Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WoW - event zombie nie jest wcale taki osom. Gracze mają go już dość

35 postów w tym temacie

Hmm... Atak zombie nie pojawił się w kontekście Halloween, tylko przemieszczania się Necropolis na nowy kontynent - to tak odnośnie wejścia nowego dodatku... Poza tym zamysłem Blizzarda było oswojenie się graczy z nową mechaniką przemian postaci (w związku ze skillami DK).

/cheer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ten event nie jest związany z Hallow''s End, lecz jest to po prostu taki event przed dodatkiem (tak samo jak przed wydaniem TBC był event). W sumie to jest on w większości kopią tego z patcha wprowadzającego Naxxramas, jednak dla osób, które go nie widziały może być interesujący na początku. A sama zabawa z zombie jest naprawdę dobrym urozmaiceniem, i to sianie chaosu w stolicach... Oczywiście w niektórych miejscach niskolevelowe postacie mogą mieć problem, nie tylko z powodu graczy zamieniających innych w zombie, ale chodzi tutaj przede wszystkim o pojawiąjące się w niektórych strefach "ataki" Plagi, kiedy to niskolevelowe postacie mogą aggrować pojawiające się moby na poziomie 69-70 z daleka.

Dnia 27.10.2008 o 14:53, Gustaf napisał:

Poza tym zamysłem
Blizzarda było oswojenie się graczy z nową mechaniką przemian postaci (w związku ze skillami
DK).

Wcale nie, to był jakiś marketingowy bełkot (który niestety gram.pl ma w zwyczaju często powtarzać). Przecież coś takiego jak te "przemiany" istnieje w WoW od dawna. Formy druida dla przykładu, walka z Teronem w BT... To przecież jest wykorzystany ten sam mechanizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Event jest związany ze zbliżającą się premierą dodatku.

Z dnia na dzień skala eventu się zmienia (w tej chwili cały czas się powiększa). Myślę że wkrótce zacznie się zmniejszać.

A narzekający się zawsze znajdą. IMO świetny event, przynajmniej coś się dzieje. Widać że nadciąga plaga nieumarłych. A jak komuś się nie podoba, to są miasta bardziej opustoszałe, gdzie nie panoszy się aż tyle zombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kończą się pomysły - czas na nową grę stworzoną przez nowych ludzi bez wowatego obciążenia.
Nie powiem, że WoW pada - raczej przemija - był i zawsze będzie wielki jako ten pierwszy który odniósł sukces.
Ale wszystko kiedyś sie kończy. Na razie jeszcze dzielnie przyjmuje ciosy konkurencji która ma wielkie apetyty ale technicznie jest jeszcze słaba. Gorzej ( dla Blizza) że przciwników z upływem czasu jest coraz więcej. A jak przeciwników kupa to i z Herkulesa pupa - Cóż, życie.,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Blizzard postanowił (w kontekście zbliżającego się Halloween) ostatnio uruchomić nowy event. "Tym razem" tematem przewodnim są, niespodzianka, zombie "

Drogi Zaitsevie, jako newsman na jednym z najpopularniejszych polskich portali dotyczących gier, wypadałoby żebyś miał choćby trochę wiedzy na temat, o którym piszesz. Event z plagą zombich NIE JEST ani trochę powiązany z Hallow''s End, a ze zbliżającą się premierą dodatku. Co więcej, event ten przybiera na sile z każdym dniem.

Znając gram.pl, pewnie za tydzień przeczytam tzw "newsa" o Necropolis unoszących się nad miastami i inwazji w niektórych miejscach w Azeroth o.O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idiotyzm... najpierw EA, a teraz Blizzard zaczyna nas uczyć jak stracić tysiące jeżeli nie miliony fanów z powodu czystej głupoty... taki los, cóż poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)w zombie zamieniani są także kluczowi NPC-e(...)

Tak odnośnie do tego fragmentu - zmienieni NPC nadal dają quests/rewards itp? Dla mnie usunięcie tego byłoby co najmniej dziwne, chcę się upewnić tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahah, no oczywiście tysiące graczy przestaną grać w WoW bo jakiś zombiak ich 3x zabił przy auction house. :P
Takich whinerów w MMO to my nie potrzebujemy, droga wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Drogi Zaitsevie, jako newsman na jednym z najpopularniejszych polskich portali dotyczących
> gier, wypadałoby żebyś miał choćby trochę wiedzy na temat, o którym piszesz. Event z
> plagą zombich NIE JEST ani trochę powiązany z Hallow''s End, a ze zbliżającą się premierą
> dodatku. Co więcej, event ten przybiera na sile z każdym dniem.
>
> Znając gram.pl, pewnie za tydzień przeczytam tzw "newsa" o Necropolis unoszących się
> nad miastami i inwazji w niektórych miejscach w Azeroth o.O :P

Drogi Sth''Devilish. Zaitseiv o tym pewnie sie dowie, ale ty nie musisz powielać czyiś wypowiedzi w sprawie , iż nie jest to związane z Hallow''s ends, zaś z nadchodzącym dodatkiem. :P

> idiotyzm... najpierw EA, a teraz Blizzard zaczyna nas uczyć jak stracić tysiące jeżeli
> nie miliony fanów z powodu czystej głupoty... taki los, cóż poradzić...

A niech tracą, i tak będą pierwsi w każdym kontekście. I na pewno wielu się to nie podoba jak i wielu się to podoba, więc... no więc :P. I to nie jest głupi pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakrzysiunio, tak gratuluje geniuszu, z powodu jednego nie dopracowanego eventa od WoWa odejdą na zawsze tysiące graczy. Na bank tak będzie mój ty proroku nieuniknionego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"a wszyscy wiemy, jak PvE-owcy nie lubią walki z kimś innym niż oskryptowane moby. "

Hehe, to mają pecha ;] A na serio - blizz mógł ''pytać'' czy gracz chce brać udział w evencie....

"Event z plagą zombich NIE JEST ani trochę powiązany z Hallow''s End"

Hm...jak dla mnie to jakieś powiązanie musi być, bo niby dlaczego event nie pojawił się w sierpniu czy wrześniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 15:31, Kejter93 napisał:

Hm...jak dla mnie to jakieś powiązanie musi być, bo niby dlaczego event nie pojawił się
w sierpniu czy wrześniu ?


Ponieważ w sierpień i wrzesień były jeszcze bardzo daleko od premiery dodatku.

I jaki cholera niedopracowany event? I od kiedy to takie halo o to że można zabić NPCa? Jak raid alliance albo hordy się wbije do stolicy i wybije wszystkie NPC to ludzie też zaczną quitować WoWa? Dajcie spokój, jak ktoś chce mieć wyłączony wpływ na to jak wygląda stan świata w grze, to polecam singlowe RPG. WoW to MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w kontekscie tytułu niniejszego newsa stwierdzam, iż brać forumowa zachowuje się jak lekarze, bankowcy czy agenci ubezpieczeniowi (ci ostatni troche mniej ze względu na mniej zasobny słownik). Lubuje się w stosowaniu (przesadnym) skrótów wyczekując niecierpliwie chwili gdy odbiorca nie będzie w stanie zrozumieć zakodowanego przekazu. Można wtedy wygłosić klasyczne: "noooob!".

P.S.
Czy gram.pl nigdy nie słyszało o nadchodzącej premierze "Tension" ? Chociaż mały newsik się należy jak już nie "tydzień z..." A tak jakbym nie zaglądał czasem do konkurencji to bym nawet nie wiedział że coś takiego istnieje. Tymczasem na gramie sam standarcik, albo tydzien z kolejnym-anime-z-wielkimi-robotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stop whine :]

Event jest bardzo fajny, coś się dzieje nareszcie, bo od długie czasu to środa było czyste SWP, czwartek czyste BT i koniec. Reszta tygodnia NUDY.

No i wiadomo newsman dał plamy :)

I mówię wam, radocha jest wielka z tego eventu jak wychodzimy z BG i nagle krzyk na vencie " Aaaaa.... K**** zombi mnie gonią" :)

Raz wszyscy daliśmy się zarazić i chodzili 20 osobową grupa zombi :) trochę kreatywności i event robi się bardzo fajny :)

BTW, teraz jest już 5 faza inwazji plagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem skad gram.pl bierze takie informacje bo zdecydowana wiekszosc graczy jest zadowolona z tego eventu a o tych którym sie nie podoba mogłbym mówić długo ale skróce to : jak sie wam nie podoba , wypierdalać nikt za wami tęsknic nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować