Zaloguj się, aby obserwować  
pawbuk

Morrowind: Bloodmoon

82 postów w tym temacie

Chciałbym wiedzieć co myślicie o dodatku do Morrowinda - Bloodmoonie. Osobiście uważam, że jest lepszy od Trójcy. Ma ciekawe misje, dość duży obszar do zwiedzania i fajnego bossa końcowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę lepszy ze wzgledu na to że jest dłuższy.Jest również większym wyzwaniem dla wysokopoziomowych postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to prawda że Bloodmoon jest leprzy od trójcy bo w to grałem! tylko troche wyspa jest za mała jak dla mnie i jest tylko jedna organizacja - kompania wschodniocesarska. Najfajniejsza rzecz którą można zdobyć, to chyba Buława Arevara Skalnego Barda :D !

gdyby ktoś chciałby coś wiedzieć,
nie bede sie bał odpowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tej jak zdobyć tą buławe?Ja miałem tylko mroźnego księcia.Jak chcesz to sie możemy wymienić informacjami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 19:14, YahooPL napisał:

Tej jak zdobyć tą buławe?Ja miałem tylko mroźnego księcia.Jak chcesz to sie możemy wymienić
informacjami:)


ale jaka buławe? pisz dokładnie żebym dobrze zrozumiał, ok ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 15:02, RaiL Driver napisał:

ale jaka buławe? pisz dokładnie żebym dobrze zrozumiał, ok ? ;)


Buława Arevara Skalnego Barda.Może ktoś wie jak ją zdobyć?
A jeśli ją przegapiłem i po przejściu całęgo Bloodmoona nie można już jej zdobyć to powiedzcie jak można ją przywołać konsolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 17:34, pawbuk napisał:

Chciałbym wiedzieć co myślicie o dodatku do Morrowinda - Bloodmoonie. Osobiście uważam, że
jest lepszy od Trójcy. Ma ciekawe misje, dość duży obszar do zwiedzania i fajnego bossa końcowego.

i uniemożlwia przejście Trójcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 19:59, YahooPL napisał:

Buława Arevara Skalnego Barda.Może ktoś wie jak ją zdobyć?


Jeśli skończyłeś grę to napewno ją masz. Dostajesz od wodza Skaalów Krwawego Kła po wykonaniu wszystkich prób (dar wody, ziemi, lasu itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sie przechodzi morrowind potem torjce wylancza ise trojce i wlancza sie bloodmona juz mnie tego nauczyliscie :D ale niewiem po co ten temat tak apro nie lepiej pisac na glownym? wsomie to nie..:d ja tez tak wogle bo wtedy fajnie sie szuka probemow a ten jest dosc istotny pozdro od dj buha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli niektórzy, mają już rozkład graficzny kiedy jaką częsć włączyć, wyłaczyć :) fajnie. Ja grałem najpierw w samego Morrowinda (bo nie miałem jeszcze dodatków), a potem kupiłem (jeszcze za starym forum) edycję platynową z dodatkami za 60zł i grałem z dodatkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 21:28, Wasizi napisał:

Czyli niektórzy, mają już rozkład graficzny kiedy jaką częsć włączyć, wyłaczyć :) fajnie. Ja
grałem najpierw w samego Morrowinda (bo nie miałem jeszcze dodatków), a potem kupiłem (jeszcze
za starym forum) edycję platynową z dodatkami za 60zł i grałem z dodatkami :)


hehe spox to masz 2 Morrowiny i 2 dodatki niezle:) aa zapomniaila bym dodjae fajny screeny zwrodzcie uwage na lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jedym się mylisz, nie powiem w czym i się nie dopytuj, bo niestety źle robiłem. A level całkiem wysoki, ale jeden użytkownik forum miał 300 któryś... Nie będe zgadywał nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 21:56, Wasizi napisał:

W jedym się mylisz, nie powiem w czym i się nie dopytuj, bo niestety źle robiłem. A level całkiem
wysoki, ale jeden użytkownik forum miał 300 któryś... Nie będe zgadywał nicka


niezaprzecze ze jest dobry tylko zem u sie chcialo, przeciez kazdego wymiatal na 100% moze w gre weszly kody, nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 22:00, ArtuRPGpl napisał:

> W jedym się mylisz, nie powiem w czym i się nie dopytuj, bo niestety źle robiłem. A level
całkiem
> wysoki, ale jeden użytkownik forum miał 300 któryś... Nie będe zgadywał nicka

niezaprzecze ze jest dobry tylko zem u sie chcialo, przeciez kazdego wymiatal na 100% moze
w gre weszly kody, nie wiadomo

Grał bez kodów, sam mówił a na dodatek to jest (był) (niewiem) poczciwy forumowicz. Ale wystarczy 50 i w tej grze rządzisz :) Weź w archiwum X (X bo bardzo stare) i tma piszą jak przez trening dojść do takiego poziomu, a ja nie będe pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 21:52, ArtuRPGpl napisał:

> Czyli niektórzy, mają już rozkład graficzny kiedy jaką częsć włączyć, wyłaczyć :) fajnie.
Ja
> grałem najpierw w samego Morrowinda (bo nie miałem jeszcze dodatków), a potem kupiłem
(jeszcze
> za starym forum) edycję platynową z dodatkami za 60zł i grałem z dodatkami :)

hehe spox to masz 2 Morrowiny i 2 dodatki niezle:) aa zapomniaila bym dodjae fajny screeny
zwrodzcie uwage na lvl


level wporzo tylko ja bym znalazł troche leprzy sprzęt! a po za tym wszystko jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do ArtuRPGpl;
wiesz moze gdzie mozna zdobyc Błękitne Znamię? Nie wiem jak to sie nazywa po angielsku ale... bylbym wdzięczny za odp ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 22:27, ArtuRPGpl napisał:

Noo zabijacac potwory :P:P sam chce do tego dojsc, sam rozumiesz:)


W ten sposób wysokiego levelu nie uzyskasz. W Morrowindzie nie dostajesz doświadczenia, rozwijasz tylko dane cechy. Poziom rośnie po 10 awansach umiejętności głównych lub dodatkowych; zabijając potworki bardzo szybko osiągniesz poziom 100 w danym typie broni (długie lub krótkie ostrze, bronie obuchowe, topory, włócznie), a aby awansować w każdej innej musisz ją często używać (lub zapłacić za trening), np. żeby awansować w alchemii musisz robić miksturki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować