Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolekcja Wszech Czasów Heroes of Might and Magic – skład i cena!

159 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2008 o 23:48, Mistic napisał:

Fakt, nie fakt, to nie jest do cholery temat o wyższości H3 nad H5.
Już chyba wolę fale wrzutów na CDP za cenę. A póki co czekamy na odpowiedź Mario CDP
odnośnie zdjęcia z CDP Insidera :]



Jak widać Mario nie ochoty dalej rozmawiać. Ciekawe czemu... Nie potrzebnie podwyższył mi poziom adrenaliny :P " Wracając do ceny - przy tej jakości wydania i cenie np 199,90 CDP dokłada srogo do interesu." Nie wiedziałem czy mam się śmiać czy płakać. Czasem mam wrażenie, że CDP traktuje nas, klientów, jak jakieś małe, głupie dzieci, które przyjmą każdy ich produkt bez słowa dyskusji. Szkoda, że pół roku temu nie pomyśleli, że będą "dokładać do interesu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 16:44, Michal 1232 napisał:

Jak widać Mario nie ochoty dalej rozmawiać. Ciekawe czemu...


Może dlatego, że dyskusja wynikła w weekend? ;P
Poczekaj do jutra, powinien się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ta kartka to awers plakatu, ale nie rozumiem dlaczego wszystkie elementy - karty, dodatkowy DVD z materiałami, album z grafikami, bestiariusz itd. są wypełnione materiałami z H5. Powtarzam, ta gra już miała swoją kolekcjonerkę. Ten zestaw nadal jest porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 17:32, Konqer napisał:

Rzeczywiście ta kartka to awers plakatu, ale nie rozumiem dlaczego wszystkie elementy
- karty, dodatkowy DVD z materiałami, album z grafikami, bestiariusz itd. są wypełnione
materiałami z H5.


To proste. Materiały z HoM&M V mieli pod ręką, a do poprzednich części trzeba by poszukać po własnych archiwach, a to przecież też trwa. Łatwiej otworzyć katalog na dysku niż szafę w Paryży, aye? ;)

@ Jam jest Jotem

LOL. Krótkie i trafne podsumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh wiadomo że ŁATWIEJ jest dostać materiały z H5 ale to nie oznacza że CAŁE wydanie ma być wypełnione tylko nimi! Skoro antologia ukazuje się z rocznym poślizgiem to mogłaby zawierać elementy archiwalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE!!!

Jak na taką cenę, to wchodzi w grę podwójna wersja językowa? Wiem, że za dużo aktorzy i tak nie czytają ale te wszystkie polonizacje są o kant dupy rozbić - 3 i 4 część jeszcze ujdą w tłumie ale 5 część to straszna katorga z tymi wszystkimi "tańczącymi, mającymi talent gwiazdami na lodzie co śpiewają".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 11:55, wdowiakm napisał:

> PYTANIE!!!
> .....

Będzie to jedynie Polska wersja językowa...



No nie wszystkim to przeszkadza... ale jest to kolejny powód dla którego rozmyślam zakup za granicą. Nie dość ze taniej (140, 150 zł, ktoś dał linka do strony) to jeszcze oryginalne głosy postaci.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 15:55, Zagul napisał:

Jednym z nie wielu kupców będzie na pewno Ali G :)



i tu sie mylisz ;>
nie mam zamiaru kupowac dopoki nie bedzie wyjasnione dlaczego nagle cena skoczyla w gore o 100zl za tych pare ladnych miechow czekania (za instrukcje ? 100zl ;>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 16:16, Ali G napisał:

> Jednym z nie wielu kupców będzie na pewno Ali G :)


i tu sie mylisz ;>
nie mam zamiaru kupowac dopoki nie bedzie wyjasnione dlaczego nagle cena skoczyla w gore
o 100zl za tych pare ladnych miechow czekania (za instrukcje ? 100zl ;>)

I tu się z tobą zgadzam, za to czekanie cena powinna być nawet niższa, ale te komentarze nie pomogą, CDP chyba nie obchodzi nasza opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby cena była bardziej znośna , coś w okolicach 170 złotych to pewnie bym sobie zamówił tan pakiecik , ale w obliczu tak wysokiej ceny to na pewno nie skusze się na tą kolekcję. Jak dla mnie cena jest nieuzasadnienie zawyżona , a co za tym idzie w przeliczeniu cena/jakość nie wygląda to nawet odrobinę zachęcająco i to chyba nie ulega wątpliwości. Tak więc nie pozostaje nic innego jak czekać aż cena , że tak powiem znormalnieje , czyli znając życie będzie to nie prędzej niż za rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 07:11, dawidos170 napisał:

Mario nie odpowiedział a ja natknąłem się na ciekawe info - 25.10, 14:18 Mario CDP Degrad
do Przodownika (-7) jestem ciekawy dlaczego tak się stało.



I już chyba sie nie dowiemy dlaczego poszło o te 100 w góre ;/, a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydanie bardzo ładne, tak samo jak poprzednie. Wszystko jest doskonałe, ale po co komu karty tarota? Można tylko na nie popatrzeć. A może dali też instrukcję obsługi jak wróżyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I teraz muszę sobie zadać pytanie czy kupić. Jak kupić to sprzedać poprzednie wydania, ale ich mi szkoda. A dwie kopie mi nie potrzebne. Chociaż Herosy są warte, szczególnie takie wydanie, tylko ta cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować