Zaloguj się, aby obserwować  
Matrix14

W co grają ludzie z gram.pl? Ulubione gry

995 postów w tym temacie

Aktualnie to męczę w kólko takie gry jak : Sacred Plus, SWAT 4, FIFA 2005 (zamierzam kupić ''06 :)), Tibia :) i Soldat.
W to głównie pykam jeśli mam czas. Pozdro:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie pykam w Dungeon Siege 2 - mimo skopanej polskiej wersji i w Bard''s Tale PL - swietny humor i polonizacja, choć zaczyna mnie trochę nużyć - niby klasyczny hack&slash ale jakiś taki mało wciągający.

Ogólnie najbardziej lubię wszelkie cRPG ale dobyrm FPS i wyścigami też nie pogardzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie wszystkie cRPG osadzone w świecie Forgotten Realms plus kilka sieciówek dla odstresowania się, czyli UT 2003 i 2004 oraz CoD. W najbliższej przyszłości mam zamiar załatwić sobie Down of War + dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie męczę MS Flight Simulator 2004, ale na tym forum to produkt raczej niszowy:) Choć ostatnio mam jakby mniej czasu na gry i kompa wogóle (pozdro dla Kasi :) )
Poza tym od czasu do czasu odpalę UT2004 albo Earth2160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam w co grac, ostatnio w co gralem to chyba demo AoE III :(. Czekam na cos fajnego, chociaz i tak pewnie szybko w nic nie zagram z braku czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- przygodówki w 2D (koniecznie zabawne)
- sportówki (powiedzmy bez krykieta, baseballa, rugby i innych takich udziwnionych -tego nie trawie)
- RPG''i z dużą dozą fabuły (nie lubie H&S)
- TPP

W tytulach? Prince of Percia: Sands of Time, Pirates!, Baldur''s Gate, FIFA (jak na razie 2005, bo czekam na 2006, ). I jeszcze sporo, ale najtrudniej sobie przypomniec gdy trzeba je wymienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona gra, to napewno Warcraft 3. Gdyby tak nie było, to bym w niego nie grał ciagle od 2 lat (bez przerwy!!!) :P
A poza tym: Starcraft, THPS (niektóre części), CMR (to samo), Homeworld (obie części).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować