przeliczeniu na PLN to będzie jakieś... 140 zł xD Żeby było śmieszniej, ten towar zalega
na półkach, nikt go nie kupuje. Dlaczego? Brytyjczycy graja tylko na konsolach. W mojej
szkole nie spotkałem jeszcze takiego ucznia, który wiedziałby co to HoMaM... Chyba jutro
wybiorę się do sklepu i to kupię, bo mi głupio nie skorzystać z takiej okazji wiedząc
ile trzeba za to zapłacić w Polsce :D


ooo możliwe, że ja będę w Glasgow za tydzień :D iha poszukam tam w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena przegięta o dobre 100 zł. Już kupując wszystkie cześci osobno taniej wyjdzie, rozumiem aby dodawali do tego jeszcze najnowsze King''s Bounty ale same Heroes''y to za drogo. Kiedyś za niecałe 100 zł można było kupić wszystkie części od 1 do 4(ale to było kilka dobrych lat temu). Miałem do wyboru to i FC2. Chciałem to kupić ze wzgędu na szacunek dla serii i to że nie mam już sprawych 1,2(płyty są już zajeżdżone :) )i ostatniego dodatku do V(jakos do niego mnie nie ciągneło do niego) no i mieć to jakoś ładnie zebrane, ale ta cena zdecydowanie pomogła mi dokonać wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDPROJEKT czy was ktoś nie kocha ?
Żeby dawać takie coś ??
Jakby nie liczyć nijak nie wychodzi te 260 zł ?!??!!
Jak kupi to przynajmniej 10 osób to będzie sukces.. ha ha ha
140 zł to jest dobra cena za to coś...
kurde ja myślałem ze to coś fajnego będzie te dodatki to byście mogli sobie darowac..
dajcie mega wypas serie Might and Magic wszystkie częsci (oprócz już Herosów) za 260 to by bylo coś a nie .. w większości juz nie sprzedawane tytuły za taką cene..
zastanawiałem się nad kupnem ale to naprawde nic interesującego ( nawet jak się nie bierze ceny pod uwagę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 22:46, JackXP PL napisał:

Cena? Jak by było to za 199zł to rozumiem...Ale 260zł... Cóż...

chciałbyś dać za gołą serie 199 zł ? a wiesz ze osobno było by taniej ? :) Daj se luz jak masz 199 zł kup sobie GTA 4 i idz na piwo.. lub Kings Bounty Legenda... a reszte kup se ram do PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 23:14, natanadler napisał:

ooo możliwe, że ja będę w Glasgow za tydzień :D iha poszukam tam w sklepie :)

Nie wiem jak jest w Glasgow, ale w Edynburgu te białe puda dosłownie walają się po całym sklepie i od miesięcy praktycznie ich nie ubywa. To dlatego, że w Szkocji (A może i nawet całej UK) 99% graczy gra wyłącznie na konsolach i nie mają zielonego pojęcia o klasykach PC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na to nie patrzeć, to kupując wszystkie części osobno wyszłoby ok 165 zł. CDPROJEKT chyba nie chcecie nam wmówić, że te wszystkie dodatki w stylu koszuleczka i karty tarota kosztują kolejną stówę?! Możecie sobie tą kolekcję wsadzić... do magazynów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować