Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Miałem nie kupować Wiedźmina jeszcze przez długi czas. Ale za cztery dyszki(po doliczeniu kosztów przesyłki, cholera, kiedyś było 12,90 zł :P ) grzech nie kupić. I to w edycji rozszerzonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu na coś pójdzie to wpln bo mam tego po prostu pełno.. chociaż mało rzeczy jest (torba 100wpln??!?!?) ale może za 7 dni będzie coś co łyknę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no...w końcu coś porządnego za wPLNy - genialnie.
Niektórzy mają naprawdę mnóstwo wPLNów i nie nigdy nie mogli ich wykorzystać, teraz mogą przynajmniej kupić gry z większymi zniżkami. Gadżety też są fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woohoo, supcio, ale powstaje dylemat: kupić teraz czy poczekać na owy asortyment... Ale ok, idę rejestrować resztę gier:)

EDIT: o matko, nie można wbić na sklep, czyżby ludzie masowo się pozbywali wPLN? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w00t! Naprwadę świetna akcja! Od dawna większość gramowiczów czekała na coś takiego. Nareszcie można sensownie wydać zgromadzone wPLNy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekam na nowy asortyment na razie średnio i wplny nadal będą się "kurzyć" nowych gier już nawet nie rejestruję bo ani patha z sensowną prędkością pobrać nie można ani spieniężyć wplnów też specjalnie się nie da ale poczekam na lepsze oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 13:40, HumanGhost napisał:

A ja sie nadal dopominam o kufle do piwa z motywem z Diablo albo Wiedźmina. :-)


idz do grawera... raz dwa i masz ladny kufelek z logo, jak gram nawet wprowadzi do oferty "kufelki" to bedzie to tandeta z naklejka - cos jak darmowki w promocjach piwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu do czegoś się te wPLNy mogą przydać, aktualnie nie widzę nic dla siebie, ale może za tydzień się coś trafi... przy okazji trzeba przyjrzeć się, których gier jeszcze nie porejestrowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować