Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piątkowe szaleństwo screenów #2

24 postów w tym temacie

Velvet Assassin wydaję się dosyć ciekawym tytułem.
Ma podobno pokazać II wojną światową z zupełnie innej perspektywy.

Fajnie będzie można sobie takim szpiegiem pochodzić i mam nadzieje że będzie miało dużo swobody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie oczy nie mylą czy widzę Close Combat? W obecnych realiach chyba nie ma miejsca na gry wymagające pomyślunku czy w ogóle aktywujące procesy myślowe. A tu taki hardcore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajcew:

1. 7 wonders to nie Tetris, tylko wariacja na temat Bejeweled.

2. Die Wacht am Rhein (Straż na Renie) to kryptonim niemieckiej ofensywy w Ardenach 1944-45.

Nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sięnieznam..ale patrząc na grafe z gier dla PC chciałbym się dowiedzieć. Po kiego jest mi RADEON4850/4870 kiedy one mają takie same kanciastości jak na x800GTO.
Pomine sprawę tego że żadna z nich by na x800 nawet nie ruszyła...Gdzie to tą moc wcieło bo chyba nie na te nijakie sprajty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:39, Meykan napisał:

Velvet Assassin wydaję się dosyć ciekawym tytułem.
Ma podobno pokazać II wojną światową z zupełnie innej perspektywy.


Innej? Raczej nie. Podobny poziom merytoryczny pokazuje wciąż City Interactive.

Dnia 24.10.2008 o 21:39, Meykan napisał:

Fajnie będzie można sobie takim szpiegiem pochodzić i mam nadzieje że będzie miało dużo
swobody.


Od kiedy szpiedzy eksterminują wrogów? Od kiedy robią z nich żywe pochodnie?
Spector: takie gry będą powstawać, dopóki będą żyli pasjonaci, dla których ważne są nie tylko pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 23:53, S.V.P.A.M napisał:

Ja sięnieznam..

i w tym momencie powinieneś zakończyć swoja wypowiedź. Zobaczyłeś dwie gry strategiczne, jedną MMORPG i casualową. Na tej podstawie śmiesz oceniać poziom grafiki w grach na pc? Fanboystwu mówię "nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 22:28, Ascarib napisał:

Z tych tutułów jedynie czekam na Sabotage(Velvet Assassin to stara nazwa tej produkcji),
fajna fabuła, grafika, no i postać :P


Pomyliłeś się, powinno być na odwrót. Sabotege to właśnie stara nazwa (żeby odróżnić od Saboteur zapewne), a Velvet Assassin to ta nowsza.

Co do screenów - fajnie się je ogląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 00:25, Arachnos napisał:

> Ja sięnieznam..
i w tym momencie powinieneś zakończyć swoja wypowiedź. Zobaczyłeś dwie gry strategiczne,
jedną MMORPG i casualową. Na tej podstawie śmiesz oceniać poziom grafiki w grach na pc?
Fanboystwu mówię "nie".


No widzisz i w tym ambaras że posiadam tylko PC i się zastanawiam po co "apgrejdowałem" kompa skoro to wszystko wygląda jak wygląda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 16:44, Arachnos napisał:

to popatrz na na wydany dopiero FarCry2 dla przykładu czy chociaż na velvet assasin pokazane
tutaj (też jest na PC).


Patrzyłem i.....i nie powala.A patrzyłem nie tylko na scriny tutaj dane.Po prostu mam dziwne uczucie że gdzieś kiedyś taką grafe widziałem. I nie było mi do tego potrzeba 4850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować