Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable II - recenzja

59 postów w tym temacie

Nie wiem czego tak się czepiacie tej gry jak dla mnie klasa grafa ładna fabuła też , gra mi się w nią bardzo dobrze a mam 31 lat he he dodam że zakup tej gry nie będzie utopioną inwestycją
POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z recenzentem, że o grze zapominamy po tygodniu.
Gra jest niesamowita: świetnie opowiedziana historia, zmieniający się (w zależności od postępków bohatera) świat i nastawienie ludzi. Z Albionu nie chce się wychodzić.
Wada, że bohater nie wypowiada kwestii, dla mnie jest zaletą, ponieważ pozwala bardziej wczuć się w postać niż ktoś za mnie miałby wypowiadać kwestie, których nigdy bym nie powiedział (wybór z kilku dostępnych wersji napisów też nie byłby właściwym rozwiązaniem).
Muszę zaznaczyć, że jestem zauroczony grą mimo, iż nie grałem w część pierwszą. Mojego syna, który ukończył jedynkę dwa razy (musiał sprawdzić się jako zły:-) nie można od Fable II oderwać. Naprawdę polecam, tym bardziej, że gry są już w rozsądnej cenie i spolszczone kinowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 20:40, Szperacz Robson napisał:

Mam kilka pytań do ludzi, którzy już grali w Fable II:
1. Czy gra ma znowu tak małe obszary do eksploracji i co kawałek widzimy ekran wczytywania,
jak w jedynce?
2. Czy jest funkcja skoku?
3. Jak wypada muzyka?


1. Nie Tym razem obszary są naprawdę imponujące, a doczytywanie rzadkie.
2. Tak, ale tylko w wybranych miejscach.
3. Genialna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZEMU TA GRA JEST TYLKO NA X-BOXA ???? CZEMU ???? Jak ja bym chciał żeby zrobili ją rownierz na PC !
No cóż poczekamy zobaczymy , takie GTA 4 też wyszło tylko na konsole a teraz jusz dostepne sa pre-ordery na PC ! A sam artykuł dobry , szacun dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawne są te biadania co niektórych - Gatunek RPG umiera! Gdzie te erpegi w stylu Baldur''s Gate?!
Fable 2 jest rozwinięciem Fable 1. Jeśli ktoś spodziewał się gry rozbudowanej podobnie jak Baldur, a nie pociesznego hack&slasha w stylu pierwszej Fable, to można tylko uśmiechnąć się z politowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee RPG które kończymy w 10 godzin i nasz wybór nie ma olbrzymiego wpływu na fabułę tak jak w Wiedźminie. Chociaż pewnie robiąc wszystkie poboczne i w ogóle zwiedza świat zajmie to trochę dłużej.

Mimo to jednak raczej warto sięgnąć po ten tytuł żeby pograć dłużej w coś nowego niż w te konsole siekanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 21:28, MisioKGB napisał:

> Eee tam, jak wyjdzie na PC, to będzie to moja gra nr. 1...

Ja jej kijem nie ruszę, uwierz mi :)

Ja ruszę i to bardzo. na PC będzie lepiej, będzie całkowita kamera zza pleców(nie izometryczna podczas walk) i na pewno wszystko będzie lepsze :) Mogę się założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 14:39, Meykan napisał:

Ee RPG które kończymy w 10 godzin i nasz wybór nie ma olbrzymiego wpływu na fabułę tak
jak w Wiedźminie.


Nie nazwalbym tego RPG-iem, a raczej przygodowk z elementami RPG. No coz, poczekamy sobie troche na prawdziwego rpg-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jak niemego bohatera można dać do minusów. To dla mnie taki znak, po którym mogę poznać- "o to jest Fable!". Ja grałem w jedynkę i niepamiętam żebym narzekał na to, lub ktoś z mojego otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w I nie była ona tak strasznie świetna po pierwsze była łatwa. I II z recenzji widać że nawet małolat może to przejść bez problemowo. Ale i tak polubiałem Fable i czekam z niecierpliwością na wersje PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się w tej grze przeniesienie ze średniowiecznego świata do realiów XVIII wieku. Niemniej jednak chyba spróbuje Fable II, raz ze względu na autora, a dwa, że jedynka była po prostu według mnie bardzo dobra. Jeśli faktycznie jest tak prosta jak mówi autor recenzji, trudno. Wszystkiego mieć nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KAŻDA GRA MA WADY! Jak dla mnie liczy się fabuła, lekkość grania(żadnego rozwalania klawiszy klikaniem i przyciskanie klawiszy :D)
Świat Fable urzekł mnie ciepłymi barwami i to jak dla mnie największy plus. Na tą grę się miło patrzy :D Jak skończyłem grać w "jedynkę" nadal mam niedosyt gry.
Co to wersji językowej to nawet lepiej jak postacie mówią po angielsku ponieważ Albion to stara nazwa Anglii i to tutaj bardzo pasuje.
Polecam! Ja na pewno kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że po Fable II zapomni się po tygodniu po przejściu... ja nei ma co prawda Xboxa 360 i nie grałem w najnowszego Fable, ale grałem w "jedynkę" na PC i mimo że minęło sporo czasu od kiedy ostatni raz włączyłem grę to nie zapomniałem o niej. Piękna gra. ;)

@Grzegorz II
Mnie też nie przeszkadzało w Fable 1, że główny bohater nic nie mówił. W takim np. Jade Empire też postać gracza jest niemową, a gra się równie dobrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po recenzjach gra nie okazała się aż takim przebojem jak to zapowiadano , ale gra wydaje się bardzo solidna i grywalna , dlatego też PeCetowcy na pewno z radością powitają ten tytuł na swojej platformie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować