Zaloguj się, aby obserwować  
pawbuk

Morrowind: Bloodmoon

82 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2006 o 16:44, Di3go napisał:

mam pytanie do ArtuRPGpl;
wiesz moze gdzie mozna zdobyc Błękitne Znamię? Nie wiem jak to sie nazywa po angielsku ale...
bylbym wdzięczny za odp ;]


Pytanie nie do mnie, ale może nie obrazisz się za odpowiedź ;) Błękitne Znamię robisz jako wampir ze Złotego Ostrza, które z kolei dostajesz od jednej z Daedr za wykonanie dla niej zadania. Pamiętaj tylko, że po powrocie do ludzkiej postaci znów będziesz mieć "tylko" Złote Ostrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błękitne Znamię robisz jako

Dnia 23.02.2006 o 18:56, Raylin napisał:

wampir ze Złotego Ostrza, które z kolei dostajesz od jednej z Daedr za wykonanie dla niej zadania.
Pamiętaj tylko, że po powrocie do ludzkiej postaci znów będziesz mieć "tylko" Złote Ostrze.


coś pokręciłeś! błękitne znamie robi się ze złotego ostrza w gildi magów w vivek! dla takiej jedej można wykonać zadanie jako wampir, żeby kogoś zabić i zabrać mu klucz! potem wraca sie do niej i :

1. trzeba mnieć dokładnie 11171 złota przy sobie (ani więcej ani mniej)
2. błękitne znamie jest na stałe w maszym posiadaniu niezależnie jeżeli wyleczymy się z wampiryzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie byłem wampierem, a mam miecz ale nie ulepszony, potem niechciało mi się w to bawić (jak miałem 100% ochrony przed chorbami) te mikstury czy czary itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos moze to niech mi pomoze bo wykonuje zadania dla kapitanii i mam paly problemik. doprowadzilem roblotnikow na krucza sklae i potem mam zadanie ze trzeba odnalezc rudy czegos tam. i tu jest moj problem . a jak tam byla tylko jesdna ruda i potrzeba jeszcze 3 to co mam zrobic to sie jakos odnowi czy co. POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 16:19, Syriusz1990 napisał:

/.../ a jak tam byla tylko jesdna ruda i potrzeba jeszcze 3 to co mam zrobic to sie
jakos odnowi czy co. POMOCY

Poszukaj dalej, jest w pobliżu kilka skał z rudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 19:01, Syriusz1990 napisał:

a gdzie jest ebon dokladnie w tej balomorze w gildzie magow czy gdzie??

Ma go ta laska co sprzedaje mikstury itp. - Nalcarya z Białej Zatoki (niedaleko gildi Morag Tong)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny problem jestem teraz przy zadaniu dla galeonusa ( zadanie z zaplato dla kupca ) i najpiera podchodze do niego on tam mowi ze ma problem bo kupiec che ekstremalna kwote za przewozke ebonu (: czy cos takiego :) i uaktualnia mi sie dziennik . Potem musze przekonac tego kupca Baro ze jest za drodo. Ale on nie che gadac. Wiec wracam do Galeneusa a on caly czas gada to samo. Juz oblazlem wszystkich w porcie i nikt nie mowi nic co moglo by mi pomuc. Sorki za bledy bo naroblilem napewno duzo bykow ale nie che mi sie sprawdzac. prosze o pomoc. (~/\~)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Przyjmujesz zadanie od Galenusa.
2. Gadasz z Bodo - olewa cię :), potem porozmawiaj z nim na temat martwego kapitana (Elberothn, czy jakoś tak)
3. Znowu do Falco Galusa na rozmowę.:)
4. Następnie pogadasz z Apronią (chodzi po okolicy)
5. Dostaniesz od niej szablę.
6. Musisz uzbroić się w tą szable i pójść do Bodo.
7. Bodo narobi w portki a ty idziesz do Falco G. po nagrode.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No walsnie gadam z galeonusem i dostaje zadanie ze musze inforamcje z tego baro wyciagnac ale on mnie calkowicie olewa i jest caly czas jakis tekst "nord,czego, chcesz sie bic " a po tym jest KONIEC i nie moge z nim gadac nie wiem dla czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 09:55, Syriusz1990 napisał:

No walsnie gadam z galeonusem i dostaje zadanie ze musze inforamcje z tego baro wyciagnac ale
on mnie calkowicie olewa i jest caly czas jakis tekst "nord,czego, chcesz sie bic " a po tym
jest KONIEC i nie moge z nim gadac nie wiem dla czego

To spróbój od 4 punktu, jakby co to ukradnij szabę. dalej tp ounkt 6, 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 22:37, Syriusz1990 napisał:

a o co chodzi w punkcie 2 bo ja nie mam tam zadnego tematu do rozmowy o kapitanie elberothn
i o nim jak bym go mial z kim mam porozmawiac

Elberoth to martwy kapitan z wraku statku (wcześniejsze zadanie).
Spróbój od 4 punktu.
W tym zadaniu ważne jest posiadanie szabli zmarłego kapitana, spróbój pogadać z Apronią, jak ci nie da szabli to ją jej ukradnij i potem pkt.6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 22:50, Syriusz1990 napisał:

a gdzie ma te szable??

Jak to gdzie? W ekwipunku czy kieszeni, jak wolisz....:) Zakradnij się do niej i ukradnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować