Zaloguj się, aby obserwować  
Matrix14

W co grają ludzie z gram.pl? Ulubione gry

995 postów w tym temacie

ja tam obecnie gram tylko w CoD 2 ile sie da bo niedlugo patch wejdzie i czas na CB,PP,ESL itp :D ^_^ , a jak nie mam sily na CoD-a 2 to znowu MU Online (global)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko zwięźle i na temat:
Neverwinter Nights SoU HotU - grałem tak dużo, że aż zbyt dużo (dosłownie) i ta gra sprawiła, że zainetersowałem się bardzo RPG. Obecnie mniej gram no i czekam na NWN 2. ;) Przeszedłem, ale gram teraz only net.
Diablo II Lod - grałem tylko w singla i po lanie z kumplami, jednak to była pierwsza gra w świece fantasy w jaką grałem i to ona wciągnęła mnie w ten świat. :)
WarCraft III TFT - Obecnie gram bardzo dużo i w sumie od niedawna bo od grudnia na BN, wcześniej grałem tylko po lanie i singel jak kumpel pożyczył. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja teraz w Morrowinda ale zadko a na przejscie czekaja na polce icewindale 1 i 2 bladur 1 i 2 oraz w drodze sa Kroniki ridicka full spectrum warrior silent storm punisher wiec nienazekam na to ze niemam w co grac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kolejności jakiej zaczynałem(tytuły dosyć znane):

Diablo jeden i dwa;
"Łokrafty"

baldury
ajsłindy
kłejki
duumy
nidforspidy

a teraz narazie pogrywam sobie w Anriiiiiaaall ! ! ! Turnejment ! ! ! dwa tysiące cztery i czekam na dwatysiące siedem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy taki temat już nie istnieje. Oby nie , bo dostanie się nam wszystkim.

Ja aktualnie gram sobie w AoE III od dłuższego czasu , bo na gry nie poświęcam wiele czasu od dawna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione gry:
1.Heroes of Might & Magic III + AB , SoD (ewentualnie + WoG) - za wszystko:)
2.Diablo II + LoD - za klimat , za grywalność , za Battlenet , za fajny świat, za filmiki:)
3.The Elder Srolls III : Morrowind + dodatki - za bogaty świat , za grywalność , za swobodę:)
4.Unreal Tournament 2004 - za pojazdy , za wiele trybów , za grywalność, za headshoty:)
5.WarCraft III:Reign of Chaos + FT - za filmiki, za battlenet, za grywalność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 11:26, PAPISHON napisał:

Moje ulubione gry to :
1.FAR CRY
2.Splinter Cell (seria)
3.Hitman (seria)
4.SWAT 4
5.Full Spectrum Warrior
6.Call of Duty (nie lubie za to CoD 2)

A ja mam z 50 gier orginalnych i z 10 plyt z muzyka orginalnych. U mnie w domu nie ma żadnej
pirackiej płyty :P



dobry kawał. Napewno masz jakąś piracką płytę. Jak nie masz rzeczywiście żadnej pirackiej płyty to odpisz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat takie podobny jest już założpny ale dopiszę aktualne info:
UT 2004(przez neta)
Age of Empires cz. I(przez neta)
Mortal Kombat Trilogy(na singlu - ale chętnie zagrałbym z kimś przez neta).

Baldurs Gate II + TDD(narazie wygasło)
Platypus(także wygasło)

Widzieliście Soleila to dwarda baba, gra ostroo !! jak na dziewczyneczke :D - wymiękam przy niej :D ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od ponad roku nieprzerwanie World of Warcraft.
W chwilach "odpoczynku" - Oblivion, Il 2 Forgotten Battles i ostatnio Heroest of Might and Magic V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować