Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Co lubicie a czego nie lubicie w grach serii Gothic?

498 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2007 o 21:32, lancuch napisał:

to sie robi jak nacisniesz klawisz "O"

Na kodach przemieniasz się w drugiego człowieka albo smoka czy czego
kolwiek jak jesteś blisko tego i o naciśniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom a jak w osobe wejdziesz to morzez nacisnac "TAB" i wyrzucic kilka zeczy a potem wrocic do bezimiennego i to zabrac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 19:14, lancuch napisał:

nom a jak w osobe wejdziesz to morzez nacisnac "TAB" i wyrzucic kilka zeczy a potem wrocic
do bezimiennego i to zabrac :P


Można sie wprawdzie kodami pobawic ale nie na nich grac, ja jakos gram bez kodow i sobie radze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 20:12, sprite39 napisał:

> nom a jak w osobe wejdziesz to morzez nacisnac "TAB" i wyrzucic kilka zeczy a potem wrocic

> do bezimiennego i to zabrac :P

Można sie wprawdzie kodami pobawic ale nie na nich grac, ja jakos gram bez kodow i sobie radze:/

no ja tez gralem bez kodow ale jak 7 raz gralem chcialem troszke 4 fun ich pouzywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też gram bez kodów ale raz przeszłem z kodami ( nuuudy)
Ale żebyście widzieli mojego kumpla.....On z wieży xardasa ( G2) wychodzi w zbroi paladyna z najlepszym mieczem i 2000 punktami siły ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 20:24, Quatre napisał:

Czego nie lubię w serii Gothic?? Proste, całej serii Gothic ^_^


A mógłbyś nam chociaż uzasadnić dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2007 o 20:18, lancuch napisał:

> Można sie wprawdzie kodami pobawic ale nie na nich grac, ja jakos gram bez kodow i sobie
radze:/
no ja tez gralem bez kodow ale jak 7 raz gralem chcialem troszke 4 fun ich pouzywac :)


Łeee, z kodami gra traci caly sens.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 20:23, RRohen napisał:

ja też gram bez kodów ale raz przeszłem z kodami ( nuuudy)
Ale żebyście widzieli mojego kumpla.....On z wieży xardasa ( G2) wychodzi w zbroi paladyna
z najlepszym mieczem i 2000 punktami siły ;\

buhauhauhauhua ale cheater idzie i goblina wzrokiemn zabija ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 20:25, wdowiakm napisał:

> Czego nie lubię w serii Gothic?? Proste, całej serii Gothic ^_^
A mógłbyś nam chociaż uzasadnić dlaczego?

Owszem, mógłbym :)
Do całej serii zraziła mnie już pierwsza część: słaba grafika, okropne sterowanie, walka śmieszna do sześcianu, okropna animacja ruchów postaci, no i oczywiście interfejs nieludzki. Może i by nawet mnie wciągnęła fabuła, ale sterowanie jak dla mnie przekreśla tę grę. Dwójka - podobne zarzuty, niby trochę lepsza grafika, ale sterowanie nadal pochrzanione, że aż dech zapiera :) Miałem dwa podejścia do gry, za drugim nawet miałem zamiar grać, ale jak po jakimś czasie zainstalowałem dodatek i zauważy łem, że aby mieć jego fabułę też, trzeba grać od nowa, to podziękowałem Panom z Piranha Bytes... W trzecią część na razie nie miałem [nie]przyjemności zagrać, bo ja tego na bank nie kupię, a nikt ze znajomych też nie stracił na ten produkt pieniążków. Może jak będzie w XKN, to się skuszę :)

Swoją drogą, Gothici zdaje się nigdzie poza Niemcami i polską zawrotnej kariery nie zrobiły chyba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!!
W tym temacie wypowiadamy się o tym co lubimy i czego nie lubimy w całej serii Gothic. Komentarze nie związane z tematem, które nie mówią co lubimy lub czego nie lubimy w Gothic''u będą uznawane za spam i karane. Rozmowy, które nie wnoszą nic do tego tematu tzn. takie które nie mówią co lubi lub czego nie lubi ktoś w Gothic''u proszę kierować do następujących tematów:

Gothic - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=104&u=8040
Gothic Mroczne Tajemnice - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20505&u=1627
Gothic 2 - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4895&u=6979
Gothic 2 Noc Kruka - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58&u=8621
Gothic 3 – Oficjalny temat gry - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&u=18535
Gothic 3 – duże Wymagania Sprzętowe - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2297&u=5545
Gothic 4 (jaki będzie) - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23326&u=242

W swoich komentarzach proszę o uzasadnienia.
[10 czerwca 2007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie części spoko tylko jak zrobią 4 to mnie krew zalaeje ile mozna grać w to samo ?? Mogliby wyspuścić inną gre równie dobrą ale krótszą ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w gothicu 2 nie podobało mi sie sterowanie . jest do kitu , za nim co sie zrobi juz leżysz martwy :(

podobało mi sie za to rozległosć świata :) Piekny świat pełen potwórów i przygód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 12:36, sinir napisał:

> Może jak będzie w XKN, to się skuszę :)
może... za 4 lata...;)

A widziałeś jak teraz szybko gry wchodzą do niższego pułapu cenowego? Pół roku i NWN2 jest w Platynowej Kolekcji. Tylko patrzeć jak w jego ślady pójdzie Gothic3. A z PK już tylko trzy kroki do XKN :D Typuję, że najpóźniej za 1,5 roku G3 będzie w XKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 17:11, Quatre napisał:

[Ciach]


Proszę przeczytaj przypięty post nie na darmo go pisałem.
Tutaj piszemy co nam się podoba lub nie podoba w serii Gothic.
Dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 17:16, wdowiakm napisał:

Proszę przeczytaj przypięty post nie na darmo go pisałem.
Tutaj piszemy co nam się podoba lub nie podoba w serii Gothic.
Dziękuję ;)

Podoba mi się w serii Gothic, że za max 1,5 roku trzecia część pojawi się w XKN :P Nie podoba mi się, że CDP zabugowanego G3 sprzedawał za 130 zł :/ Nie podoba mi się w Gothicach też to, że pełno gówniarstwa się tym jara - taki bożek growy dla grupy docelowej <12 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz sterowanie do kitu w Gothicku!! Według mnie bardzo wygodne, czepiasz się byle czego ustawienia można zmienić. System walki jest bardzo fajny nie jakiś tam turowy. Grafika bardzo ładna jak na swoje lata a z Gothica 2 i NK to arcydzieło jeszcze tak pięknej grafiki nie widziałem. Co do fabuły jest naprawdę dobra i wciągająca.

Dnia 10.06.2007 o 20:39, Quatre napisał:

Podoba mi się w serii Gothic, że za max 1,5 roku trzecia część pojawi się w XKN :P Nie podoba
mi się, że CDP zabugowanego G3 sprzedawał za 130 zł :/ Nie podoba mi się w Gothicach też to,
że pełno gówniarstwa się tym jara - taki bożek growy dla grupy docelowej <12 :]


A co chciałbyś Gothica za 50zł? Jakby ta gra była czystym badziewiem do dzisiaj by się tak dobrze nie sprzedawała.
Tylko do Gothica 3 trzeba mieć mocnego kompa nic po za tym. Pewnie masz za słabego i nie chce ci odpalić:P Zapewne masz dobrego kompa. Seria Gothic według mnie bije wszystkie inne RPG. To jest jedyny RPG, który naprawdę mi się spodobał NWN czy jakiś tam Baldurs Gate to nie gry dla mnie te style gry do niczego nudne i wogóle. RPG typu Gothic, Seria The Edler Scrol, Fable czy KOTOR to są prawdziwe RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować